Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ATCOM AG-188 VoIP Gateway - potrebna pomoc sa podesavanjem

[es] :: VoIP :: ATCOM AG-188 VoIP Gateway - potrebna pomoc sa podesavanjem

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vladimir Petrovic
Beograd

Član broj: 46572
Poruke: 74
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon ATCOM AG-188 VoIP Gateway - potrebna pomoc sa podesavanjem30.08.2008. u 21:01 - pre 190 meseci
Kupio sam ATCOM AG-188 i podesio sam ga da preko njega obavljam VoIP pozive, kao i da obavljam pozive preko fiksne telefonske mreze, ali imam par pitanja, ako neko moze da mi pomogne.

Iako imam identifikaciju na toj liniji i ranije je sve radilo normalno, sada kada mi zvoni telefon (Siemens Gigast C450) koji je zakacen na VoIP Gateway samo pise External call, i ne vidi se identifikcija. Zna li neko kako da podesim da se identifikacija opet vidi.

Probao sam opciju odbijanja dolaznih poziva, preusmeravanja i sl, ali izgleda da nista od toga ne funkcionise, ima li neko ideju zasto?

Takodje imam problem sa identifikacijom prilikom odlaznih poziva preko VoIPa. Za VoIP pozive koristim jedan od Betamaxovih provajdera. Registrovao sam i verifikovao broj i kada koristim neki SIP Softphone kao npr. X-Lite identifikacija radi bez problema, medjutim preko ovog ATCOMa ne radi, zna li neko u cemu je problem?

Hvala unapred na odgovorima.
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: ATCOM AG-188 VoIP Gateway - potrebna pomoc sa podesavanjem

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.