Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity

[es] :: SOHO Networking :: wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity

[ Pregleda: 3620 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pile_naucnik
NS

Član broj: 70493
Poruke: 67
*.ptt.yu.



Profil

icon wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity12.09.2008. u 20:25 - pre 189 meseci
Pozdrav.

Kupio sam wireless ruter TENDA. Imam ADSL kod ptt-a (sagem modem). Internet mi radi savrseno kada se konektujem kablom direktno na modem. Kada povezem modem i ruter, onda takodje imam internet, ali ne mogu da pristupim svim sajtovima. Primetio sam da ne mogu da se ulogujem na gmail ili na ES.

Gde sam pogresio? Inace u mreze se slabo razumem. Najveci domet mi je bio povezivanje dva racunara ukrstenim kablom.
Ako neko ima neku ideju neka kaze :-)

hvala
 
Odgovor na temu

pile_naucnik
NS

Član broj: 70493
Poruke: 67
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity13.09.2008. u 12:16 - pre 189 meseci
Zar bas nike nema ideju?

Resetovao sam ruter i vratio na fabricka podesavanja, tako sa mi je veza sada 'unsecured', ali nista. Mogu da idem na sajtove, ali jos uvek ne mogu da se ulogujem na gmail ili ES.

Mora da negde postoji neka caka, ali ja nemam pojma!!!
 
Odgovor na temu

djpedja971
predrag kostadinovic

Član broj: 288832
Poruke: 21
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity02.12.2011. u 13:15 - pre 150 meseci
instaliraj Google Talk to ti je za g mail sve radi automacki a ima i drugu mogucnost radi kako skajp preko njega moz da saljes sta oces i da primas takodje od svakoga ko poseduje isti takav program a sve poruke koje dobijes na g mail odma ti automacki pokazuje kad ga instaliras trazice ti user nama i pasvort tu ukucas svoju g mail adresu za user name a pasvort ide takodje od tvog g maila i onda kliknes na singin in ja sam to takodje instaliro i radi odlicno
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity02.12.2011. u 16:33 - pre 150 meseci
to ti MTU pravi problem, smanjuj dok ne prorade, probaj prvo sa

ping www.elitesecurity.org -l 1492

smanjuj vrednost na kraju dok ne dobijes odziv
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity02.12.2011. u 18:59 - pre 150 meseci
Hm, mora da je pile naučnik srećan što je posle tri godine dobio rešenje za svoj problem. ;)
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity02.12.2011. u 21:22 - pre 150 meseci
haha nisam ni gledao datum... brisi slobodno
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: wireless ruter-ne mogu da se ulogujem na Elitesecurity

[ Pregleda: 3620 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.