Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Flash chat slican kao XAT chat

[es] :: Flash :: Flash chat slican kao XAT chat

[ Pregleda: 5087 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.adsl.verat.net.



+16 Profil

icon Flash chat slican kao XAT chat30.06.2008. u 13:36 - pre 192 meseci
Zdravo. Gledao sam sve teme ovde vezane za flash chatove ali ni jedna nije vezana za takve chatove koji su kao XAT chat (on je ipak jedinstven po mnogo cemu) zato bi molio moderatore da ne brisu temu sa obrazlozenjem da postoje teme vezane za flash chatove, jer su te teme vezane za klasicne flash chatove. Na mojoj index strani na sajtu (http://mmance.on.neobee.net) imam XAT chat box. E sad sve bi bilo u redu jer je chat stvarno extra kad ne bi isti taj chat kao sto je moj, XAT klonirao i na svom sajtu. Znaci XAT daje da izradite chat sobu i daje COD da ga postavite na sajtu ali u isto vreme i kreira tu istu sobu i na jednoj svojoj strani na sajtu. Problem je u tome sto postoje mnoge tacke na chatu na mom sajtu koje vode ka tom kloniranom chatu na XAT sajtu. Znaci mnogi posetioci mog sajta jednostavno odu na tom kloniranom chatu i vise se ne vracaju na moj sajt, dakle odlivaju se posetioci. E sad moje pitanje je da li postoji negde na netu da se skine takava slicana flash chat skripta (znaci cim neko udje na moju ndex stranu da je chat njemu odma vidljiv i da je automacki taj posetilac ulogovan), takodje treba i da je chat potpuno nezavistan i da nema odliva posetilaca?? Mislim nije problem da ima neka reklama ali kad se klikne na tu reklamu da posetioca tamo ne ceka neki chat. Ako nema takodje nije problem platio bih ako moze neko da ga izradi. Ne mora bas da bude i u flesu, moze i u java programu samo da ne bude neka PHP skripta jer ne znam da je postavim na sajt. Takodje bih i platio za informaciju gde da nadjem takvu fles ili java chat skriptu, ali tek kad bih se uverio da je stvarno to to sto trazim. Dao sam link ka mom sajtu ne zbog reklame vec da bi lakse objasnio o kakvom se chatu radi, jer inace nisam bas neki strucnjak pa ne bih znao bas da objasnim. Ako je ipak problem sto sam stavio link ka mom sajtu molio bih moderatora koji bude brisao ovu moju temu da mi javi mejlom da preforulisem temu bez linka.

[Ovu poruku je menjao iizuzetan dana 30.06.2008. u 16:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: Flash chat slican kao XAT chat

[ Pregleda: 5087 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.