Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Master studije - Elektrotehnicki fakultet - Podgorica

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Master studije - Elektrotehnicki fakultet - Podgorica

[ Pregleda: 5913 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dexonj2004
Dejo Jovanovic
Podgorica

Član broj: 44435
Poruke: 6
*.20.crnagora.net.

Sajt: www.gamehouse.cg.yu


Profil

icon Master studije - Elektrotehnicki fakultet - Podgorica23.06.2008. u 14:38 - pre 192 meseci
Zdravo svima.
Zavrsio sam na Elektro fakultetu u Podgorici Studije Primjenjenog racunarstva, u trajanju od tri godine. Zelio bih da nastavim jos jednu godinu master studija u Beogradu. E sad, u cemu je stvar... Ja bih upisao jos jednu godinu ali tako da ne moram da budem obavezan na predavanjima jer sam vezan poslom, vec bih putovao kada imam kolokvijume i ispite. Da li bih mogao ovako nesto da izvedem i ako bih , na kojem fakultetu bih to mogao? Da li postoji neki privatni fakultet koji bi mi izasao u susret za ovakav vid studiranja?

Molio bih da mi sto prije odgovorite ukoliko znate jer za par dana treba da idem za Bg i da se interesujem.

Hvala. Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 23.06.2008. u 16:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
85.94.112.*



Profil

icon Re: Master studije - Elektrotehnicki fakultet - Podgorica14.09.2008. u 01:49 - pre 189 meseci
e i mene ovo interesuje jer sam u istoj poziciji, mada sam vec upisao 4. u pg, ali bih rado presao negdje u begis ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Master studije - Elektrotehnicki fakultet - Podgorica

[ Pregleda: 5913 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.