Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Backup vise telefona pod jednim imenom u imeniku, kako? - Nokia N73

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Backup vise telefona pod jednim imenom u imeniku, kako? - Nokia N73

[ Pregleda: 3031 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SoulFly
Kis Tibor
Sombor

Član broj: 2222
Poruke: 677
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 78829690


+1 Profil

icon Backup vise telefona pod jednim imenom u imeniku, kako? - Nokia N7303.09.2008. u 07:58 - pre 190 meseci
Interesuje me da li postoji neki program koji normalno uspe da bekapuje telefonski imenik, odnosno kada pod jednim imenom postoji vishe telefonskih brojeva (tipa: mobilni, mobilni posao, fixni, fixni posao, fax...)
Kada to radim preko Nokia PC Suite-a i Microsoft Outlook-a, obicno se backupuje samo 1 ili max 2 telefonska broja po imenu a ostali nestanu.
Koji je nacin/program da se ovo prevazidje i da mi ostane imenik onakav kakav jeste u fonu trenutno???

Hvala unapred

I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
79.101.199.*



+21 Profil

icon Re: Backup vise telefona pod jednim imenom u imeniku, kako? - Nokia N7303.09.2008. u 08:32 - pre 190 meseci
Postoji više načina:
Pomoću računara
Pomoću Nokia PCSuite / Phone Browser moguće je da sve kontakte iz telefona prostim copy / paste sačuvaš na računaru, u posebnom folderu kao pojedinačne vcf fajlove ("vizitke").
Naravno da je C/P postupak moguć i u suprotnom smeru...

Bez računara pomoću Symbian aplikacije
Na telefon instaliraš besplatnu Symbian aplikaciju "Contacts Transfer" kojom možeš da praviš backup / restore celokupnog adresara na memorijsku karticu.

Opcija u fabričkom softveru telefona
Ne instaliraš ništa nego da koristiš jednu od opcija originalnog softvera u telefonu:
1. Contacts / Options / Mark/Unmark / Mark All
2. Contacts / Options / Copy / To memory card ( / From memory card u slučaju restauracije)

PS
MS Outlook bi trebalo prethodno malo da se podesi, pa onda i opcija PCSuite / Synchronize radi kako treba
 
Odgovor na temu

SoulFly
Kis Tibor
Sombor

Član broj: 2222
Poruke: 677
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 78829690


+1 Profil

icon Re: Backup vise telefona pod jednim imenom u imeniku, kako? - Nokia N7303.09.2008. u 10:17 - pre 190 meseci
Nadam se da ce ovo uroditi plodom i da ce apsolutno sve kontakte prebaciti onako kako vec jesu u telefonu...

Elem, Catch 22 hvala puno na ovim opcijama!!!

Jel bi mogao malo da objasnish ovo vezano za MS Outlook podeshavanja...shta, tachnije gde treba podesiti

Hvala josh jednom!



I hated going to weddings. All the grandmas would poke me saying "You're next". They stopped that when I started doing it to them at funerals
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Backup vise telefona pod jednim imenom u imeniku, kako? - Nokia N73

[ Pregleda: 3031 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.