Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lap top i Desk top sa wirelessom preko Access Pointa dele ADSL 1536/192 Kb/s (Telekomov beli Ruter)

[es] :: Wireless :: Lap top i Desk top sa wirelessom preko Access Pointa dele ADSL 1536/192 Kb/s (Telekomov beli Ruter)

[ Pregleda: 1826 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tinto
Sebastian Ingrosso

Član broj: 142414
Poruke: 43
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Lap top i Desk top sa wirelessom preko Access Pointa dele ADSL 1536/192 Kb/s (Telekomov beli Ruter)19.10.2008. u 00:06 - pre 187 meseci
Veliki pozdrav svima,mislim da je jako dobra stvar sto postoji ovakva ekipa ljudi,zajednickih interesovanja gde oni koje ne znaju puno mogu da nauce od iskusnijih bez srama da pitaju, jer koliko vidim sva pitanja su korektno prihvacena.

IMAM LAP TOP SA EKSTERNOM WIRELESS USB KARTICOM MARKE D-LINK,KOJU TAKODJE IMA I MOJ DRUGAR NA DESK TOPU.

IMAM I TELEKOMOV RUTER/MODEM(kojim sam prikljucen na internet ADSL 1536/192 Kb/s PREKO MREZNOG KABLA).

KUPIO SAM I ACCESS POINT MARKE D-LINK KOJI IMA I ULAZ ZA KABAL I ANTENICU.

MOZEMO LI DA DELIMO ADSL INTERNET BEZICNO,I DA BUDEMO UMREZENI BEZICNO.
I DA KADA DRUGAR KORISTI ADSL PREKO MENE,ODNOSNO MOG ACCESS POINTA, MOJ LAP TOP NE MORA DA BUDE UKLJUCEN.

NASE KUCE SU NA RAZDALJINI OD 25 M,SOBE SA RACUNARIMA SU U BLAGOJ DIJAGONALI OD 20M.
IMEDJU PROZORA MOJE SOBE GDE SE NALAZI LAP TOP SA OPREMOM KOJU SAM NAVEO, I ZIDA DRUGAROVE SOBE GDE JE NJEGOV DESK TOP SA WIRELLES KARTICOM, SE NE VIDI NISTA DRUGO SEM PAR RUZA I JOS NEKOG ZELENISA.

Hvala unapred svima i veliki pozdrav
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Lap top i Desk top sa wirelessom preko Access Pointa dele ADSL 1536/192 Kb/s (Telekomov beli Ruter)19.10.2008. u 08:47 - pre 187 meseci
Povezes telekomov ruter sa AP-om, podesis AP da bude AP (master) i podesis SSID (naravno mozes i WEP/WPA enkripciju da se nebi kacio svako ko uhvati signal AP-a), onda se sa racunara jednostavno povezes na AP, i to je to.

AP najbolje stavi na mesto odakle tvoj drugaar ima najbolji signal, i to je to. Ne mora tvoj laptop da bude upaljen, ne mora nista.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Tinto
Sebastian Ingrosso

Član broj: 142414
Poruke: 43
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Lap top i Desk top sa wirelessom preko Access Pointa dele ADSL 1536/192 Kb/s (Telekomov beli Ruter)19.10.2008. u 15:15 - pre 187 meseci
Hvala macke hvala puno ukoliko nesto jos zatreba pitacu
pozdrav hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Lap top i Desk top sa wirelessom preko Access Pointa dele ADSL 1536/192 Kb/s (Telekomov beli Ruter)

[ Pregleda: 1826 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.