Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

AVG

[es] :: Zaštita :: AVG

[ Pregleda: 4843 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

saka
Subotica

Član broj: 10013
Poruke: 136
*.ptt.yu

ICQ: 65162165
Sajt: www.varalicar.com


+1 Profil

icon AVG26.10.2003. u 12:58 - pre 249 meseci
Sta mislite o AVG-u i koliko je pouzdan za monitoring.
saka
 
Odgovor na temu

T94LE
Sead Mazalovic

Član broj: 12645
Poruke: 30
*.as3.kl.bih.net.ba.



Profil

icon Re: AVG26.10.2003. u 14:41 - pre 249 meseci
Koristio sam ga par mjeseci i nisam imao problema nikada. Sada sam se vratio Nortonu samo radi zvucnog imena.
Ovdje vec mnogi prelaze na AVG i dosta su zadovoljni.
 
Odgovor na temu

dejan024
Dejan Major
Yugoslavia,Subotica

Član broj: 2675
Poruke: 505
*.telekom.yu

ICQ: 273632292
Sajt: www.kuvajmo-blogovski.com


+1 Profil

icon Re: AVG26.10.2003. u 21:23 - pre 249 meseci
Koristio sam AVG vise od godinu dana free verziju, dok nisam naisao na avast!. Smetalo mi je sto mu je update velik i jos par sitnica, no cujem da su to sad resili pre mesec dana u updejtu softwera.Avast imas i free za nekomercijalne sfrhe isto ko i AVG pa probaj koji ti vise odgovara.
 
Odgovor na temu

Ebox

Član broj: 6023
Poruke: 123
*.beotel.net



Profil

icon Re: AVG27.10.2003. u 04:22 - pre 249 meseci
Svi ti antivirusi sljakaju manje-vise dobro do jednog trenutka, a onda propuste nekakvo *ovance i eto ti ga na! Ja sam dugo koristio Norton-a i bio sam prezadovoljan, a onda sam imao jedan incident i posumnjao sam da nesto nije u redu, skenirao sam disk nekim on-line skenerom i utvrdio da je Norton propustio neki backdoor trojanac koji je napravio nesto u okviru WM Player-a (primecujes da nisam bas nesto upucen u viruse i te stvari). Onda sam deinstalirao Norton-a i instalirao AVP 3.5 (ne sljaka na XP-u!) i on mi je nasao ne samo tog trojanca, nego i jos neke viruse i sve ih je pocistio. Koristim ga nekoliko meseci i sve je OK. Jeste malo komplikovan, ali je izgleda zaista vrlo efikasan. U tom smislu, ne kapiram zasto bi ste koristili AVG ili AVAST, kada se jos uvek bez problema moze naci AVP?
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: AVG27.10.2003. u 11:01 - pre 249 meseci
naslusao sam se prica i prica koji je av najbolji...
moje iskustvo - mozda norton nece uspeti odmah da ocisti nekog trojanca ili virus koji pronadje ali sacekaj koji dan pa ces videti sta ce mu uraditi (pod uslovom da si skoro svakodnevno na netu i da ti je ukljucen automatic update)...
cik nek ti to uspe sa nekim drugim av...
 
Odgovor na temu

Ebox

Član broj: 6023
Poruke: 123
*.beotel.net



Profil

icon Re: AVG27.10.2003. u 17:46 - pre 249 meseci
Pa u tome i jeste smisao AV-a - da ne dozvoli da ti na disk uopste i dospe nekakav virus. To Norton-ovo "videce ga on majci svojoj samo da Norton jednog dana dobije odgovarajuci update" jeste i najveca mana Norton-a. I ja sam vrlo dugo bio ubedjen da je Norton bez premca dok mi se nije dogodilo ono sto sam opisao. Kad virus prodje AV u najvecem broju slucajeva je vec kasno i to da li ce AV nesto otkriti za koji dan vise nije od neke pomoci. Norton je jako efikasan u odnosu na viruse koje prepoznaje, ali AVP prepoznaje veci broj virusa i trojanaca.
 
Odgovor na temu

dpop
Dragan Đ. Popović
VBD, IT
Brčko distrikt BiH

Član broj: 1879
Poruke: 400
81.94.9.*

Jabber: dpop@elitesecurity.org
Sajt: dragon.objectis.net


Profil

icon Re: AVG28.10.2003. u 10:52 - pre 249 meseci
AVG v.6.0 free - koristim vec skoro pola godine na nivou cijele mreže od 50-tak računara i jako sam zadovoljan. Potreba za masivnim download-om prilikom update-a je od verzije 6.0.518 nestala i obicno radim update sa jednog rač. a onda njegov UPDATE dir preko neta koristim za upd. SOURCE za druge....Čak i neke najnovije i poznatije viruse otkriva i LIJEČI za tren a inače kao dodatni alat na WIN-u koristim i NAI-jev STINGER ( sada već 1.8.8 ) koji je švajcarski nožić za 30-tak najčešćih i najopakijih danas poznatih rač. virusa.

URL http://download.nai.com/products/mcafee-avert/stinger.exe

Za LINUX koristim f-prot i ClamAV kao AV platforme za SMB shared diskove i win okruženje i oba su poznata po stabilnosti. Nekim kod f-prot-a nedostaje GUI ...

Ineče je apsurdno očekivati da se pronađe apsolutno pouzdan i siguran AV alat jer analogija po kojoj je cijela problematika dobila i naziv je izuzetna...Medicina se od postanka ljudi pokušava sa manje ili više uspjeha izboriti sa problematikom ali se stalno nove pošasti pojavljuju. Ipak se u rač. svijetu često dovode u sumnjivu vezu oni koji su tzv. autori i doktori za rač. viruse...
Howdy & Stay tuned to ...ES.. :))
 
Odgovor na temu

Ebox

Član broj: 6023
Poruke: 123
*.beotel.net



Profil

icon Re: AVG30.10.2003. u 23:52 - pre 249 meseci
Jos jedan izvanredan i gotovo nepoznat virus kod nas je Solo Antivirus.
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.net.hinet.hr



+8 Profil

icon Re: AVG01.03.2004. u 20:48 - pre 245 meseci
Za mene nije baš nešto pouzdan.Imao sma free edition,6.0 i 7.0 prof.I nije mi ostavio baš neki super dojam,AVG je solidan ANTIVIRUS.Dosta je spor,al je jako jednostavan,MOJE MIŠLJENJE.
 
Odgovor na temu

Luky

Član broj: 21389
Poruke: 89
*.net.hinet.hr



Profil

icon Re: AVG09.03.2004. u 20:15 - pre 245 meseci
Nije baš pouzdan,koristio sam ga,kao što je vrky rekao vrlo je jednostavan,dobar je za početnike.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: AVG

[ Pregleda: 4843 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.