Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Spam protekcija

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Spam protekcija

[ Pregleda: 2456 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
*.as54.tz-old.bih.net.ba



Profil

icon Spam protekcija25.10.2003. u 15:02 - pre 249 meseci
Pozdrav,

Uvijek me je nerviralo to kad dodjem na IRC i udjem na neki kanal i onda me pocnu zasipati raznorazne reklame. To me je uzasno nerviralo pa sam bio napravio jedan add-on koji sam koristi uspjesno i vecinu spam poruka sam blokirao. I onda sam odlucio da taj addon ponudim i drugima pa sam ga malo prilaogdio za laksu upotrebu i sad bi vas zamolio da neko od vas proba i vidi dali i kod vas na vasim racunarima isto funkcionise. Addon je na engleskom jeziku jer smatram da ce tako steci vise korisnika pa zato ako naidjete na pravopisne ili gramaticke greske nemoj te zamjeriti.

eh da addon se zove sKiller i mozete ga ovdje skinuti(potrebno je ucitaiti i script i script1.ini) Pa ako ga iko bude probao molim da mi javi eventualne greske i misljenje o samom addonu. moj e-mail je [email protected] ili ovdje na forumu:

http://www.geocities.com/free_tekstovi/sk.zip

hvala!!
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: Spam protekcija26.10.2003. u 19:40 - pre 249 meseci
E to ti je kada n umes da se boris protiv takvih likova... najjednostavnije resenje je da prijavis doticnog ircop-u i cao :) Posle ce misliti da li ce slati reklame...
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.verat.net

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Spam protekcija26.10.2003. u 20:32 - pre 249 meseci
Fora je sto to oni nesalju svesno nego skinu neku skriptu koja to radi bez njihovog znanja...
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
*.as54.tz-old.bih.net.ba



Profil

icon Re: Spam protekcija26.10.2003. u 21:00 - pre 249 meseci
ma jasno je meni da 90% posto njih to ne radi nesvjesno. Ali svejedno ja vise volim da ih ja maknem od sebe na ovaj nacin....
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

u N N a m e d
Ranko D.
Niksic

Član broj: 14840
Poruke: 8
*.niksic.cg.yu



Profil

icon Re: Spam protekcija28.10.2003. u 00:17 - pre 249 meseci
hehehhe ma to je onaj netol.scr fajl koji salju skoro svaki put kad udjes na neki irc server to ljudi koji ne znaju prihvate i od tog trenutka postanu i oni, nesvjesno, ti koji salju te poruke ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Spam protekcija

[ Pregleda: 2456 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.