Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M86

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M86

[ Pregleda: 2009 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M8611.09.2008. u 13:53 - pre 189 meseci
Cale ima ovaj samsungov TV i video sam da postoji i varijanta LE-46M86BD koji ima ugradjeni digitalni DVB-T risiver. I koliko vidim sa leve strane televizora ima neki port sa DVB oznakom, sto me je navelo da posumnjam da je razlika izmedju ova dva televizora zapravo samo u tom plugable modulu. Medjutim, nemam pojma koja je oznaka tog modula da bih mogao da ga potrazim negde da ga kupim a google i samsungov sajtu su beskorisni. Ima li neko pojma o ovome, u principu ne mora gde ima da se kupi da ne bude reklame, ali bar da znam oznaku tog modula da mogu da ga potrazim.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

BLEND

Član broj: 86266
Poruke: 1349
*.cust.blixtvik.se.



+20 Profil

icon Re: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M8611.09.2008. u 16:09 - pre 189 meseci
Samsung LE-46M86 Ne proizvodi se vise
Samo Digital Digital (Analoga ce nestati)
LE-46M86BD ugradjen digital-TV (Digitala i analoga TV-prijemnik)
DVB-T, DVB-C i DVB-S.
DVB = ”Digital Video Broadcasting”
DVB-T koristi se za (obicne TV antene )
• DVB-C koristi se za kablovsku mrezu
• DVB-S koristi se za satelit
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M8611.09.2008. u 16:32 - pre 189 meseci
Ma ok to, mene samo interesuje da li mogu da 46M86 pretvorim u 46M86BD uz pomoc DVT-B modula (posto su sve ostale karakteristike identicne i sam TV ima digitalni mode, samo sto trenutno kad se upali prikazuje da nema DVB-T tuner).
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

BLEND

Član broj: 86266
Poruke: 1349
*.cust.blixtvik.se.



+20 Profil

icon Re: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M8611.09.2008. u 20:29 - pre 189 meseci
Uvoznik/zastupnik za Srbiju ?
Prepravka ?sve se moze samo
koliko bi te kostala "prepravka" ?
Pitaj ovlasceni TV-servis
 
Odgovor na temu

BLEND

Član broj: 86266
Poruke: 1349
*.cust.blixtvik.se.



+20 Profil

icon Re: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M8611.09.2008. u 21:36 - pre 189 meseci
Samsung 46" LCD-TV LE-46M86 (Full HD)
Samsung LE-46M86
Compatibility Digital - Television • DVB - Transfer • t MPEG -2 • MPEG -1 audio layer In II • Electronic programguide yes • Common Interface yes • Assimilate CAS • Child's play yes • DVB evanescent undertexter ) yes • Text - TELEVISION yes • AC3 yes • • Autolagring of canals yes • Manual storage of canals yes
 
Odgovor na temu

damg

Član broj: 32943
Poruke: 240
*.ptt.yu.



+3 Profil

icon Re: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M8613.09.2008. u 13:56 - pre 189 meseci
Citat:
mmix: Ma ok to, mene samo interesuje da li mogu da 46M86 pretvorim u 46M86BD uz pomoc DVT-B modula (posto su sve ostale karakteristike identicne i sam TV ima digitalni mode, samo sto trenutno kad se upali prikazuje da nema DVB-T tuner).


Sigurno će te takva prepravka izaći mnogo skuplje nego da kupiš odvojeni dvb-t prijemnik. I sve to samo zbog dva rts programa? U stvari, jesi li siguran da signal sa Avale za dvb-t uopšte dobacuje do Pančeva?
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M8613.09.2008. u 19:15 - pre 189 meseci
Pa dobacuje sigurno posto se sa terase vidi avalski toranj :)

Al dobro, izgleda da ne moze, onaj konektor je u stvari Common Interface za dekodere, izgleda da se modul nalai unutar samog kucista televizora tako da nista od toga. Inace, kad smo vec onda kod odvojenog DVB-T, jel zna neko za neki koji podrzava Anynet+ i ima HDMI1.3 izlaz?

Cheers
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Builtin digitalni risiver za Samsung LE-46M86

[ Pregleda: 2009 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.