Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

dealextreme.com - iskustva?

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 790641 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cosmicbg
Belgrade

Član broj: 319646
Poruke: 122



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?12.12.2013. u 02:31 - pre 126 meseci
Izludjuje me ovo cekanje,opet sam se obratila na live chatu i javo se neki novi operater,koji mi je rekao da treba da cekam jos 6 dana da dobiju od dobavljaca proizvod,poludela sam :D,mislim da mi je ovo poslednji put da kupujem nesto preko 100 $ a da nije uk sajt i sl. U naletu nestrpljenja napisala sam da ne mogu da cekam,:D opipavam ih i pitao me je da li cu da izvrsim change ili refund,lol,izdrzacu jos par dana,bas da vidim. Interesuje me posle koliko dana od uplate ste dobili mail sa tracking kodom? Sto vise informacija je dobrodoslo,citajuci tudja iskustva padam u paranoju da ce da me zavrnu za lovu :)
S˝vetrom uz lice ...
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?12.12.2013. u 05:13 - pre 126 meseci
Imam 2 posiljke za koje sam dobio tracking kod , jedna 7 dana po narucivanju druga 4 dana po narucivanju za trecu cekam da posalju narucio pre 2 dana . DX je dosta pouzdan jedino sto nemaju veliki lager a i navala je sad velika .
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8097



+1755 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?12.12.2013. u 12:31 - pre 126 meseci
Citat:
cosmicbg:
Izludjuje me ovo cekanje,opet sam se obratila na live chatu i javo se neki novi operater,koji mi je rekao da treba da cekam jos 6 dana da dobiju od dobavljaca proizvod,poludela sam :D,mislim da mi je ovo poslednji put da kupujem nesto preko 100 $ a da nije uk sajt i sl. U naletu nestrpljenja napisala sam da ne mogu da cekam,:D opipavam ih i pitao me je da li cu da izvrsim change ili refund,lol,izdrzacu jos par dana,bas da vidim. Interesuje me posle koliko dana od uplate ste dobili mail sa tracking kodom? Sto vise informacija je dobrodoslo,citajuci tudja iskustva padam u paranoju da ce da me zavrnu za lovu :)



Narucivanje tehnicke robe , telefon, tablet, ili nesto slicno je vrlo specificno. Stos je u tome ne sto DX nema to na lageru , nego sto nema niko odredjenu stvar u celoj Kini !!! Jer ta radionica koja na primer pravi tablete , pravi serije od 1.000 komada , i ne pocinje proizvodnju dok vecinu ne proda unapred.

Upravo to i rade DX i ostali sajtovi, primaju porudzbine, za proizvod koji ce tek biti napravljen za 10 -15 dana. Tako da tu ili treba imati dovoljno strpljenja , pa cekati bas taj odgovarajuci model ili naci neki slicni pa se preko chata raspitati da li ga imaju , pa menjati, dosta rizicno, jer chat nije pouzdan, a ovde si stala u red , redosled po kome ce slati, neki ce ostati za sledecu turu ili bez tableta.

Za druge vrste robe je dosta lakse, jer nije toliko specificno pa nabave za par dana, ali specificnu robu cekaju da se proizvede.

Ako si nestrprljiva uzmi pare nazad i gotovo. Nekog ces i da obradujes , onog sledeceg u redu :D

Inace meni su se javili posle tacno 10 dana na ticket. Javio se neki Robot LemonShen, jos malo pa Dzeki Cen licno :D Napisao neku glupost tipa , proverice, da se javim za 5 radnih dana.
 
Odgovor na temu

cosmicbg
Belgrade

Član broj: 319646
Poruke: 122



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 00:12 - pre 126 meseci
Mnogo je nesto cudno,pomno pratim svaku situaciju i caku tamo na sajtu. Htela sam prvo da uzmem jedan model smart phone-a,i ubacila sam ga u korpu,da bi ujutru meni korpa bila prazna,i kada sam usla u wishlist i kliknula na model pisalo je sold out. Onda sam vrsila detaljnu pretragu poredjivanje,gledala performanse,da odgovara i Eu trzistu,a da opet mene zadovolji po pitanju i vizelnog izgleda,a da opet uklopim u cenu sve to,i izabrala sam DooGee DG500 smartphone,koji kao ima 12,6 mp,mada racunacu kao da je 8mp jer pak nije Samusung,a zaista nisam imala novac da platim u vipu za slican od 35-55 000din,mnogo su bezobrazni,a ne daju na rate,uz racun npr.pa za ovaj novac ja kod njih ne bih mogla da uzmem nista normalno,opet bi bio neki Zte i sl.tako da mi se ne isplati da trazim povracaj sad od dx-a. Inace gledala sam po yt i drugim sajtovima ovaj model postoji kupuju ga dosta spanci,prodaje se,gledala sam i zvanican sajt brenda itd,ne kupujem nista bas napamet,i videh nekog norvezanina da je jako zadovoljan kupio je 2 modela deci,pa sad zeli i za sebe i pored toga sto kaze da ima Samsung note II,samo sto je on narucio sa sajta banggood. Videla sam da ovaj model moze da se poruci i iz Italije i da je cena oko 100 $ veca,apsurd,valjda zbog blizine dostave. U svakom slucaju obavila sam transakciju i korpa je bila prazna,medjutim posle dva dana stajao je broj 1 notifikacija kao da treba opet da ga kupim,nisam nista dirala da bih sada usla u account i korpa je opet na nuli,a kada kliknem na svoj model izabrala sam beli,pise da je sold out,bolje bi im bilo da sutra posalju tracking kod,sutra pada 7 dana od uplate. :)
S˝vetrom uz lice ...
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 09:01 - pre 126 meseci
cosmicbg, samo strpljivo. DX je pouzdan. Nekada nabavka traje dugo, vec su ti objasnili. A i pogodila si pred Novu godinu, kada je tamo sve mnogo usporeno zbog velike potraznje.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8097



+1755 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 10:55 - pre 126 meseci
DX bese nekada pouzdan !!!

Sada ga ne bih mogao preporuciti , ni ono sto se kaze najgorem neprijatelju (da ga imam :D )

Postali su najveci prevaranti, kakve ja jos nisam video, a godinama kupujem od Kineza.

Da ukratko opisem slucaj za one koji nisu pratili. 23. Septembra porucio sam predmet od 7 $ i zbog male vrednosti nisam dobio broj za pracenje . Oni to nazivaju slanje Super Saver. 28. Septembra su mi poslali mejl, da je posiljka poslata.

Paketa nigde . Da budem Iskren jedva sam se odlucio da se preganjam sa njima, da se dodatno nerviram za 7 $. Ali 3. Decembra , znaci negde 65 dana od navodnog slanja napisem im Ticket , tako oni nazivaju svoj interni formular, za pitanja, prigovore itd.

Na Ticket se niko nije javio da odgovori punih 10 dana . Chat sam kontaktirao 3 puta , cekajuci dosta dugo da se neko javi, i imam tu prepisku sa raznim Likovima sa chata, da je sada ne objavljujem , koja se krece od odusevljenog Obecavanja "kula i gradova" do nekih nemustih odgovora na moju konstataciju da se niko ne javlja samo da odgovori 10 dana, na chatu dobijem odgovor OK !!!!! Kraj price !!!

Najgora usluga ikada koju sam dobio na celom Internetu, od bilo kojih Kineza.

Nazalost tu nije kraj . Posle 10 dana jevlja se neki Limun Cen i kao robot odgovara da ce on to proveriti i da mu se javim za 5 radnih dana . KAo da se posiljka Bez pracenja moze proveravati !!

Danas dobijam njegov mejl da je proverio i da posiljka broj RBXXXXXXXXCN ima status da je krenula negde u Novembru !!!!

Logujem se na svoj nalog i volsebno odjednom u detaljima stoji taj IZMISLJENI broj , ko zna ciji , ranije ga nije bilo, jer i ne treba da ga bude jer je posiljka Bez pracenja.

Eto kakav je postao DX, ranije nisu bili ovakvi, ali sada je nemoguce naci gore prodavce i Prevarante.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 12:41 - pre 126 meseci
Ja DX ne volim nikako, par puta sam kupovao tamo i toliko sam dugo cekao da to nije normalno.
Ceo kocept im je los.
Ako su hteli da imaju e-radnju onda treba to da imaju na stanju ili da je brzo dobavljivo.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 12:53 - pre 126 meseci
Ja nisam imao primedbi na DX , otkako su poceli da koriste SG postu vreme isporuke je krace
 
Odgovor na temu

cosmicbg
Belgrade

Član broj: 319646
Poruke: 122



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 18:46 - pre 126 meseci
E sad stvarno pocinje da me hvata panika,ulazim u mail i imam sta da vidim,obradovah se kad sam videla naslov od koga je,ali sadrzina me je razbesnela..ovo su mi poslali danas "Thank you for your order xxxxxxxxxxxxxxxx. Unfortunately we are currently awaiting restock on one or more of your items. If you would like to wait for the item, we thank you for your patience and apologize for the inconvenience. If you would like to change this item or cancel the order, please click here . "
S˝vetrom uz lice ...
 
Odgovor na temu

abitbp6_

Član broj: 282358
Poruke: 137
*.ptt.rs.



+81 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 21:13 - pre 126 meseci
Otkaži porudžbinu, sačekaj da ti vrate novac 7-10 dana i idi na neki od ovih

http://www.aliexpress.com/w/wh...terCat=5090301&groupsort=1

Singapuska pošta, ima da ti stigne in no time...
 
Odgovor na temu

joojant200

Član broj: 1953
Poruke: 712



+47 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?13.12.2013. u 22:49 - pre 126 meseci
http://dx.com/p/pre-sale-dx-20...;utm_campaign=20131209calendar

- Made of quality paper
- 12-Month 2014 desktop table calendar
- All the models on the calendar are DX staffs
- Each Calendar Holds Over $200 Worth of coupon codes
- As well as Up to USD $ 35 coupon codes are Available Each Month
- See the Sexiest Models, as Voted by You on our 2014
- Pre-Order Date: Oct 28th 2013
- Estimated Shipped Date: Dec.1st 2013

LOL
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 00:40 - pre 126 meseci
Citat:
cosmicbg:
E sad stvarno pocinje da me hvata panika,ulazim u mail i imam sta da vidim,obradovah se kad sam videla naslov od koga je,ali sadrzina me je razbesnela..ovo su mi poslali danas "Thank you for your order xxxxxxxxxxxxxxxx. Unfortunately we are currently awaiting restock on one or more of your items. If you would like to wait for the item, we thank you for your patience and apologize for the inconvenience. If you would like to change this item or cancel the order, please click here . "


Odgovoriš im da ti odmah pošalju šta imaju a ostalo kad stigne i biće tako.

 
Odgovor na temu

cosmicbg
Belgrade

Član broj: 319646
Poruke: 122



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 04:42 - pre 126 meseci
Evo ovako,da sam znala da ce biti ovakva zajebancija,ne bi mi palo ni u ludilu da ulazim u dilove sa debilima nekim. Sad sam ih kontaktirala,malo je reci da sam u stresu,kopiracu delove chata operatera,znaci zaista nije fer. Na kraju je ispalo da sam ja platila telefon,a da nece dolaziti u stock,a od juce je kao sold out,trazila sam da zamenim,na svaki model mi je receno da nema,samo za neki glupavi od 5mp za koji ne pise da ima Eu plug adapter,sto mi je sumnjivo. Na kraju dok sam ja bacila pogled na sledeci model,posto idem redom i biram one koji su mi bili u wishlisti,ladno su mi zatvorili chat!
Evo neke od recenica:
"Sara: DOOGEE Discovery DG500 MTK6589 Quad-Core Android 4.2.2 WCDMA Bar Phone w/ 5.0" IPS, GPS
Sara: for your order the item sold out already

Sara: and wont back to stokc again
Sara: and sold out already maybe after you placed the order within short time

Sara: we willl refund you then
Sara: We apologize for any inconvenience brought to you.

Sara: again here

Sara: can you change or cancel it now?
Sara: wont back to stock agian
Sara: For an exchange, Please select an item from our site and tell me the sku number. I will check the stock and change for you. :)
Sara: tihs item aslo unavibale now
Sara: also unaivbale now
Sara: also no
Sara: also no
Sara: also no
Sara: so sorry i am not very clear about that we just can check our site nad stock with sku number customers provide to us

Sara: maybe i can help you cancel it now

Sara: and then you can place a new order with other items
Sara: you can contact us again after you find the one you satisfied then

Sara: by this live chat

Sara: anytime

Sara: and then we will help you change it again

Sara: you can take your time to serach more then

Sara: okay for you?
Sara: this one no

Sara: so sorry we have meeting now plz contact us agian 1-2 hours later

Sara: okay for you?

Sara: Thank you for contacting us. Should you have any questions, please feel free to contact us via livechat or the CSE system at https://cs.dx.com/Ticket/Index

Sara: bye take care

Sara: :)

Sara: We apologize for any inconvenience brought to you.

Sara: agian here

Chat InformationChat session has been terminated by the site operator."

Sta reci,pocinje vikend chat nece raditi,ovaj sajt mi je delovao najpouzdanije,drugarica je dobila cetke za sminkanje,nije mi jasno kako sada nema,od pre jednog dana,a kada su skinuli novac bilo je,nesto muljaju. Ne znam sta da radim telefon mi treba,cekam ga kao ozeblo sunce,da bi me sad zajebavali.
S˝vetrom uz lice ...
 
Odgovor na temu

cosmicbg
Belgrade

Član broj: 319646
Poruke: 122



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 04:57 - pre 126 meseci
Zasto mi sada pise da mi je Order Locked? Platis sve uredno i lepo i sta je sada ovo?!
ovako mi sada stoji u accountu,

Order Received
12/6/2013 8:37 AM


Payment Confirmed
12/6/2013 10:15 PM


Locked
12/13/2013 10:55 PM

12/6/2013 10:15:12 PM Order Processing One or more of your items are temporarily out of stock.
12/6/2013 10:15:12 PM Order Processing Order is being processed.
12/6/2013 10:15:12 PM Payment Confirmed Payment verified.
12/6/2013 8:37:12 AM Payment Received Your payment has been received , it's awaiting verification.
12/6/2013 8:37:02 AM Order Received Order has been created, awaiting payment.

Malo je reci da su mi se smucili!

Koja luda kuca,radim trecu izmenu poruke,kontaktiram ih preko ticketa i odjednom chat proradi,odlucim se da zamenim phone za neki koji su imali u stocku,nisam planirala sa jos vecim ekranom,ali sta je tu je sada,situacija je alarmantna,dakle zamenili su mi,javio se neki drugi i nista bolji od prethodne IQ im je ispod 60,dok ukapiraju sta i kako,sve rade po sablonu,e sada treba da mi na kraticu vrate 40 $,i kao dobicu tracking code za 2-4 radna dana,bas da vidimo i to cudo.Ko zna mozda je i bolje ovako sto je ispalo,taman da platim carinu sa ovim ostatkom. Ako se uopste nesto i realizuje kako je krenulo.


[Ovu poruku je menjao cosmicbg dana 14.12.2013. u 06:32 GMT+1]
S˝vetrom uz lice ...
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 08:45 - pre 126 meseci
Evo ako nekome treba gift code od 2$ vazi do sutra u ponoc .

NLLWJUU3F01I7

Validation Period: from 2013/12/14/0:00-2013/12/16/00:00(UTC-6)
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8097



+1755 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 09:59 - pre 126 meseci
DX sve LAZE !!!

Ovaj Limun koga nisam mogao da ulovim 10 dana , sada se javlja 3 puta dnevno evo radi i Subotom, kada sam ih provalio da LAZU. To sam mu i napisao , dobro malo uvijeno, da je sve oko ovoga Neverovatno.

Njegova prica sada ide ovako. Predmet koji sam narucio i koji su oni Navodno poslali 28.9 , njihova carina im je vratila. Cista LAZ. Radi se o predmetu koji ne sadrzi nikakve Baterije, najmanje Litijumske, niti postoji bilo kakav razlog da im HK posta vrati Igracku koja je narucena za dete.

Onda su oni Navodno kada im je to vraceno, ako je to istina , Zasto me Nisu Obavestili o svemu sta se dogadja ??? poslali jos jednom i to sada preko CN poste, koja takodje ne prima Baterije, pa znaci da paket nije ni slan, ni Vracan. Tako da je ta skoro DVA Meseca , "pojela maca" . Najludje od svega je , to sam im i napisao , da ko zna ciji je to tracking i u vezi kog paketa, jer zasto bi DX predao 21.11 paket sa pracenjem , koje ne treba da ima i to u SANGAJU !!!

Oni navodno posluju iz Hong-konga, tako tvrde, i zasto bi nesto slali iz poste udaljene 1.000 Kilometara ?? Sto je najludje od svega, na kraju od toga nece biti nista jer je Lazni paket Zaglavljen u Sangaju vec 23. dana , bez sanse da krene ka Pekingu.

Do sada sam imao nekoliko paketa iz Sangaja i to su ubedljivo Najbrzi paketi koji su mi stizali do 7 dana najvise !!! A ovaj stoji zaglavljen Nedeljama ??

DX zna sve te fore, jaki su u prevarama, pa je ocigledno dovoljno u slanju i popunjavanju one dokumentacije negde "POGRESITI" i paket nikada ne stigne.
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 10:10 - pre 126 meseci
Thursday, November 14, 2013 11:48 PM Reply
Dear Customers,

As you may know, airmail packages globally were delayed due to a more rigorous and frequent customs inspection process, and a large amount packages have been returned to DX due to the battery security issue over the last two months.

After working hard with our logistics partners, an alternative channel is now available to ship the packages with lithium batteries, we will attempt to avoid customs package confiscations and returns wherever possible.

For the packages which were returned before, we will reship them as below:

1. The packages with tracking numbers will be resent with a new tracking number within 1-3 days;

2. The packages without tracking number will be upgraded with tracking numbers for free and sent within 1-3 days;

We will send a notification email to all the affected customers.

At the same time, please kindly notice about that the inquiries for tracing packages has increased dramatically which has causes a backlog of ticket enquiries. So, please trace your order through the following links if your package has not arrived yet.

http://cs.dx.com/FAQ/Detail/135

Again, we apologize for the inconvenience caused, and thank you very much for your understanding and patience.

Best regards
DX Team
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 10:16 - pre 126 meseci
Moja iskustva sa DX-om su vrlo pozitivna , zamenili su mi uredjaj od 20 $ a da nisu trazili da im posaljem neispravan nazad . Samo sam morao da im posaljem nekoliko fotografija uz izjavu da ne mogu da ga popravim ovde .
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8097



+1755 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 10:55 - pre 126 meseci
KO veruje , nek veruje DX-u.

Mora da nisi detaljno procitao moj post, jer predmet NEMA nikakve baterije, najmanje litijumske , u pitanju je igracka za dete, i ne postoje nikakvi razlozi da HK carina vraca paket.

Citat:
ademare:
Radi se o predmetu koji ne sadrzi nikakve Baterije, najmanje Litijumske, niti postoji bilo kakav razlog da im HK posta vrati Igracku koja je narucena za dete.


Prica o Sangaju je prica za malu decu, pa opet ko veruje , veruje. I to sam napisao u postu , CN posta takodje ne prima Baterije, pa da je vraceno zbog Baterija, ne bi slali postom koja ih takodje ne prima.

Citat:
ademare:
Zasto me Nisu Obavestili o svemu sta se dogadja ??? poslali jos jednom i to sada preko CN poste, koja takodje ne prima Baterije


DX nije uvek bio ovakav, vec je BIO Najbolji . Ali sve se na ovome svetu menja, a da nece jedan DX . Nekada su hteli da izadju u susret za mnogo sto sta , sada ne verujem.

Takodje nisi detaljno procitao da me NISU obavestili mejlom ni o kakvim promenama, kako pise u ovom njihovu Saopstenju. Tako da se to njihovo Saopstenje ni po Jednoj tacki ne odnosi na moj slucaj.

1. Nije bilo , niti ima ikakvih baterija u predmetu.

2. NIsu me obavestili mejlom o promenama.



[Ovu poruku je menjao ademare dana 14.12.2013. u 12:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zeca015

Član broj: 58174
Poruke: 256
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: dealextreme.com - iskustva?14.12.2013. u 12:48 - pre 126 meseci
Jel imao neko problema sa placanjem preko Pejpala na DX?

Hteo sam da narucim 3 baterije i punjac ($16.1) za mifi uredjaj, medjutim nakon PP checkout strane dobijam 404 stranu na DX? Pregledao sam i PP nalog i ne vidim nikakva placanja a ni na kartici za koju je PP vezan.

Pokusao sam juce i da cetujem sa podrskom ali moroni nemaju veze sa zivotom niti engleskim. Na kraju me covek iznervirao jer ne cita na sta odgovara. Neverovatno kakvi im debili rade na podrsci.

Vidim da kod dosta ljudi isporuka jako kasni, pa me zanima jel to kada je pracena posiljka ili samo kada je posiljka bez pracenja?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: dealextreme.com - iskustva?
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 790641 | Odgovora: 4102 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.