Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Freelance u Srbiji - kako započeti biznis?

[es] :: Web dizajn i CSS :: Freelance u Srbiji - kako započeti biznis?

[ Pregleda: 4498 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Freelance u Srbiji - kako započeti biznis?26.08.2008. u 20:04 - pre 190 meseci
Kako ste započeli sa web programiranjem i dizajnom? Ovde podrazumevam da se zna HTML/CSS, PHP, ASP.NET ... Da li napraviti svoj sajt i reklamirati ga preko AdWords ili platiti baner na nekom posecenom sajtu. Na koji nacin ste vi nasli prve poslove u vreme kada niste imali reference, a imali ste potrebno znanje?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ružičić
Software Architect, Appricot d.o.o.
Beograd

Član broj: 26939
Poruke: 2881

Jabber: krckoorascic@gmail.com
Sajt: krcko.net


+44 Profil

icon Re: Freelance u Srbiji - kako započeti biznis?27.08.2008. u 11:24 - pre 190 meseci
ja i nisam imao znanje kad sam se prihvatio prvog posla :)

pitao me covek jel mozes da mi napravis sajt ja rek'o mogu nema problema, proguglao malo uzeo neki gotov template (free naravno) malo izmenio slicice ubacio sadrzaj i sajt je bio gotov (pre toga se nisam sretao sa html/css/js jedino sto sam tada znao je bio xml i vb6) posle sam video da moze lako da se zaradi od pravljenja sajtova pa sam poceo da ucim i usput odradio par sajtova...
 
Odgovor na temu

eM3
Kraljevo

Član broj: 168152
Poruke: 17
89.110.220.*

Sajt: milosmilikic.com


Profil

icon Re: Freelance u Srbiji - kako započeti biznis?27.08.2008. u 16:30 - pre 190 meseci
Nadji par ljudi kojima bi odradio sajt dzabe. Tako ces uz put i nauciti nesto. Uradi nekoliko sajtova i imaces da pokazes sta umes. Tada se izreklamiraj po forumima, oglasima...
milosmilikic.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Freelance u Srbiji - kako započeti biznis?

[ Pregleda: 4498 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.