Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dealextreme.com - iskustva?

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 787136 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?18.02.2013. u 18:21 - pre 135 meseci
Pa nikako. Taj deo sajta ne radi. Otisla im baza. Deo sa robom radi normalno ali sa racunima ne.

Nasa posta je sve samo nije azurna. Obicno oko 2 popodne objave da je paket bio na carini u 9 ujutro. To 70 din. su naplatili otvaranje i pregled paketa. Nije im bilo sumnjivo sto je verovatno to bio paket sa futrolom pa lagan, a oni mislili tablet. Kad su se razocarali naplatili otvaranje. Zatvaranje je besplatno.

[Ovu poruku je menjao ademare dana 18.02.2013. u 19:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?18.02.2013. u 18:30 - pre 135 meseci
znači još uvek imaš taj problem :D

Nego, ne znam koliko ljudi znaju, DX ima još jedan "sajt" gde se svaka 2-3 dana mogu naći novi interesantni dilovi
(pod uslovom da vas zanima nešto od toga što ponude), da ne bi objašnavao pogledajte sami i sve će vam se kasti :P
http://deals.dx.com/
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?18.02.2013. u 18:47 - pre 135 meseci
Pa nisam ja "deda" Mrsoje :P On je mozda i resio. Moram priznati da sam isti taj Nick koristio u nekim domacim Online igrama, a nisam ni znao da postoji clan foruma sa tim nadimkom. Sada vise ne smem da ga koristim :)

Nije deal vise ono sto je bio. Ranije pre otprilike pola godine i ranije su to bile prave povoljne ponude, ali su tada u tom delu sajta primali samo Paypal. Kada su presli na novi sajt usledila je pauza od skoro 3 meseca kada deal nije radio. Kada su ponovo poceli nudili su samo neke dzidza bidze za 1-2 dolara.

Sada su pred ovaj praznik kao stavili normalnije ponude ali ko prati videce da su bile mahom baterijske lampe koje su na tzv rasprodaji bez povratka. Sada je tu ista ova roba sto se tice zastarelog tableta i ovih satova , isto sa "rasprodaje" koja stoji mesecima. Tu na "rasprodaji" nisu mogli da prodaju mesecima , a ovde navodno prodaju po 500 komada za nekoliko dana, a imaju samo 100 , tako bar pise na "rasprodaji" . Deo sajta gde DX najvise LAZE.

Inace novi izgled sajta je bar meni odvratan. Stari je bio mnogo bolji sa slikama koje su se same automatski uvecavale cim se preko njih predje misem , cele oblasti sa robom su se mogle sortirati itd.itd.

Za one koji ne znaju stari sajt jos postoji i azurira se kao i novi, samo ga treba naci :)

[Ovu poruku je menjao ademare dana 18.02.2013. u 20:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?18.02.2013. u 20:15 - pre 135 meseci
Citat:
Fliz: I, kako si ga rešio :P


Izlogovao sam se i ponovo logovao . Uspeo sam odma nakon toga da pogledam moje porudzbine . Nakon 2 sata isti problem sa pristupom profilu.

Probao sam pre par minuta isto ali nisam uspeo .

[Ovu poruku je menjao mrsoje dana 18.02.2013. u 21:28 GMT+1]
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 03:43 - pre 135 meseci
Stigao mi je juče paket koji sam poručio 27.01 od DX-a, sve je na broju: adapter, ispravljač, neki USB gedžeti za suprugu i krckalica za orahe. Paket je bio malo većih dimenzija pa me ne čudi da su otvarali na carini, a sa smanjivanjem cena su baš preterali, za adapter je recimo pisalo da mu je cena 5 centi, iako košta malo manje od dolara, pa me ne čudi što je naša carina nepoverljiva prema ovim "fakturama" i što sami provere cene drugde.

USB ispravljač od 2A radi OK, odmah sam zamenio stari od 1A na RaspberryPi računaru, i sad se "malinica" diže bez problema (sa starim ispravljačem je uvek bio bar neki problem kod bootovanja jer jednostavno nije imao snage da podigne sve odjednom). Možda i nema svih deklarisanih 2A, ali svakako radi mnogo bolje nego stari, a platio sam mnogo manje nego što bih ovde, pod uslovom da ga uopšte nađem u našim prodavnicama...

Žena će se igrati ovih dana sa onim USB zezalicama pa ću videti kasnije valja li to štogod, a što se krckalice tiče, deluje mi malo suviše mekana, ali opet mi deluje bolje od Fackelmana kojeg sam video u obližnjoj prodavnici i koji košta skoro duplo više. Probaću je ovih dana, imam nekoliko kesa oraha, lešnika i koštica od kajsije spremnih u garaži, taman da vidim da li će potrajati do sledeće sezone ili ću naručivati novu... :-)

Sve u svemu, zadovoljan sam prvom kupovinom, a očekujem i tablet narednih dana, što mi je svakako bitnija stavka od ovih sitnih džidža-bidža...

Kada stignu svi paketi, napraviću i uporedni pregled kad je šta poručeno i kad je stiglo, možda bude koristilo nekome u proceni kada da očekuje njegov...

E da, nije ni meni radio MyOrders na DX-u par sati, a onda je proradio, i potvrdio sam prijem pošiljke. Napisaću ovih dana i review, poen po poen pa se nakupi za kupovinu neke gluposti kasnije... :-)
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 08:12 - pre 135 meseci
DX baza korisnika i dalje ne radi. Da im nije neko Hakovao bazu sa svim nasim podacima ??? Al bi to bilo veselo .

Sto se tice Deals-a evo na sta sam mislio. Ovo je deo sajta gde su " rasprodaje " , mahom roba kaja stoji mesecima i koju niko nece. http://dx.com/clearance/apparel-shoes-amp-accessories-1299

Sada deo te robe , povuku sa "rasprodaje" i stave u Deals kao sto su sada ovi satovi, ponuda nije nikakava jer da je to stvarno nesto povoljno davno bi prodali dok je jos bilo na "rasprodaji" , ova je namerno pod navodnicima, jer je rasprodaja nikakva i lazna. Deals je lazan 100 % Ovaj tablet sa Androidom 2.2
http://deals.dx.com/team.php?id=2382
proizveden bar pre 2 godine vredi videli smo na Focal-u oko 50 $ a ovde za dan kao poruceno vec 60 komada za "samo" 160 $ ?!?!? Pa ko je ovde lud osim onih koji veruju DX-u.

Pre nekoliko dana covek je ostavio link sa Alija za telefon od 18 $ , koji nazalost nije potpuno ispravan. Takav isti kod DX je
http://dx.com/p/e71-2-2-lcd-du...cell-phone-with-fm-black-47770
39,20 $

a dok je bio pravi Deals http://deals.dx.com/team.php?id=36
prodavali su ga za 26 $ sto je ipak prava akcija i nisu za svaki proizvod lupali cifru od 500 prodatih komada nego mnogo realnije. Inace ovi telefoni su na vecini sajtova oko 25 $.
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 08:35 - pre 135 meseci
pa čuo si za APP (ako prođe prošlo je) taktiku :) od desetine hiljada kupaca ako se njih 10 ili 100 zahebu nikom ništa :)
 
Odgovor na temu

virus_crew

Član broj: 104968
Poruke: 737



+39 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 08:52 - pre 135 meseci
Citat:
mrsoje:
Citat:
virus_crew:
imamo i mi Novu godinu pa je slavimo 2 dana kao sav normalan svet jedino oni 7-10 dana.


Jesi siguran , nasa posta ume lepo da spoji novogodisnje praznike :D

Ja sam mislio na privatnike, ne na drzavne sluzbe, ocigledno se nismo razumeli.
Da tacno je da kad cetujem sa njima(evo bas sad uporedo cetujem sa malim Kinezom oko neke isporuke) uvek pa cak i u kasnim vecernjim satima po njihovom vremenu a ne retko i 2-3 ujutro po njihovom su online, da i tacno je da im je to jedina prilka za taj festival da se vrate u svoje provincije, ali sam ja besan sto je bas mene zapalo s obzirom da sam 10 dana pre toga kupio i da je to 7 dana pre toga doslo u postu pa onda jos 10 dana sedelo u posti znaci sve ukupno u posti je provelo 17 dana, a kinez je poslao za dan-dva, e zato sam ja kivan i onako pisem, a njima svaka cast na brzini, ali im je posta tako spora da sad stalno pitam da mi salju preko HK poste ili SG poste mnoooogo su brze od njihove CN poste.
 
Odgovor na temu

yt1prm
Radovanovic Milan
Elektricar
Pirot/Budva

Član broj: 204940
Poruke: 271
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: www.elektricar.eu
ICQ: 363132976
Sajt: www.yt1prm.shopmania.biz


+16 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 09:24 - pre 135 meseci
gde na sajtu DX ,ako moze direktan lik mogu da im predlozim da uvrste neku drugu robu na prodaju preko istog sajta jer ista je nema kod njih a i nemogu da nadjem link kako im nesto predloziti ?
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 11:03 - pre 135 meseci
Citat:
yt1prm: gde na sajtu DX ,ako moze direktan lik mogu da im predlozim da uvrste neku drugu robu na prodaju preko istog sajta jer ista je nema kod njih a i nemogu da nadjem link kako im nesto predloziti ?



http://dx.com/feedbacks/productrequest

 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 11:09 - pre 135 meseci
!!!Pitanje!!!

Jel neko kupovao sa http://www.linkdelight.com/

Da li su pouzdani kao TinyDeal i DX ?

Kolko vidim karticom moze da se placa samo ako je cifra veca od 200 $
Za 100 $ moze samo PayPal .
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+144 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 11:12 - pre 135 meseci
Citat:
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

Mislim da ovo dovoljno govori koliko su pouzdani...
 
Odgovor na temu

1milan
bgd
bgd
beograd

Član broj: 312220
Poruke: 16
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 11:12 - pre 135 meseci
Sada su mi sa PriceAngelsa samo kratko odgovorili da je moguce placanje kreditnom karticom....
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 11:20 - pre 135 meseci
Citat:
Fliz:
Citat:
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

Mislim da ovo dovoljno govori koliko su pouzdani...


To se desavalo i DX juce

Ima ih na Ebay uglavnom valjaju fotografsku opremu .
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 12:46 - pre 135 meseci
Citat:
1milan:
Sada su mi sa PriceAngelsa samo kratko odgovorili da je moguce placanje kreditnom karticom....



Pa moze ali preko Paypala. To su njihove fore.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 12:55 - pre 135 meseci
Novi sajt koji omogucava placanje Karticama je

www.everbuying.com

To je jedan od najvecih sajtova u prvih 5-6 sigurno. Samo placanje karticom je omoguceno za malo vece narudzbine. Kada sam probe radi stavio nesto od par $ ponudio je redirekt na Paypal. Medjutim kada sam stavio proizvod od preko 20 $ ponudio je placanje Vizom bez Paypala. Besplatan tracking iznad 40 $ inace je doplata 2 $, ali zato imaju neke vrste proizvoda koji su povoljni , pa kad se preracuna moze da se isplati, zavisi kome sta treba.

Kolika im je granica za kartice i da li je imaju nisam nasao.
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 13:44 - pre 135 meseci
Bacih kratak pogled na www.everbuying.com i zakljucih da su gadgeti koje sam narucio na tinydeal tamo i jeftiniji od ovog www.everbuying.com.
Ponavljam kratak pogled ,verovatno kod njih ima neke stvari jeftinije od drugih sajtova.

[Ovu poruku je menjao mrsoje dana 19.02.2013. u 14:55 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8083



+1753 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 15:07 - pre 135 meseci
Sve zavisi koga sta zanima. Tableti su na primer skuplji. Telefoni imaju mnogo veci izbor, cene skuplje i priblizne , zavisno od modela.

I da nista nije jeftinije, nije na odmet imati neki rezervni izvor , nikada se ne zna kada moze na primer nesto na Tiniju biti rasprodato, a ovde ima makar i nesto skuplje. Samo kada bi objavili koliki su im minumum i maximalni iznosi za kupovinu preko kartica a da ne ide redirekt na Paypal.

A citali smo u rubrici i zalbe ljudi kojima Tiny blokira karticu zbog puno kupovina ili neuspesnih svejedno, i oni sada imaju rezervu.

Edit :

Da ne bi otvarao novi post, javljali su se ljudi koji su imali probleme sa proizvodima i kod DX-a , i kod Tiny-a i Alija. Ima li sta novo u vezi toga , da li neko od Prodavaca izlazi u susret kod reklamacija. Predpostavljam da nas sve koji pratimo ovu rubriku to Zanima.


[Ovu poruku je menjao ademare dana 19.02.2013. u 16:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 15:22 - pre 135 meseci
Inace moj paket iz Tinija stigo danas .Ukupno 24 dana od trenutka narucivanja . 13 dana cekao 1 artikal ,11 dana za putovanje.
 
Odgovor na temu

kaozar

Član broj: 311467
Poruke: 33
217.65.192.*



+4 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?19.02.2013. u 15:53 - pre 135 meseci
@ademare

Pominjao sam da sam prijavio DOA na DX-u. Juce su mi odobrili zamenu i poslali su mi uputstva da im posaljem nazad. Napomenuli su da se posalje najeftinijom varijantom, uz tracking, i onda nadoknadjuju troskove slanja. Sutra cu poslati, pa cemo videti... Verujem da ce sledeci post, vezan za ovo, biti pisan u prolece :)
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 787136 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.