Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novo na ES-u: editovanje poslednjeg posta ne ostavlja 'tragove'

[es] :: Vesti :: Novo na ES-u: editovanje poslednjeg posta ne ostavlja 'tragove'

[ Pregleda: 4662 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Novo na ES-u: editovanje poslednjeg posta ne ostavlja 'tragove'26.10.2001. u 03:47 - pre 273 meseci
Dakle, od sada kada editujete poruku, a ona je POSLEDNJA u temi, nece se dodavati tekst 'Ovu poruku je menjao...' jer je to oznacavanje potrebno samo kada se izmeni poruka u sredini neke diskusije, zbog mogucih zloupotreba.
 
Odgovor na temu

prosams
Novi Beograd

Član broj: 716
Poruke: 133
*.verat.net



Profil

icon Re: Novo na ES-u: editovanje poslednjeg posta ne ostavlja 'tragove'26.10.2001. u 11:28 - pre 273 meseci
Citat:
Gojko je napisao:
Dakle, od sada kada editujete poruku, a ona je POSLEDNJA u temi, nece se dodavati tekst 'Ovu poruku je menjao...' jer je to oznacavanje potrebno samo kada se izmeni poruka u sredini neke diskusije, zbog mogucih zloupotreba.


Gojko cini mi se da kada izbrisem svoju poruku meni i dalje ostaje isti broj poruka. Nisam bas 100% siguran, ali ne bi bilo lose da proveris.
Situacija je bila da sam postovao dva poslednja odgovora. E onda sam video da postoji i bolje resenje od jednog navedenog, pa izbrisem gornji post, a donji izeditujem. I tu mi se ucinilo da mi se broj poruka nije smanjio.
Zlo ne postoji, već samo je dobro prisutno u maloj količini.
 
Odgovor na temu

prosams
Novi Beograd

Član broj: 716
Poruke: 133
*.verat.net



Profil

icon Re: Novo na ES-u: editovanje poslednjeg posta ne ostavlja 'tragove'26.10.2001. u 11:33 - pre 273 meseci
Da da.
Meni pise da (sa ovom porukom imam 46 postova), a u stvari imam 40. Lako se prebrojalo.

Vreme: 26.10.2001 u 11:33 AM
Zlo ne postoji, već samo je dobro prisutno u maloj količini.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Novo na ES-u: editovanje poslednjeg posta ne ostavlja 'tragove'26.10.2001. u 14:00 - pre 273 meseci
Da, tako se radi brojanje poruka i neće se menjati.
Već sam objašnjavao zašto se pri brisanju ne umanjuje.. Uglavnom ukratko: ukoliko ikad budem radio arhiviranje ili mass delete starih poruka, ne želim da neko ostane "oštećen" pošto su mnogi vrlo osetljivi po ovom pitanju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vesti :: Novo na ES-u: editovanje poslednjeg posta ne ostavlja 'tragove'

[ Pregleda: 4662 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.