Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mis Ergo 525v restartuje Vistu ?!

[es] :: Ostali hardver :: Mis Ergo 525v restartuje Vistu ?!

[ Pregleda: 1975 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

crni83bg
BG

Član broj: 80107
Poruke: 44
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Mis Ergo 525v restartuje Vistu ?!25.06.2008. u 13:55 - pre 192 meseci
Mis blokira ceo sistem i restartuje ga (kada sam ga kupio radio fino), sa obavestenjem da ako sam instalirao neki novi hardver ili softver da ga uklonim i sl. Nema pravila kada se desi blokada, nekada je ucestalo, nekada povremeno. Iskljucivao sam uredjaje parcijalno i skontao sam da je problem u misu. Cudno je to sto su se blokade pocele desavati kada sam dokupio dodatnu ram koja je kingston 1gb, a imao sam neku noname 1gb, medjutim u pocetku se restartovalo jednom u nekoliko dana (mislio da su memorije nekompatibilne), a onda nekoliko puta na dan (mislio da je vista pobrljavila), memoriju sam vadio svaku ponaosob, a blokade su se nastavile (!!!), imam kaspersky, updatovan, i Vistu licenciranu, drajvere misa sam reinstalirao... Pozajmio sam od ortaka msi najjednostavnijeg misa i blokade su prestale, a kada povezem genius ergo 525, restartuje se. Mis je pod garancijom, jos nekoliko meseci, ali kako da dokazem da je on problem, kada se restratovanje desava pri ukljucenju vise programa, ili kada sam na netu...
 
Odgovor na temu

crni83bg
BG

Član broj: 80107
Poruke: 44
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Mis Ergo 525v restartuje Vistu ?!01.07.2008. u 20:11 - pre 192 meseci
Definitivno je problem drajver jer mi na plavom ekranu pise: gHidPnp.Sys - Adress 8eee9597 bas et 8eee7000 ...
a, gHidPnp.Sys je drajver za misa, i kada sam uninslirao drajver, restartovanje je prestalo, ali sam izgubio i funkcio ostalih dugmica na misu :(
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Mis Ergo 525v restartuje Vistu ?!

[ Pregleda: 1975 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.