Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[ocena dizajna] Sajt za online prodaju meda

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: [ocena dizajna] Sajt za online prodaju meda

[ Pregleda: 2533 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladr85

Član broj: 178887
Poruke: 42
*.telenor.co.yu.



+1 Profil

icon [ocena dizajna] Sajt za online prodaju meda05.07.2008. u 12:10 - pre 191 meseci
link: http://vladica.0fees.net/torte.php

Na ovoj adresi mozete videti beta verziju sajta za prodaju meda putem interneta. Sajt jos uvke nije gotov ali sam na samom kraju. Potrebno je implemntirati karticnu naplatu, i odraditi jos neke sitnice, ali to je vec neka druga prica.

Ono sto mene zanima je da ocenite dizajn pre svega. Zbog gama korekcije, razliciti monitori mogu da izvrse pomeranje boja. Na ovoj strnici treba da bude pozadina teksta svetlo narandzasto-zuta, sa braon okvirom (kad budete videli bice vam jasnije o cemu govorim). Ako kod nekog od vas postoji odstupanje koje je drasticnije, molim vas da me o tome obavstite.

Dodatna vrednost sajta se ogleda kroz sadrzaj namenjen zenam pre svega, jer segmentacija trzista kaze da su zene najcesci kupci meda. Zato ce te na sajtu naci recepte za razne poslastice.

Dakle molim vas za ocenu dizajna i ako imate zamerke slobdno ih iznesite. Konstruktivne kritike su dobro dosle...

S postovanje,
student Vladica Radivojevic
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ružičić
Software Architect, Appricot d.o.o.
Beograd

Član broj: 26939
Poruke: 2881

Jabber: krckoorascic@gmail.com
Sajt: krcko.net


+44 Profil

icon Re: [ocena dizajna] Sajt za online prodaju meda05.07.2008. u 13:45 - pre 191 meseci
uzimajuci u obzir ciljanu grupu korisnika i namenu samog sajta, ja bih ovaj dizajn ocenio kao dobar (znaci 3 od 5), ima tu sitnica koje bi trebalo ispraviti ali generalno obicni korisnici to nece primetiti (u mom slucaju u pitanju je profesionalna deformacija :D) tako da i nema neke potrebe polirati to da "sija"...

S postovanje,
krcko :)
 
Odgovor na temu

m.stojanov
Test Test

Član broj: 126777
Poruke: 231
*.adsl.verat.net.



+3 Profil

icon Re: [ocena dizajna] Sajt za online prodaju meda05.07.2008. u 15:35 - pre 191 meseci
Super je. Bas jednostavan, lep, pregledan dizajn, lako se svi mogu snaci na sajtu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: [ocena dizajna] Sajt za online prodaju meda

[ Pregleda: 2533 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.