Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Maksimalna temperatura laptopa (procesor, hdd, graficka)!

[es] :: Laptopovi :: Maksimalna temperatura laptopa (procesor, hdd, graficka)!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16188 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Spanta

Član broj: 86005
Poruke: 461
195.252.79.*



+7 Profil

icon Re: Maksimalna temperatura laptopa (procesor, hdd, graficka)!26.08.2008. u 17:54 - pre 191 meseci
Ajd` malo detaljnije sta se izdesavalo u servisu? Podleze li on pod "Collect&Return" garanciju? Da li si zvao call centar ili nosio u radnju gde si kupio?
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Maksimalna temperatura laptopa (procesor, hdd, graficka)!26.08.2008. u 22:04 - pre 191 meseci
Podleze pod C&R garanciju. Nosio ga ja u servis. Onda mi trazili admin password!!!, onda "zaboravili" da mi jave da je gotov (4 dana), dok meni nije pukao film i otisao licno da provjerim sta se desava, a on lezi na polici, serviser (majstor!) uradio nepotrebene stvari, a ono sto sam trazio nije, ne moze da utvrdi kvar!, zaboravio parce plastike unutar kucista, ja morao da ga nosim iz jednog servisa u drugi da vidi baja sta to zvecka (kreten!), svi se smjeskaju i upiru prstom u druge! Da sam imao benzina, gorela bi buktinja!
Toliki neprofesionalizm sam jedino u drzavnoj administraciji ocekivao ali, u privatnim firmama nikako. Srbijo tugo....

JOJO fala na savjetu ali, ubuduce sam sam svoj majsotor.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Maksimalna temperatura laptopa (procesor, hdd, graficka)!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16188 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.