Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dizajn dva sajta

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Dizajn dva sajta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7729 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Serbiankum
Srbija

Član broj: 54947
Poruke: 240
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.drvoumomdvoristu.com


Profil

icon Re: Dizajn dva sajta14.11.2008. u 21:45 - pre 187 meseci
kako vam se cini izmena za sajt

http://www.dr-trkuljic.com/

Dosao sam samo na pocetnoj strani trecu kolonu sa anketom i mailing listom. Cini mi se da deluje malo ozbiljnije. inace ubacicu latinicu i engleski.
Ako imate neki predlog kazite.

Inace od kako sam napravio robots i sitemap u xml formatu, sajt je bolje rangiran na googlu, sad zauzima 2-3 mesto.
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Dizajn dva sajta14.11.2008. u 22:30 - pre 187 meseci
Citat:
Serbiankum: kako vam se cini izmena za sajt

http://www.dr-trkuljic.com/

Dosao sam samo na pocetnoj strani trecu kolonu sa anketom i mailing listom. Cini mi se da deluje malo ozbiljnije. inace ubacicu latinicu i engleski.
Ako imate neki predlog kazite.

Inace od kako sam napravio robots i sitemap u xml formatu, sajt je bolje rangiran na googlu, sad zauzima 2-3 mesto.


U vezi ankete: razmisli koja pitanja bi u buducnosti bila postavljana u anketi, jer specifican je sajt, mozda anketa i nije potrebna.
 
Odgovor na temu

Serbiankum
Srbija

Član broj: 54947
Poruke: 240
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.drvoumomdvoristu.com


Profil

icon Re: Dizajn dva sajta14.11.2008. u 23:22 - pre 187 meseci
To je prva i pocetna anketa, kasnije ce biti ozbiljnje, medicinske ankete.

 
Odgovor na temu

Rekla Kazala
Rekla Kazala
Čuće se

Član broj: 176359
Poruke: 156
62.240.21.*



Profil

icon Re: Dizajn dva sajta15.11.2008. u 18:09 - pre 187 meseci
Kritike za polikliniku: Ne treba da imate neke specijalne ponude u banerima. Niste vi preprodavci rezervnih/polovnih auto delova pa da smanjujete cene. Jednostavno to ne uliva poverenje. Ja nebi nikad otišao na takvo mesto da me pregledaju. Ako imate neke ponude/promene u cenama onda to označite u cenovniku i nigde više. Ankete? Opet ista priča kao i sa banerima. Ispada kao da ti stručnjaci nemaju pojma šta se dešava u njihovoj struci pa moraju da se raspituju kod pacijenata od čega boluju. Ostavlja vrlo neozbiljan utisak. Znači drugi put na početnoj stranici da se gubi poverenje u te doktore. Opet i po treći put imate znači mogućnost da sami sebe zakopate, a to je da se pacijent prijavi na mailing listu kako bi dobijao ponude o sniženim cenama. Mislim ako me ove dve predhodne nisu upozorile da ne odem kod njih na pregled ova treća će svakako. Pa ja ne razumem šta se ovde reklamira! Ozbiljna ordinacija sa ozbiljnim i profesionalnim doktorima ili neki megamarket? Šta bi trebalo to da znači? Da ako bolujem od nečega ja ću da čekam da dobijem bolju cenu? HAHAHAHAHAA pa mislim stvarno! Ili ako okrenemo stranu ako odem sad i ne čekam bolju ponudu, onda mogu da se osećam sje***im pošto sam glup i nisam sačekao bolju ponudu. Ako već postoji ekonomska marginala u njihovom poslovanju mislim da bi bilo svima bolje da smanje cene od samog početka i da se ne zezaju i cenkaju sa tudjim mukama. Kompletna ideja je toliko odvratna da nemam reči, ne znam samo gde im je humanost i kako ih nije sramota. Kod mene su se već pokopali tako da, ako mi sutra ne daj bože bude zatrebalo neka pomoć, kod njih sigurno neću da odem. Blam živi!
Arguing on the internet is a bit like competing in the para-olympics, even if you win, your still a fucking retard!
 
Odgovor na temu

Serbiankum
Srbija

Član broj: 54947
Poruke: 240
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.drvoumomdvoristu.com


Profil

icon Re: Dizajn dva sajta15.11.2008. u 18:45 - pre 187 meseci
Zao mi je sto je toliko negativno komentar ispao.
Jer vec dve jake kuce(poliklinike i privatne bolnice) na pocetnoj strani imaju reklame o nizim cenama, a jedna od njih takodje ima anketu, da sad ne navodim te sajtove. Iskreno ne vidim nista losa da se za svaki mesec reklamiraju nize cenu u baneru. Mnogi, ponavljam mnogi to rade. Sta je lose u tome sto je mesec novembar akcija za kardioloske preglede, decembar za radioloske? Sto se tice cenovnika i tu lepo pise koje su cene smanjene.

Sto se tice anketa, sta je lose u vezi pitanja "kako vam se cini dizajn sajta?" Medicinske ankete mogu biti: koliko cesto kontrolisete secer i slicno, i ne vidim nista lose u tome.

Sto se tice mailing liste, ni tu ne vidim nista lose, jer ko nece da se prijavi ne mora. Niko nikoga ne tera da se prijavi. Svakog meseca postoje neke akcije, kao sto sam napomenuo, kardioloske,radioloske, pa se uz pomoc mailing liste obavestavaju ljudi koju se se prijavili o tim pogodnostima. Opet napominjem mnogi ali mnogi to rade, nije u ovom slucaju izmisljena topla voda. Sta reci za neke poliklinike koje prijavom na internetu korisnici dobijaju neke kartice sa kojom imaju popuste za odredjene preglede itd.

U svakom slucaju ne treba donositi zakljucke prebrzo.

Da se ne ide dalje u offtopic, ako neko jos ima neki komentar u vezi dizajna.
 
Odgovor na temu

Rekla Kazala
Rekla Kazala
Čuće se

Član broj: 176359
Poruke: 156
62.240.21.*



Profil

icon Re: Dizajn dva sajta15.11.2008. u 19:11 - pre 187 meseci
@Serbiankum

Želim da se izvinem za moj predhodni post i da se ujedno zahvalim na korektnom odgovoru. Predpostavljam da razumeš da sam bio u afektu, jer mi je otac imao trostruki bajpas pre dve godine, koji je debelo platio. I malo mi je nelagodno kad vidim da se ljudi cenkaju sa tudjim životima. Što se samog dizajna tiče, nije loš. Vidim da si rekao da ćeš imati latinicu i engleski što smatram da je super stvar. Ima dosta naših ljudi u inostranstvu koji ne znaju ćirilicu pa čak ni naš jezik. U svakom slučaju

Srećno
Arguing on the internet is a bit like competing in the para-olympics, even if you win, your still a fucking retard!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Dizajn dva sajta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7729 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.