Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sixaxis na laptopu?

[es] :: Ostali hardver :: Sixaxis na laptopu?

[ Pregleda: 2076 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Sixaxis na laptopu?07.09.2008. u 16:40 - pre 190 meseci
Hoću da uzmem bežični gamepad za laptop. Sviđa mi se Sony Sixaxis kako izgleda i interesuje me da li se može bežično povezati na laptop? Pošto negde sam pročitao da se na komp povezuje preko nekog kabla koji služi i za punjenje baterije ili tako nešto.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

Vill

Član broj: 37661
Poruke: 961
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Sixaxis na laptopu?07.09.2008. u 19:29 - pre 190 meseci
Hm...lap top koji gura igre, game pad koji je bezican, jel to znaci da taj monitor ima ekran od 19 inca pa si toliko udaljen od kompa da te kabl nervira?
Nadji ti neki lep, skup, kvalitetan, game pad, pa kakav god da je, Logitech je prava stvar za to!

Pozdravi, uzgred, baterije ti nece ginuti, u svakom slucaju, da li ces nositi malo kabla ili komplet baterija, dodje po kilazi isto...
Nekada je istina oko nas a mi non stop gledamo ili previse ispred ili previse iza
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.yubc.net.



+536 Profil

icon Re: Sixaxis na laptopu?07.09.2008. u 20:59 - pre 190 meseci
Sixaxis neće raditi bežično sa računarom. Samo USB.

Potraži alternaticu u vidu nekog Saiteka, Logitecha. Imaju primamljive bežične modele.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: Sixaxis na laptopu?07.09.2008. u 22:26 - pre 190 meseci
Citat:
Vill: Hm...lap top koji gura igre, game pad koji je bezican, jel to znaci da taj monitor ima ekran od 19 inca pa si toliko udaljen od kompa da te kabl nervira.
Ne, u pitanju je Samsung LCD TV od 26". Udaljenost TV-a od garniture u dnevnoj sobi je oko 2-3m, ne znam tačno.

Citat:
Vill: Nadji ti neki lep, skup, kvalitetan, game pad, pa kakav god da je, Logitech je prava stvar za to!
Baš sam gledao i Logitech Cordless Rumblepad 2, ali mi nekako ovaj Sixaxis lepši, pa sam hteo da proverim.

Citat:
Miroslav Cvejić: Sixaxis neće raditi bežično sa računarom. Samo USB.
Potraži alternaticu u vidu nekog Saiteka, Logitecha. Imaju primamljive bežične modele.
E jbg, znači Sixaxis otpada. Dobro, videću šta Saitek ima, pošto sam od Logitech-a već izabrao Rumblepad 2.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Sixaxis na laptopu?

[ Pregleda: 2076 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.