Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt

[es] :: Web razvoj :: kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt

[ Pregleda: 3895 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stevica018
Stevica Zivkovic
Nis

Član broj: 186553
Poruke: 2
*.jotel.co.yu.



Profil

icon kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt01.07.2008. u 00:51 - pre 192 meseci
Pozdrav svima, odavno planiram da otvorim sajt za download a ideja mi je pala kada sam video sajtove kao sto su isohunt, download itd... i zelim da otvorim takav slican sajt koji bi dobro doso na ovim prostorima ali samo mi jedno nije jasno kako ovi sajtovi imaju toliko stvari za download da li te stvari imaju u kompjuteru ili ih vucu sa drugog servera, ako ih imaju u kompjuteru, da napravim sajt poput isohunt-a tj. da ubacim stvari za download trebalo bi mi najmanje 2 godine...
zato bih vas zamolio da mi objasnite kako da napravim jedan takav sajt tj. da ubacim toliko stvari za download na moj sajt... Izvinite mozda sam pogresio temu ali mislim da je ova tema najblia ovom mom pitanju... Unapred hvala
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
79.101.240.*



+39 Profil

icon Re: kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt01.07.2008. u 07:57 - pre 192 meseci
Prvo za ovaj poduhvat treba dosta para.
Drugo sto nije legalno jer bi rasturao stvari (software, filmovi, muzika) za koje je zabranjeno to ciniti.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

Zmaj
Predrag Krstić
web developer
Zrenjanin

Član broj: 1035
Poruke: 382

Sajt: https://pkrstic.wordpress..


+4 Profil

icon Re: kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt02.07.2008. u 00:40 - pre 192 meseci
pre nego sto pocnes pogledaj http://www.torrentspy.com/ i sta je njih snaslo, potrazi po netu gde se u vestim pojavljuje ovaj sajt.... takav server se ne pokrece u srbiji jer bi te zatvorili dok trepnes, jer nasa drzava ce prihvatit bilo sta da joj se kaze protiv ovakvih sajtova, sto i nije lose jer podsticu pirateriju. inace isohunt je meta pretrazivac koji pretrazuje ostale torent sajtove i pronalazi identicne torente kojim spaja trekere da bi se povecao broj ljudi koji razmenjuju neki fajl. Ako bas hoces da imas torent sajt potrazi po netu ima gotovih skripti za trekere
 
Odgovor na temu

stevica018
Stevica Zivkovic
Nis

Član broj: 186553
Poruke: 2
*.jotel.co.yu.



Profil

icon Re: kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt02.07.2008. u 14:50 - pre 192 meseci
Hvala ali ipak cu pokusati samo bih te zamolio ako mozes da mi kazes bilo koji sajt sa gotovim skriptama za trekere...
 
Odgovor na temu

Zmaj
Predrag Krstić
web developer
Zrenjanin

Član broj: 1035
Poruke: 382

Sajt: https://pkrstic.wordpress..


+4 Profil

icon Re: kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt02.07.2008. u 20:11 - pre 192 meseci
Citat:
stevica018: Hvala ali ipak cu pokusati samo bih te zamolio ako mozes da mi kazes bilo koji sajt sa gotovim skriptama za trekere...


zao mi je tu ti nemogu pomoci... znam da se spominjalo ovde na forumu , pa potrazi malo
 
Odgovor na temu

LoLive
System Administrator
-LO-

Član broj: 170476
Poruke: 145
93.86.16.*

Jabber: lagator@live.com
Sajt: www.host-space.info


+4 Profil

icon Re: kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt03.07.2008. u 13:32 - pre 192 meseci
IsoHunt ti je external torrent trecker...
Postoji dosta ovakvih scripti...
Kao što možeš naći i cloned RapidShare....nevidim neki problem da pretražiš po netu i cloned IsoHunt..
Ili ako si vičan i baš takvu sciptu hoćeš...sam to uradi!!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: kako da napravim slican sajt kao sto je isohunt

[ Pregleda: 3895 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.