Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektronski obrazac - Kucanje teksta na dva mesta odjednom u Word-u

[es] :: Office :: Word :: Elektronski obrazac - Kucanje teksta na dva mesta odjednom u Word-u

[ Pregleda: 4459 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
93.86.17.*



+39 Profil

icon Elektronski obrazac - Kucanje teksta na dva mesta odjednom u Word-u13.08.2008. u 18:21 - pre 190 meseci
Imam neki dokument koji sluzi kao sablon i postoje dve kolone sa tekstom na razlicitim jezicima s'tim da se u obe kolone upisuju isti podaci (i sa leve i desne strane mi se traze podaci tipa imena samo sto je natpis iznad polja na razlicitm jezicima u kolonama).
Napr. kada upisujem ime i prezime u levoj koloni trebalo bi da se ono automatski pojavi na mestu koje je oznaceno u desnoj koloni.
Ovo bi mi ustedelo vreme jer trenutno moram svaku stvar koju iskucam da kopiram u ekvivalentno polje druge kolone a imam ponekad i preko 30 dokumenata da zavrsim.
Gledao sam neku naprednu knjigu za Word i pretrazio malo forum i net ali nisam naisao na konkretno resenje mog problema.


Hvala unapred!
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

timmy
Jovan Timotijevic

Moderator
Član broj: 37087
Poruke: 634

Sajt: www.e-tim.net


+89 Profil

icon Re: Elektronski obrazac - Kucanje teksta na dva mesta odjednom u Word-u13.08.2008. u 23:32 - pre 190 meseci
Nije mi jasno iz ove poruke kako izgleda dokument, da li je u pitanju obican tekst/tabela ili je u pitanju formular sa field-ovima.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
93.86.17.*



+39 Profil

icon Re: Elektronski obrazac - Kucanje teksta na dva mesta odjednom u Word-u14.08.2008. u 22:07 - pre 190 meseci
Ovo sto konkretno meni treba se upisuje u field-ove tj. potrebno je da ja popunjavam jedan a da se isto to pojavljuje u drugom field-u.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

timmy
Jovan Timotijevic

Moderator
Član broj: 37087
Poruke: 634

Sajt: www.e-tim.net


+89 Profil

icon Re: Elektronski obrazac - Kucanje teksta na dva mesta odjednom u Word-u15.08.2008. u 09:01 - pre 190 meseci
Pogledaj temu

http://www.elitesecurity.org/t...liranje-unosa-podataka-obrascu

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: Elektronski obrazac - Kucanje teksta na dva mesta odjednom u Word-u

[ Pregleda: 4459 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.