Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji GPS uredjaj preporuchujete, uzevshi u obzir i kvalitet mape?

[es] :: GPS :: Koji GPS uredjaj preporuchujete, uzevshi u obzir i kvalitet mape?

[ Pregleda: 2766 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fazza79
BG

Član broj: 91046
Poruke: 64
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Koji GPS uredjaj preporuchujete, uzevshi u obzir i kvalitet mape?01.07.2008. u 16:11 - pre 191 meseci
Kupio bih GPS, a vidim da ima raznih mishljenja koji je bolji, pa sam doshao do zakljuchka, chitajuci postove, da je Garmin u samom vrhu. Ochigledno da svaki GPS uredjaj ima neku manu, a poshto bih ja GPS koristio iskljuchivo po Beogradu i Srbiji, zanima me ipak vashe mishljenje, da li su bolje Garminove mape ili iGo mape? Vidim da za Garminove uredjaje stalno izlaze nove mape i update-i za postojece, a mene najvishe zanima koliko su te mape upotrebljive u Beogradu i za Srbiju? Teshko da bih ga koristio za putovanja van zemlje, barem za sad, mada ko zna... Znam da ovde nisu bash najprecizniji, ali kapiram da sa novim mapama mogu biti ispravljene neke greshke, kojih ce uvek biti.

Dvoumim se najvise oko Garminovih uredjaja, i onih koji koriste iGo mape, mada opet mislim da je Garmin bolji izbor? Na shta bi trebalo da obratim paznju pri kupovini, koji uredjaj mi preporuchujete (da nije skuplji od 17,000-18,000), i imajte na umu da bih ga koristio najvishe po Beogradu i okolini, i naravno po Srbiji.

Hvala! :)
 
Odgovor na temu

fazza79
BG

Član broj: 91046
Poruke: 64
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Koji GPS uredjaj preporuchujete, uzevshi u obzir i kvalitet mape?06.07.2008. u 02:37 - pre 191 meseci
Bash niko?
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Koji GPS uredjaj preporuchujete, uzevshi u obzir i kvalitet mape?

[ Pregleda: 2766 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.