Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako kopirati samu formulu u celiji (ne i celiju) u excelu?

[es] :: Office :: Excel :: kako kopirati samu formulu u celiji (ne i celiju) u excelu?

[ Pregleda: 2215 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sevalav

Član broj: 23355
Poruke: 16
212.200.80.*



Profil

icon kako kopirati samu formulu u celiji (ne i celiju) u excelu?15.09.2008. u 01:16 - pre 190 meseci
Kako pokusavam da resim neki problem sa vise funkcija u jednoj formuli, javlja se potreba da se odredjeni delovi te formule, za koje znam da su dobri, da ih negde sacuvam pa da ih ubacim u druge delove formula kao da je tekst, kako bi mi ubrzalo rad. Medjutim, kada zelim da kopiram samu formulu iz neke celije opcija kopy je nedostupna. Da li postoji neki zaobilazan put?
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: kako kopirati samu formulu u celiji (ne i celiju) u excelu?15.09.2008. u 09:43 - pre 190 meseci
Citat:
sevalav: Medjutim, kada zelim da kopiram samu formulu iz neke celije opcija kopy je nedostupna.
Koja ver. Excela ? Što točno uradiš, koju grešku ili upozorenje ti izbaci.?
Koliko sam shvatio imaš folrmulu sa više ugnježđenih funkcija i želiš dio te formule kopirati.
Postoji mogućnost da ti je Sheet zaštićen.
Probaj pogledati na Tools => Protect
Ili probaj selektirati dotičnu ćeliju ( ako ti dozvoljava ) pa je cijelu kopiraj u neki nezaštićeni Sheet pa tada "izvadi" dio koji te zanima.
Ako možeš napravi kopiju tog fajla pa ga prikači ovdje da ga vidimo. ( obriši eventualno dio podataka ako hoćeš tj. možeš ) dovoljno je samo ta jedna ćelija da je vidimo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: kako kopirati samu formulu u celiji (ne i celiju) u excelu?

[ Pregleda: 2215 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.