Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sve to treba... po kratkom postupku...

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Sve to treba... po kratkom postupku...

[ Pregleda: 4440 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Sve to treba... po kratkom postupku...29.10.2003. u 00:24 - pre 249 meseci
Danas su mnogi mediji objavili da je moguca provera birackih spiskova putem interneta. Licno me biracki spiskovi mnogo ne zanimaju, ali posto se radi o Internetu, hteo sam da proverim. Proveru za Beograd bi trebalo vrsiti sa stranice: http://birackispisak.beoland.com/
ali tamo u trenutku kad sam ja proveravao nema provere. Ne bi me cudilo da ovo je neko debelo naplatio...
Komentari?
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Sve to treba... po kratkom postupku...29.10.2003. u 00:41 - pre 249 meseci
http://www.birackispisak.sr.gov.yu

meni radi odlicno... Samo sto je ogromna security i privacy rupa.. dovoljno je da nalupate neki JMBG i da vam izbaci sve sto zelite za taj JMBG...
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

noviKorisnik
Član broj: 13216
Poruke: 4533
*.bankmeridian.com

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Sve to treba... po kratkom postupku...29.10.2003. u 07:31 - pre 249 meseci
Citat:
.. dovoljno je da nalupate neki JMBG i da vam izbaci sve sto zelite za taj JMBG...
Polja koja prikazuje su: Ime, Ime roditelja, Prezime, Mesto, Naselje, Opština i Biračko mesto. Ako je spisak javan, to mi ne deluje strašno (nema tačne adrese, broja telefona i slično). Drugo je što stoji napomena na formularu "Unesite svoj matični broj". Ako bi trebalo da smem da vidim samo svoje podatke, fali dodatna autorizacija.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Sve to treba... po kratkom postupku...29.10.2003. u 14:55 - pre 249 meseci
Sa "potpisima" sa ove stranice moze se predati kandidatura za predsednika. Moglo se cuti da je to vec neko uradio...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Sve to treba... po kratkom postupku...

[ Pregleda: 4440 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.