Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

phpBB3 provjera da li sam ulogovan na fajlu koji je izvan foruma

[es] :: Web aplikacije :: phpBB3 provjera da li sam ulogovan na fajlu koji je izvan foruma

[ Pregleda: 2268 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mickey.co.ba
Miralem Halilovic
Sarajevo, BiH

Član broj: 26263
Poruke: 136
91.191.50.*

Sajt: 11betting.com


Profil

icon phpBB3 provjera da li sam ulogovan na fajlu koji je izvan foruma12.06.2008. u 22:31 - pre 192 meseci
imam phpBB3 forum u folderu forum, i index.php u folderu iznad u kojem imam povađene podatke da li je korisnik ulogovan ili ne. kako se to radi pronašao sam na

http://www.pixel2life.com/publ..._usersystem_integration/page3/

kod mene ovo super radi na localhostu ali nece na serveru, doduše hoće i na serveru ali samo ako ovaj kod snimum u fajl koji se nalazi u folderu od foruma, imal neko ideju do čega bi moglo bit, nesto je sigurno do session-a...
 
Odgovor na temu

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: phpBB3 provjera da li sam ulogovan na fajlu koji je izvan foruma12.06.2008. u 22:47 - pre 192 meseci
Pozd.

U podeshavanju foruma ti je sigurno nameshten path za cookie da je /forum/ (ili vec kako ti se zove folder foruma). Ukloni ovo i stavi da je path / kako bi cookie koji forum postavi bio dostupan i skripti van direktorijuma.

Svako dobro.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: phpBB3 provjera da li sam ulogovan na fajlu koji je izvan foruma

[ Pregleda: 2268 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.