Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53764 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 18:02 - pre 190 meseci
Prijatelju niko ne sumnja da oni nisu stručni. Ali kad se tako povuče sa svojom uredbom, šta drugo očekivati od istog i kada koristi u uredbi rogobatne i nejasne termine. Bolje da radi ono što ume, jer za javni rad nije sposoban. Nije izašao u javnost uopšte ni pokušao da ubedi istu u ispravnost svojih uredbi. A to izaziva sumnju. Čim ga Sloba, Šabić i gomila ljudi poterali utekao sa sve uredbom. Takav smotan lik ne može da radi odgovoran posao.

Što se tiče Krajka, on treba da bude zabranjen da bilo koji javni posao vezan za telekomunikacije uopšte može da radi. Ja mu nikada neću oprostiti kada sam pokušao da odem na sajtove ds.org.yu , izbori.org.yu, dos.org.yu i završio na sajtu Telekoma i slično. Narod za takvu rabotu u Srbiji kaže krađa (zastareo izraz), ja ću reći da Krajko 2000 nije bio dovoljno transparentan. Meni je vrlo nečasno i nemoralno da on bude arbitar RNIDS-a....o čemu sam već opširno pisao.

S druge strane Slobodan Marković nije nikoga pokrao (ako jeste neka to ovde javno kažu), nije pisao uredbe BIA rečnikom i slično...Ja sam ga jednom greškom pomešao sa Čedomirom Šuljagićem ( bio pomoćnik Ace Popovića, u prevodu isto krao Bogu dane, a internetu ništa bolje) i drugi put u vezi sa ovim nesretnim asistentom sa kojim radi u RNIDS.

Slobodan Marković mora da radi od nule, jer nema zdravu zakonsku osnovu da se nje drži i da nešto nadgradi. Čemu mere kontrole i zaštite interneta, kad i da ga uhvatiš, ne možeš da ga osudiš...Dajte vreme čoveku, bar 10 % koliko su imali drugi.
 
0

miodrag75
Miodrag Zivkovic
Nis

Član broj: 82777
Poruke: 150
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.linuxo.org


Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 18:05 - pre 190 meseci
Slobodanu mozemo samo pozeleti srecu u borbi sa vetrenjacama i metuzalemima. Dok ne penzionisemo ove matore nema leba od interneta
 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
91.185.118.*

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 18:06 - pre 190 meseci
@ srpsko gradjevinarstvo

Ne bih mogao da govorim sa potpunom sigurnoscu, ali ako se secam Krajko nije upravljao TLD-om u to doba.Opet ako me secanje ne vara tadasnji dekan ETF-a (Teodosic) je doveo neke ljude sa strane koji su radili te mracne radnje sa DNS-om.
 
0

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 18:20 - pre 190 meseci
U to vreme profesor Radunović je bio prodekan.....

Citat:
Sluzbena beleska sa sastanka administratora YU domena
U nedelju 24.9.2000. godine u 18h, po naredjenju prof. dr Vlade Teodosica, Dekana ETF u Beogradu, Mr Nenad Krajnovic, nadlezno lice za odrzavanje org.yu domena, je izvrsio izmene u adresama za domene:
dos.org.yu
izbori.org.yu
x-izbori.org.yu
ds.org.yu

Navedeni domeni su preusmereni na adresu 195.178.42.34 koja je dodeljena preduzecu Telekom Srbija.

S obzirom da je ucinjena izmena u suprotnosti sa pravilnikom, i da je time uskraceno normalno koriscenje navedenih domena, sto moze imati i pravne posledice, zakljuceno je da se od Ministarstva za nauku i tehnologiju zatrazi misljenje o daljem postupku.

Administratori YU domena
Mirjana Tasic
Nenad Krajnovic
Bozidar Radenkovic


Ipak je bio....nema veze...bio je samo netransparentan...

 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 18:32 - pre 190 meseci
OK pazi bilo je davno, ali pogledaj sta si citirao.U tom dokumentu izmedju ostalih i Krajko trazi da se oceni postupak koji mu je naredjen od strane Teodosica. Inace to je bilo prilicno ludo doba na ETF-u, a Radunovic je ucestvovao na onim protestima ispred fakulteta, drzao javne casove iz fizicke elektronike (licno sam video) a cime su ga ucenili da bude prodekan ne znam,npr. jednu zenu su ucenjivali otkazom a znali su da ima bolesno dete i da bez posla na ETF-u ne bi imala cime da ga izdrzava....
 
0

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 18:40 - pre 190 meseci
Za sve ove godine nije se oglasio, a morao je..

"ljudi stavili su mi pištolj na čelo i morao sam"..i bilo bi jasno morao je....a on ćuti..

Sećam se da su jednom profesoru, mislim Marjanoviću, sekli internet te 2000 i izgonili ga na ulicu..

U svakom slučaju ta dva nisu ništa posebno uradili za domaći internet...Krajko i ekipa su me ograničili da ne mogu da imam nacionalni domen, jer nemam kiosk ili autolimarsku radionicu, ili udruženje ljubitelja mrava... Slobodan mi bar daje pravo da kupim .rs, in.rs, što je meni sasvim normalno....ali ja sam rekao da neću .RS dok je taj u RNIDS
 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 18:54 - pre 190 meseci
Hehe Caji (Marjanovicu) su svasta radili tih godina :)

Sto se DNS-a tice i nemogucnosti da imas site pod .yu domenom ako nisi vlasnik firme ili registrovana organizacija to je mnogo vise prospust drzave nego Krajkova greska.Godinama tj. tokom devedesetih je malobrojna ekipa radila sa TLD DNS serverom i to je bilo vise stvar dobre volje njih kao pojedinaca nego organizovan drzavni posao.To ogranicenje je vazilo jer ne bi mogli vremenski da postignu da rucno unose podatke kada bi svima bilo dozvoljena registracija proizvoljnog broja domena, a opet ponavljam onoga koga bi to trebalo da interesuje (drzavu) to nije interesovalo.Naravno mozes sada pitati zbog cega nije digao glas, ne znam nista pouzdano da kazem sem da je on prilicno tih lik i ne bavi se bilo kakvim medijskim promocijama.
 
0

dr mabuse
dr mabuse

Član broj: 191605
Poruke: 44
79.101.208.*



Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 22:47 - pre 190 meseci
Citat:
nkrgovic:  Od mene upravo imas kredit za to sto si trazio "wait and see". Vrlo rado cu, posle ovoga, sacekati. Nadam se da ces se i ti setiti ovoga i javiti se kad zavrsis sa tim poslom, i reci nam ima li razlika, kako u imovini tako i u tome sto mislis da si uradio. Pun nepoverenja prema doticnoj vladi ne ocekujem ni od tebe previse, svestan da cak i posten covek, okruzen lopovima, ne moze mnogo da uradi.

Da se razumemo, ne ocekujem da gladujes, ocekujem da zivis, ocekujem da firma raste normalno, u skladu sa prethodnim rastom (kao vlasnik firme znas da su izvestaju o poslovanju u Srbiji javni), ali ne ocekujem da sa 30% godisnjeg rasta odjednom, sasvim slucajno, dodje do rasta od 300%. Siguran sam da znas o cemu mislim....
Kao što ste obojica rekli, dajte priliku čoveku da se pokaže. Pored ovog što si naveo o sudbini poštenog među inima, stoji i nešto što će ga definitvno opterećivati kao poštenog čoveka, a čega bi trebalo da bude svestan još od ranije : CRI1 i CRI2 - neprofitna organizacija i profitni biznis, a oba na istu temu, isti čovek, ista zemlja..
To naravno nije sukob interesa u zvaničnom svetlu, više je u moralnom, jer ne idu uvek dobrobit internet zajednice i dobrobit firme ruku pod ruku, nekad se prosto mora izabrati jedno ili drugo.
No, to je lični sukob interesa sa kojim se verovatno borio do sada, ali kad preuzme f-ju savetnika, mislim da postaje kandidat za ispitivanje sukoba interesa u zvaničnom/ zakonskom smislu i to će ga opteretiti kad-tad, u smislu da će se sve njegove akcije gledati kroz prizmu suvlasnika ISP (što će vrlo lako i tehnički polupismen novinar kojeg bi angažovala 'druga strana' pretopiti u interesantan text).

Sve u svemu, neće mu biti lako..
 
0

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
79.101.230.*



+638 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić01.09.2008. u 23:49 - pre 190 meseci
jao pa ovaj nkrgovic umesto da kaze konacno imamo coveka koji zna posao na pravom mestu on prica gluposti,

pa vido si po odgovorima na ES-u, ako po nicemu drugom, koliko covek ima znanja i sta moze, i STA JE URADIO do sada!

slazem se da vlasnici isp-ova u najcescem slucaju nemaju veze sa net-om, ali ne u ovom slucaju, i trenutno nema strucnijeg za to radno mesto,

ma nema veze

 
0

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
93.86.51.*



+104 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 02:09 - pre 190 meseci
Citat:
srpsko gradjevinarstvo: U to vreme profesor Radunović je bio prodekan.....

Nije. Kratko i jasno. U to vreme prof. Radunović je bio najuren sa fakulteta i nije mogao da drži predavanja. Ja sam tada bio student smera FE, i znam o čemu pričam.

Aj da ne pišem novu poruku, ionako to nije tema, ta 2000. godina u kojoj je bio izabran za prodekana je POSLE 5-og oktobra, tj. posle smene vlasti.

[Ovu poruku je menjao marko37 dana 02.09.2008. u 09:40 GMT+1]
 
0

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 03:36 - pre 190 meseci
moguće da sam bio ja

Citat:
Van fakultetska angažovanja:


1989-1991 Predsednik Saveta Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu
1994-1998 Prodekan na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu
2000-2002 Prodekan na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu
2000-2004 Član Nastavno naučnog veća Univerziteta u Beogradu
2000-2002 Član Upravnog odbora Elektronskog fakulteta u Nišu
2000-2002 Član Upravnog odbora Tehničkog fakulteta u Boru
2000-2004 Član Upravnog odbora Ekonomskog fakulteta u Beogadu
2002-2005 Predsednik Upravnog odbora Instituta za fiziku u Beogradu
2001-2002 Član ekspertskog tima Saveznog ministarstva za telekomunikacije
2001- Član ekspertskog tima Republičkog Ministarstva za nauku, tehnologiju i razvoj
2000-2001 Savetnik Saveznog ministra za telekomunikacije
2002-2004 Član ekspertskog tima Republičkog ministra za saobraćaj i telekomunikacije



http://nobel.etf.bg.ac.yu/zaposleni/?p=radunovic_jovan
 
0

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 08:25 - pre 190 meseci
Evo šta piše politika.....Pazi molim te ne mogu da telefoniram preko računara da bih spasio Telekom. Slobodane i ovo se mora regulisati. Ako telekom ne može da izdrži utakmicu tržišta neka se ugasi. Gospodine Radunoviću ne od naredne godine hoćemo sada i odmah. Takođe hoću nove fiksne linije preko drugog operatera kao civilizovana Evropa. Evo još jedan razlog da se ratel ugasi i raspusti.

-----------------------------------------------------------------------------

Halo preko Interneta

Do kraja godine, popularna Internet telefonija, znatno jeftinija od fiksne, biće zakonski regulisana i u Srbiji


Korisnici Interneta u Srbiji uskoro će moći da koriste i pogodnosti voip telefonije (prenos glasa putem Interneta), koja je do sada zbog zaštite interesa Telekoma „Srbija”, bila zakonski sankcionisana. To znači da će svaki vlasnik računara koji ima izlaz na Internet slobodno moći da uspostavlja telefonsku vezu sa inostranstvom, i to po cenama koje su višestruko niže nego u fiksnoj telefoniji.

Legalizaciju Internet telefonije omogućiće pravilnik o voipu, čije se usvajanje, prema rečima Jovana Radunovića, predsednika Upravnog odbora Republičke agencije za telekomunikacije (Ratel) očekuje uskoro. Ministarstvo za telekomunikacije i informatičko društvo već je dalo saglasnost na Predlog pravilnika o voipu, tako da se primena tog dokumenta, nakon što ga Ratel usvoji, može očekivati do kraja ove godine.

Nakon toga, vlasnici personalnih kompjutera moći će da putem voip telefona ili najjednostavnijih slušalica i mikrofona koji su povezani sa kompjuterom, uz odgovarajući softver, pozivaju brojeve u fiksnoj telefoniji. Vezu između kompjutera i željenog fiksnog ili mobilnog telefonskog broja preusmeravaće operater – Internet provajder koji će formirati cene .

Sve pogodnosti voipa u Srbiji će, međutim, biti dostupne tek naredne godine, kada se očekuje puna liberalizacija telekomunikacija. Internet provajderi i kablovsko distributivni sistemi (kablovske televizije) tada će biti u stanju da svojim korisnicima dodeljuju i fiksne – Internet brojeve. U tom slučaju, korisnici Interneta će moći da pozivaju i primaju telefonske pozive.

Voip telefonija, inače, ima tri vida uspostavljanja veze. Najjednostavniji način jeste između dva kompjutera i takva komunikacija ni do sada nije bila zakonski sankcionisana. Sledi uspostavljanje veze između računara i telefona (predviđeno pravilnikom o voipu), a potom na red dolazi komunikacija između dva telefona, pri kojoj se prenos glasa – zvuka obavlja putem Interneta. Ta pogodnost, kao što je već rečeno, može se očekivati sledeće godine.

http://www.politika.rs/rubrike...a/Halo-preko-Interneta.sr.html


 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
91.185.118.*

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 08:30 - pre 190 meseci
Znas kako, manje vise sve ove akademske pozicije koje si pobrojao su protokolarne.Retko koji profesor ETF-a nije u savetu fakulteta ili makar bio u njemu.Sa druge strane prof Radunovic ima prilicno retko (i donekle egzoticno) usmerenje pa nije cudno ni da ima pozicije na drugim akademskim ustanovama, Srbija u toj oblasti ima veoma malo ljudi.Sa druge strane ako pogledas ozbiljnija namestenja mu slede tek iza 2000 te pa tako nesto ne verujem da je imao ikakve dobrovoljne veze sa ex rezimom i njihovim poslanicima na ETF-u Teodosicem i Labanom.Ja se stvarno vise ni ne secam, moguce je da je formalano imao namestenje prodekana 2000te, ali izrazito sumanjam da je on tu bilo sta radio sa nekom voljom da bude u tom timu.On je na jesen 98 sa jos oko 10 profesora prakticno najuren sa fakulteta, a ovo posle je moguce jer je jedinica u kojoj je bio tokom 99 imala vidne rezultate pa Teodosic vise nije mogao da vrsi represiju nad njim.No nebitno ne mislim da su ti ni on ni Krajko neki poseban problem.
 
0

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 13:33 - pre 190 meseci
Moj ujak je vojni konstruktor, plava uniforma, zlatno lišće na epoletama i zvezdica...drčan, a oko njega još drčnija kamarila generala koji razbiše nato 1999. sve usijane glave..Hvala Bogu nađe se neko pametan pa dotičnu grupu otera u penziju, da peca, ide u lov, uopše odmori od raznih doktrina i opsednutosti NATO-paktom. Stighli mladji ljudi koji rade bolje i nemaju problema sa istokom i zapadom. Mladjan dinkcić napravi radikalan rez po bankama i uvede kakav takav red. Tako mora i u telekomunikacijama. Evo Slobodan je prvi mladji kadar koji je na visokoj funkciji. I nemojte vi sa ETF slučajno da tvrdite da takvih i boljih nemate u svojim redovima. Ima ih, samo im u glavi treba razbiti utegnutost i neke barijere, koje im je usadio mentalitet u Srbiji. Strari kadrovi da se maknu, a novi ljudi dovedu da rade.Imaju mladost, ideje, energiju da nose posao. Ti stari nigde u svetu nisu direktori i sl. Direktor jedne firme je obično čovek 30-40 god, kada je najjači u svemu. Strari kadrovi su savetnici i uopšte asistenti direktora jer imaju dragoceno iskustvo.
 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 14:50 - pre 190 meseci
Mislim da imas isuvise romansijerski pogled na stanje kadrova u Srbiji, to sto si rekao je ono sto bi mi zeleli, ali nije tako blisko istini.Ljudi sa znanjem (o racunarskim mrezama) poput Krajka ima bas veoma malo :)
 
0

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 19:19 - pre 190 meseci
Niko mu ne osporava stručnost, ali je neprijatna stvar da bude arbitar RNIDS-a. I još da bude glavna osoba za kontakt u istoj organizaciji.

Slobo,

ko je sad pa ovaj umetnik sa FPN , Rade Veljanovski, priča u dnevniku o telekomunikacijama i novom zakonu o radiodifuziji. Već se bune novinarska udruženja UNS i NUNS. Da li ja to samo vidim ili ovakvih "slobodnih umetnika telekomunikacija" ima kao pleve? užas...Mi smo zreli za ozbiljnu intervenciju u sektoru telekomunikacija...drugačije ih ne možeš isterati na svetlost dana. Ako treba zovi Ivicu da pošalje pojačanje...
 
0

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 19:36 - pre 190 meseci
Citat:
srpsko gradjevinarstvo
Evo još jedan razlog da se ratel ugasi i raspusti.


Svasta - RATEL treba da postoji, doduse u sasvim drugacijem sastavu koji ne zastupa interese vladajucih stranaka (bilo kojih u bilo kom trenutku), posto je potpuno neprimereno da se organ Vlade Srbije bavi operativnim poslom sprovodjenja zakona o telekomunikacijama.

U svakoj iole normalnoj zemlji to obavlja nezavisna agencija, koja nije deo Vlade - u USA je to FCC, u UK je to Ofcom, u DE je to RegTP, itd... A to je uradjeno bas zbog toga kako bi se izbegao uticaj vladajucih struktura na nesto sto je pre svega deo ekonomije i industrije, a ne politike.

Prema tome, sama agencija za telekomunkacije je sasvim normalna stvar, i ne vidim zasto bi u Srbiji trebalo izmisljati rupu na saksiji - ono sto je problem je trenutna vezanost RATEL-a za interese suprotne trzisnim, pa zbog toga vec preko 2 godine nije u stanju da donese odgovarajucu regulativu koja regulise VoIP, nezavisne telefonske operatere, i sl...

Zakon tu nije nikakva prepreka - Zakon o Telekomunikacijama je dozvolio i vise telefonskih operatera, i VoIP i interkonekcije, ali ono sto nedostaje je podzakonska regulativa koju treba da donese RATEL, i koja se bavi licencama i obavezama pruzaoca takvih usluga, kao i nacina na koji ce se oni kompenzovati za monopol Telekoma kroz jednaka prava pristupa Telekomovoj mrezi..

Dakle, to nije posao za Ministarstvo Telekomunikacija, jer to nije posao za Vladu (da jeste, to nikad nece biti uradjeno dok se Telekom ne proda) - vec je to posao za regulatora telekomunikacija, u ovom slucaju RATEL.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić02.09.2008. u 21:04 - pre 190 meseci
Sve si odlično rekao. Baš zato što nismo spremni da RATEL bude nezavisno regulatorno telo privremeno ga treba ugasiti i umetnike raspustiti, a posao ionako vrši ministarstvo i vlada. Kada Telekom neko kupi i stvore se uslovi opet ga osnovati, ovoga puta sa pravom funkcijom, a to će biti kroz 5-10 godina.
 
0

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.cri.co.yu.

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić03.09.2008. u 23:54 - pre 190 meseci
http://www.politika.rs/rubrike...ne-vazi-sukob-interesa.sr.html
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
0

_RS_
Beograd

Član broj: 28096
Poruke: 50
93.86.92.*



+2 Profil

icon Re: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić04.09.2008. u 08:31 - pre 190 meseci
Slobo,

Samo napred, neka dela govore. Ljudi od tebe ocekuju stvarno puno. Znam da u sadasnjoj situaciji to nije lako, al nek ide mali korak po korak pa cemo stici do cilja.
Bilo bi dobro da nakon nekog vremena ne zaboravis ko si i koji su ti ciljevi. Imam utisak da su ti namere iskrene. Nastavi tako i idi samo svojim putem.
Mudro je da ovde obavestavas zajednicu sta je trenutno aktuelno i sta je u fazi promene.

Iskren pozdrav i podrska.

Radoslav Sreckovic
Beer
 
0

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Slobodan Marković postao savetnik ministarke Matić
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53764 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.