Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo

[es] :: Zaštita :: Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo

[ Pregleda: 2426 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoig
Beograd

Član broj: 86952
Poruke: 28
*.ptt.rs.



+1 Profil

icon Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo26.08.2008. u 13:11 - pre 190 meseci
Racunar mi je u totalnom haosu od juche.
Kad ga upalim cesto mi zamrzne sliku. Javlja mi bug windows installeru kad hocu nesto da obrisem. Javlja mi da odredjeni programi koji su ranije bez problema radili sad ne rade. Kad hocu da upalim Winamp nece uopste da ga pokrene. A od ranije mi mijesha slova na tastaturi u sred nekog velikog rada.
Ima li mu pomoci i do chega je. Ja sam u tripu da je neki virus ili vishe njih.
 
Odgovor na temu

Stefan 93

Član broj: 178220
Poruke: 364
89.216.93.*



Profil

icon Re: Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo26.08.2008. u 22:00 - pre 190 meseci
Ne znam šta je, samo je meni na starom kompu posle najviše mesec dana od kada mi je bilo tako crko hard disk.
Meni je pisalo kad pokrenem neke programe ...is not a valid Win32 application.
 
Odgovor na temu

zoig
Beograd

Član broj: 86952
Poruke: 28
89.110.196.*



+1 Profil

icon Re: Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo27.08.2008. u 15:25 - pre 190 meseci
Evo juche sam probao sa programom sysclean da ocistim iz safe moda od virusa racunar i sve je postalo josh gore kad sam restartovao. Sad nece da mi otvori nijedan sajt, ni winamp ni bilo shta shto je vezano za internet. Moracu ja to da formatiram izgleda, samo mi je malo zao podataka koje imam na hard disku.
 
Odgovor na temu

2_much_dear

Član broj: 187480
Poruke: 15
*.brod.zona.ba.



Profil

icon Re: Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo27.08.2008. u 19:09 - pre 190 meseci
e to ti moze biti virus i ako je jest vjerovatno si ga pustio u sistem a onda vjerovatno moras rusiti sistem
 
Odgovor na temu

toldici
Aleksandar
Učenik
Apatin

Član broj: 180568
Poruke: 43
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



Profil

icon Re: Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo27.08.2008. u 20:16 - pre 190 meseci
Kažeš sysclean?Pa zanimljivo je kako ljudi nasedaju na fore tipa:"komp ti je zaražen, skini me da ti očistim komp" ili tako nešto.Meni je taj program sumljiv zato što ga samo jedno slovo deli od opasnog rogue software-a koji ti još više uništi system.Tebi su se podatci mogli spasti pre sysclean-a, ali naravno ti ukucaš nešto u google i odeš na sajt tog smeća.Baš su ti rogue "programeri" smradovi, ma đub*ad, ma ***** ******* ********* ******... .Zato, oprez ljudi!!!
 
Odgovor na temu

zoig
Beograd

Član broj: 86952
Poruke: 28
*.ptt.rs.



+1 Profil

icon Re: Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo28.08.2008. u 11:52 - pre 190 meseci
Pa ja sam vidio na drugim temama ovog podforuma da predlazu taj program za chishcenje i da on ima neke patterne, sve isto kao i ovaj program koji sam ja pokrenuo :).
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Haos u racunaru. Virusi ili nesto drugo

[ Pregleda: 2426 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.