Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nepoznata indoor omni za vanjsku montazu?

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Nepoznata indoor omni za vanjsku montazu?

[ Pregleda: 2194 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

majstorovic
banjaluka

Član broj: 77349
Poruke: 103
*.broadband.blic.net.



Profil

icon Nepoznata indoor omni za vanjsku montazu?26.08.2008. u 01:32 - pre 189 meseci
Naletio sam na omni antenu za kucnu upotrebu koja je drasticno vecih dimenzija od one standardne koja dolazi uz kartice. Na njoj nema ni ime proizvodjaca ni nista, a prica se da je "jaka" 9 db. Ja sam pokusao da je testiram sa standardnim omni antenam za spoljnu montazu od 8 db i cini se znatno bolja, takodje sam testirao sa tom malom antenicom koja dolazi uz karticu i ova omni antena je vidno bolja. (testirano po bandwith test iz the dude(mikrotik). Da li neko ima iskustva sa ovim antenama, da li je radio sa njima, testirao ugradjivao i sl. Ovo pisem iz prostog razloga sto sam standardne omni antene placao i po 100eura, a ova antena se moze na e-bay.de nabaviti za svega par eura i po mojim testovima je znatno bolja od ovih sto sam kupovao.
Evo i njene slike


[Ovu poruku je menjao majstorovic dana 27.08.2008. u 03:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ziclas

Član broj: 191414
Poruke: 6
77.46.233.*



Profil

icon Re: Nepoznata indoor omni za vanjsku montazu?23.07.2009. u 15:22 - pre 178 meseci
to je solidna antena! ne mogu trenutno da je nadjem da je kupim! dao bi ti za nju 20 km? mi u Srbiji nemamo ebay pa ne mogu tako da je kupim,drug bi ti doneo kesh! OK?
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Nepoznata indoor omni za vanjsku montazu?

[ Pregleda: 2194 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.