Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa paljenjem Windows-a

[es] :: Windows desktop :: Problem sa paljenjem Windows-a

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laza!
Nikola Lazic
Prokuplje

Član broj: 66159
Poruke: 10
91.150.121.*

Sajt: www.pkwnt.tk


Profil

icon Problem sa paljenjem Windows-a02.09.2008. u 08:00 - pre 190 meseci
IMAM jako veliki problem svakog puta kad pokusham da upalim kompjuter on na pola boot-a zablokira...inache je rachunar nov koji sam kupi pre nekih 10-ak dana. . .vec probao par puta da reinstaliram ali nishta ne pomazhe. . .znachi nov komp pochne da se butuje i zakove. . .da li neko mozhda zna o chemu je rech i da li je neko imao slichan problem da mi pomogne....u reshavanju mog... Probao sve moguce testove koje sam nalazio na net-u i na savki je bilo sve OK! Posle chupanja kabla chekanja nekih minuta kom se normalno upali ... POMOC?! Unapred Hvala!
:)
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.ptt.yu.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Problem sa paljenjem Windows-a02.09.2008. u 08:29 - pre 190 meseci
Kazes da ti je komp nov, verovatno imas i garanciju i najbolje da odes i reklamiras, nemoj da cackas nista sam.
 
Odgovor na temu

drvlada75
Prokuplje

Član broj: 153703
Poruke: 1204
*.adsl.beotel.net.



+34 Profil

icon Re: Problem sa paljenjem Windows-a02.09.2008. u 08:55 - pre 190 meseci
Probaj da nabavis neku drugu instalaciju, mozda je u njoj problem...
Inace, imam slican problem sa novim racunarom koji ima Gigabyte P35 plocu i ATI 1650 graficku karticu, vec sam sa Kristijem bio na nekom od foruma....
Ni maticna ni graficka nisu pokvareni... (a ni hard disk...)

 
Odgovor na temu

iMiki
Milorad Latovljev
Beograd

Član broj: 68615
Poruke: 651
*.publikum.co.yu.



Profil

icon Re: Problem sa paljenjem Windows-a08.09.2008. u 13:51 - pre 190 meseci
Da li je ikada radio?

Razlog moze da bude i najgluplje prirode. Drug je kupio komp kojem su majstori koji su ga sklapali provukli zice od napajanja ventilatora na procesoru preko samih lopatica vntilatora tako da su zice upale u lopatice. Posto nije iz BG-a, a komp zapecacen, a hteo je da vidi kako radi, pravili smo kuku od zice i zavlacili je kroz rupice za ventilator na bocnoj strani i pomerili zice i vezali kukicu za poklopac. I dan danas mu stoji patch.

 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Problem sa paljenjem Windows-a08.09.2008. u 15:14 - pre 190 meseci
Šta god da je, nešto ti je "faulty" - nosi ga na reklamaciju. Možeš da probaš ovo sa nekom "proverenom" instalacijom OS (pretpostavljam da koristiš bootleg OS:) ali čisto sumnjam da je to. Nosi ga na reklamaciju, nevredi da lupaš glavu.

Možda ti je faulty napajanje (ako si uzeo neko budget kućište) i to ume da bude jako destruktivno. Meni se jednom desilo da je loše napajanje spržilo pola kompa tik nakon isteka garancije - šteta €150. A da sam znao da je napajanje loše, naravno da bih ga u startu zamenio, no kućište je izgledalo okej, štaviše vrlo lepo.
Ali je isto pokazivao u startu čim sam ga doneo neke loše znake. Prvo nije hteo da se upali uopšte, menjao štekere, obrni okreni, nije hteo. Odnesem ga u radnju - tamo radi. Šta ću uzmem ga natrag i povremeno se dešavalo da zbrlja boot sektor na hardu i da sam morao da radim fixboot iz recovery konzole. No ni tada nisam skapirao da je to napajanje fatalno, dok nije sve spržilo.

Naravoučenije: svaka škola se plaća :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Problem sa paljenjem Windows-a

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.