Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora

[es] :: Vodič za posao :: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora

[ Pregleda: 15030 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pancevac77
Krle Nikolic
Pancevo

Član broj: 32697
Poruke: 104
*.185.eunet.yu.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora13.10.2008. u 21:43 - pre 189 meseci
E evo ovako... Zelim da pozovem sve ljude koji dolaze na ovaj forum da procitaju ovaj post, jeste malo duzi ali na kraju ce te ipak videti gde smo mi gresili pa se nadam da se nece joj neko upecati na slatke price "gospodje Aleksandre" Ljudi kakva gospodja, ta zena ja najveci prevarant kojeg sam sreo u zivotu, naime 31 .03 ove godine ja saznam za doticnu gospodju preko jedne prijateljice i ona kaze mog muza je zezala i na kraj uposlala na brod( pricam o grupi ljudi u kojima je bio i rider84 tj Sveta, to je bila poslednja grupa koja je isla preko nje na preko-okeanski brod jer su nakon toga Chaba i Jonos prekinuli svaku saranju sa njom,a ja sam licno pricao sa ljudima u avgustu ove godine kada sam bio na intervju-u za Princess preko Safe Cruise-a, ljudi mi licno rekli da je uvek trazila neke ekstra pare, neke dodatke i kada su na kraju saznali da je uzimala1350eura da odvede ljude na brod odmah su prekinuli saradnju sa njom). E a ja kao i mnogi na forumima sam hteo ici na recni brod e pa ovako Scyla je jos krajem jula raskinula ugovor sa Joy jer kada su ljudi culi da uzima 410eura unapred odmah su raskinuli saradnju sa njom.... Od vracanja para nema nista,jer zena nije normalna, to je patoloski lazov a od saobracajke njenog sina nema nista jer je meni rekal da ga je udarila marica a prijatelju da ga je tukao policajac, znaci ona ne zna koga vise i sta laze...Kazem bio sam u SUP_u Pancevo u odsek za privredni kriminal i ispricao im celu pricu oni su rekili da taj ugovor sto sam potpisao kopiram zajedno sa priznanicom i da posaljem u SUP u Sombor pa ovim putem pozivam sve koji su prevareni da urade isto !!LJUDI HAJDE DA ZATVORIMO JOY DA NEMA VISE KOGA DA PREVARI !!!!!
Zato svi napisite svoje iskustvo i njene lazi i saljite u Sombor mora da nas bude sto vise i kada budu utvrdili da smo prevareni rekli su mui da cemo pare dobiti sudski vrlo lako!!!A njena prica je bila sledeca>31.03 se ja prvi put cujem sa Aleksandrom i ona kaze ide se za 10dana na brod plata 1800eura samo da uplatim 410eura, ja budala uplatim ali ne na racun Joy nego na njen privatni racun u Meridijan Banci i ona me zove sutradan da kao ja nadjem jos ljudi a za uzvrat ona ce me poslati najhitnije, tako da ja ubacim jednog druga i jos jednu drugaricu i celu pricu i ona puknu kao i ja... Ni sam ne znam koliko me je puta zvala dnevno na mobilni da se zali, te ovaj me pljuje na netu , te ovaj mi pretio i tako to ...ja sve to slusao i sto je najgore i ja je zvao svaki dan po 5 puta jer ona nema kredita, kuci haos , stizu telefonski racuni , ja se svadjam sa svim zivima, propustim 2 posla, imao sigurnu kombinaciju da sluzim u Crnoj Gori i zvao me covek da radim na Guernsey-ju (ostrvce u kanalu La Mans ) i ja budala ne odem verujuci Aleksandri...Elem sta se dalje desava, ja propustim 4-5intervju-a koji su navodno bili na brodovima u Novom Sadu i Bgd-u sa izgovorima kao puno je ti si u sledecoj grupi,i na kraju odem na intervju 10juna u Hotel Balkan, tamo Mr. Bont isprica sve i bilo oko 20tak konobara , on kaze trebaju mu samo 2 ili 3 ali i ti ne zna se za kada, ja prodjem intervju, budem na listi cekanja i na kraju nista... E ali ni to nije kraj ona kao resi da mi vrati pare jer zna sa cekam ukrcaj preko Safe Cruise-a i pre dva dana me zove i kao uplaceno ti je na devizni racun, pa to prodje a pare nema, pa me onda zove i kaze uplaticu ti na post net kao mogao sam pare da dignem juce, medjutim nista, tada je zvala drugara i njega slagala, sada cujem od jos jednog prevarenog da je i njemu isto rekla, jednostavno dok se svi ne udruzimo i posaljemo to za Sombor i ne objavimo ovu pricu u novinama , nema nista od nasih para...Zeleo bih da mnogi slede moj primer i napisu svoje iskustvo na svim forumima i da je ugasimo. A ovo je poruka za Joy i Aleksandru, kao prvo firma ti se gasi, licno cu te staviti u par novina samo cu javiti kada da citas o sebi, zbog tebe prevarantu jedan i lopovcino jedna mi smo svi pozajmili pare u nadi da cemo otici i zaraditi nesto, niko ne ide tamo iz hira a ti si nam otela to!!!!!! Kako se ne plasis Boga jer imas dva sina , oni po godinu dana na brodu zaradjuju pare i mi smo sta kao mentoli, nama ne trebaju pare, pa mnogi ostavlaju zenu i decu samo da bi zaradili i da nesto njima pruze a ti se igras sanecijim sudbinama!!!To na dorbo nece izaci!! Inace Aleksandra je kao bolesna ima 2 raka 2 side 3 tumora sve je slaslo ,ima infrakte sve i jos 1000izgovora samo pare nece da vrati,a da uvek kada treba da vrati pare ona kao nema sada mora da pozajmi od tetke , babe itd (ALEKSANDRA LAZOVCINO) nas je bilo na intervju-u 10juna bilo 87 a otisao samo Mirza Mujic na brod i to cujem da je i on trazi i njega je zejebala nesto, Mirza ako ovo procitas napisi svoje iskustvo, ljudi ona drzavi ne placa nista siguran sam, uzela nam je 35670eura 10juna i gde su te pare ?? Na uplatnici pise osiguranje+viza+prevoz, ma kava crna viza i bakraci, mi smo prevareni!!!! Kao sto je uhapsen onaj gradonacelnik Zrenjanina, pa oni iz Crvenog krsta e tako ces i zavrsiti u corki jer to i zasluzujes !!! A slusao sam njene price kao njen advotak tuzio ovoga i onoga zbog klevete, PA TUZI MENE PA DA VIDIM NA SUDU STA CE BITI!!! IMAM 100 LJUDI KOJI CE POTVRDITI MOJU PRICU !!!! Sto nisi tuzila Svetu!? Pa covek je rekao suvu istinu o tebi!!!!
Hocu da znam sta je ona radila sa tip parama? ja jos pozamio pare na kamatu da platim skolarinu i troskove za preko-okeanski brod a kod tebe mi stoji 410eura !!!Ima da ih vratis pa makar mi to bilo poslednje!!!! Ti si uzimala 1350eura od ljudi za odlazak na prekookeanski brod a troskovi odlaska su sledeci, ja licno preko Safe Cruise-a 13bio na intervju-u sa Sorbijem dobio poziciju Junior Waiter a platio sledece > 21euro test engleskog, 16eura psiho test,trening 350eura, viza 7200din , lekarski 8240din i vakcinu protiv zute groznice 2600din sve kada se sabere 620tak eura a ti otimala 1350!!!! Da iskoristim ovu priliku da pozdravim sve u Safe Cruise-u, ljudi rade maksimalno posteno i profesionalno, i evo Oki je danas otputovao preko njih a i ja cu uskoro, tako da ako neko zeli da ide na brod a da ne bude prevaren nek se javi Safe Cruise-u!
LJudi sta da kazem BEZITE OD JOY STO DALJE !!! A zeleo bih da porucim gospodji da uplai taj telefon vec jednom da je malo cujem !!!!!!!! Svi pisite ovde hocu da ova tema bude hot i da jednom za sva vremena zavrsimo sa JOY!!! A do tada pisite sto vise!!Ako sam nesto zaboravio da kazem dodacu .....
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora13.10.2008. u 23:37 - pre 189 meseci
da li je iko od ostecenih prijavio ovu firmu odgovarajucoj inspekciji?
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

pancevac77
Krle Nikolic
Pancevo

Član broj: 32697
Poruke: 104
*.127.eunet.yu.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora14.10.2008. u 00:20 - pre 189 meseci
Pa ima mnogo prevarenih i svi saljemo prijave u Odsek za privredni kriminal u Soboru ovih dana posto su nas tamo uputili konkretno mene iz Pancevackog Supa. Prema procenama sa drugih foruma i koliko se meni ljudi javilo ima nas preko 100.
 
Odgovor na temu

quality
Lazarevac

Član broj: 71234
Poruke: 230
*.adsl.beotel.net.

Sajt: www.bartprint.com


Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora14.10.2008. u 10:22 - pre 189 meseci
Niko tebi nije kriv sto si nekom verovao i uplatio pare na privatni racun. To na sudu neces nikako moci da isteras da ti se novac vrati jer ce biti tvoja rec protiv njene. Ona moze da kaze da si joj novac poklonio ili tako nesto. Ovakvi ljudi prvo sve provere pre nego sto krenu sa prevarama i imaju verovatno nekog dobrog advokata koji ih savetuje. Ovo nije nikakva novost, ovoga je bio i pre a bice i u buducnosti.
Štamparija BART - www.bartprint.com
 
Odgovor na temu

pancevac77
Krle Nikolic
Pancevo

Član broj: 32697
Poruke: 104
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora14.10.2008. u 11:21 - pre 189 meseci
Taj ugovor koji smo svi potpisali ima rok od 1godine, tako ako nista pre toga, pare cemo svi uzeti po isteku ugovora, a ja sam imao licni primer jednog druga koga je ona poslala na brod! Ali na kraju se ispostavilo da je to bila poslednja grupa ljudi koja je otisla preko nje na brod, e mi tu nismo imali srece, a ovo sam napisao sve napisao samo iz razloga da svi cuju za nju ko je ona i sta radi sa tudjim sudbinama pa da ne uplate kao ja i mnogi drugi!!!! Jer svi smo mi pozajmili pare negde u nadi da cemo otici da ipak zaradimo nesto, mnogi ostavljaju zene, decu... E zato sam se ja na vreme okrenuo drugoj agenciji koja je iz Bgd-a Safe Cruise i evo sada cekam ukrcaj za preko okeanski brod bez ikakvih problema, lazi i prevara......
 
Odgovor na temu

pancevac77
Krle Nikolic
Pancevo

Član broj: 32697
Poruke: 104
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora16.10.2008. u 18:45 - pre 188 meseci
Evo imam nove vesti u vezi Joy Agency, naime juce je uhapsena gospodja Aleksandra Vucenovic iz Sombora zbog velike prevare,ljudi imam informaciju iz prve ruke! Danas sam zvao u Sombor na boj 025 466 525 i tamo sam dobio pravu informaciju!!! Dakle slusajte me , svi treba da odstampamo onaj ugovor sto smo potpisali, onu priznanicu i fotokopitajte vasu uplatnicu iz banke, uzmite jedan papir A4 formata i svojom rukom napisite svoje generalije tj licne podatke zajedno sa brojem licne karte, i onda u nastavku napisite ceo svoj slucaj kao sto sam i ja napisao na ovom delu foruma, znaci dana tog i tog sam uplatio toliko, obecala mi je to to i to , slagala me je sto puta, dao za telefon toliko, ma sve zivo celu vasu pricu od pocetka do kraja i saljite na OPSTINSKO JAVNO TUZILASTVO U SOMBORU , postanski broj 25000 i to vam je to!! Nadam se da sam vam pomogao!!!! Sto vam nije jasno pitajte mada sam vam ovo objasnio bas kako treba... Ajde sada da svi posaljemo i da zavrsimo sa Joy za sva vremena !!!!!!! Ipak se isplatila ova moja muka pisanja po svim zivim forumima !!!! Jos da sam SUp zavrsi svoj deo posla pa onda mi da uzmemo svoje pare nazad!!!!
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.204.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora20.10.2008. u 15:23 - pre 188 meseci
Ljudi ja se uveliko interesujem za posao na brodu imnogo sam cuo o ovoj zeni, sto losih sto dobrih stvari ali ja ne bih da rizikujem sa njom. Vidim vecina se opekla ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

ipajevic
Ivana Pajevic
Chief Housekeeper,Sea Dream yacht
Beograd

Član broj: 198870
Poruke: 2
*.exe042.net.



Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora26.10.2008. u 03:07 - pre 188 meseci
Moram da dodam i nazalost obeshrabrim sve one prevarene mlade ljude,da je ovo vec vidjena prica i da bih licno volela da se ova gospodja zatvori ali nisam optimista da ce se to i stvarno desiti.Stvarnost u Srbiji je malo drugacija.Vec skoro 10 godina radim na prekookeanskim brodovima i spadam u prvu grupu iz Srbije koja je otisla da radi na brodovima.Moj "agent" je bila kopija doticne gospodje Aleksandre koja je imala agenciju u Beogradu i prevarila na hiljade ljudi-Danijela Majdanac-"Cruisinge employment service",koristeci iste metode prevara, lazi i obmanjivanja,skoro identicne. Uzimala je novac unapred za proviziju agencije,avio kartu,lekarski pregled,sertifikate i sta sve ne iako su neke cruise kompanije to sve placale za svoje kandidate.Kada bi uplatili novac cekali bi po par godina (1-3)samo na intervju.Ja sam licno cekala 2 godine a dala novac unapred.Nazalost,pare nikad nije vracala,bila je i privodjena i zatvarana ali uvek uspevala da se izvuce.Na sudu je kaznjena samo zbog neplacanja poreza i neregistrovane firme iako je bilo toliko dokaza i svedoka koje je opljackala.Licno me je MUP jednom kontaktirao zbog svedocenja ali nazalost nisam mogla da svedocim jer sam morala da se vratim na brod.Sve u svemu,pre desetak godina nismo bas mogli da se pohvalimo pravosudnim sistemom u zemlji, nadam se da ce sad biti drugacije i da ce Aleksandru i noj slicne zaustaviti jednom zauvek.Tek kada su nasli dokaze oko slanja mladih devojaka u Italiju(navodno za posao na jahti),a ustvari je bila posredi trgovina ljudima(ni to nisu mogli da dokazu,samo da ti posrednici u Italiji nisu oni za koje se izdaju) Danijelu su uhapsili i raspisali poternicu a ona je nekako uspela da pobegne iz zemlje.Poslednje sto sam cula da je u Bugarskoj i da tamo ima agenciju za slanje ljudi na brod.
Moj savet za sve zainteresovane za rad na brodu da se jave agenciji iz Zagreba preko kojih sam licno otisla i koji se na profesionalan nacin ophode prema svakom kandidatu.
 
Odgovor na temu

pancevac77
Krle Nikolic
Pancevo

Član broj: 32697
Poruke: 104
213.244.209.*

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora26.10.2008. u 21:34 - pre 188 meseci
Code:
http://www.mup.sr.gov.yu/domino%5Cppu.nsf/22okt08so

 
Odgovor na temu

ipajevic
Ivana Pajevic
Chief Housekeeper,Sea Dream yacht
Beograd

Član broj: 198870
Poruke: 2
*.exe042.net.



Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora26.10.2008. u 22:06 - pre 188 meseci
Nisam pesimista,ali ni ti ni drugi necete izvuci svoj novac,a doticna osoba ce biti pustena iz pritvora.Znam sta govorim, prosla sam istu pricu pre 10 godina.
 
Odgovor na temu

rccl
dejan radovic
trgovac

Član broj: 200412
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora07.11.2008. u 10:53 - pre 188 meseci
naj efikasnija agencija u srbiji za rad na brodovima je SEA AGENCY iz bgd balkanska 2 ili tako nesto.placas usluge agenciji po dobijanju ugovora,a to je 250 e.i zastupa jake kompanije kao sto su royal,celebrity....
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora07.11.2008. u 11:35 - pre 188 meseci
i o Sea Agency su ovde svasta pisali...
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

pancevac77
Krle Nikolic
Pancevo

Član broj: 32697
Poruke: 104
*.donet.co.yu.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora12.11.2008. u 08:11 - pre 188 meseci
Citat:
momsab: i o Sea Agency su ovde svasta pisali...


pisali svasta i koliko ja znam zatvoreni su i oni neka me neko demantuje
 
Odgovor na temu

Hogar_zr

Član broj: 221484
Poruke: 6
91.150.124.*



Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora04.05.2009. u 17:32 - pre 182 meseci
Uskoro se otvara agencija u Zrenjaninu za zaposljavanje ljudi na prekookeanskim putnickim brodovima. Agenciju otvara covek koji je dugo godina radio za kompaniju i svojim dugogodisnjim radom stekao poverenje vlasnika te kompanije od kojeg je dobio potreban sertifikat za otvaranje agencije. Ukoliko zelite vise informacija o svemu tome posaljite mail pa cu Vam dati broj telefona osobe sa kojom cete moci vise da porazgovarate o svemu tome. Jedno je sigurno, nema lazi nema prevare...coveka poznajem vec 31 godinu. Ako neko bude resio preko njega da ide na brod otici ce 100%.
E-mail: [email protected]
 
Odgovor na temu

Neko sa broda

Član broj: 172665
Poruke: 14
12.43.115.*



Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora29.07.2009. u 16:32 - pre 179 meseci
Ljudi, jel ima nekih novosti o Aleksandri? Sada sam pogledao opet ovaj sajt posle godinu dana.
Kada covek ovde dodje da radi, malo zaboravi na problemo "kod kuce" pa vise nisam obracao paznju na prevarantkinju - da je zaboravim malo.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.232.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora29.07.2009. u 21:03 - pre 179 meseci
Ja licno pratim sve moguce sto znam na netu od foruma sto se tice zaposljavanja i rada na prekookeanskim brodovima jer nazalost jos nemam dovoljno godina da bi poceo da radim. I nisam cuo nista novo o Aleksandri...culo se nesto da je uhapsena ali je to nezvanicno sve i stvarno ja licno nisam procitao nista o njoj u zadnjih par meseci.
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Posao na brodu - prevara agencije Joy iz Sombora

[ Pregleda: 15030 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.