Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija

[ Pregleda: 2427 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija12.06.2008. u 15:26 - pre 192 meseci
Ukratko, posle izlaska rutera LinkSys 54g na trziste primeceno da je njegov software zasnovan na linux, posle izvesnog vremena nezvanicnih izmena flasha rutera i dodavanja novih opcija, Linksys daje kod svog rutera open source zajednici i nakon toga krece pravljenje software za ovaj ruter, posle izvesnog vremena iskristalisalo se par najboljih projekata... Da ne duzim opcije koje su dodate u ovaj ruter od 45$(jaga platio tolko :-) se nalaze u ruterima od po 500$+...

Ako neko ima iskustva sa ovim aj da razmenimo, ja danas ako stignem flashijem moj pa sta bude....

evo linka detaljnije:
h**p://www.wi-fiplanet.com/tutorials/article.php/3562391

Pozz


Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

smjesko
Niko Nikogovic
bangladesh

Član broj: 18272
Poruke: 358
*.cust.nbox.cz.

Sajt: www.autotuning.ba


+1 Profil

icon Re: Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija12.06.2008. u 22:47 - pre 192 meseci
Auuuuuuuuuuuuu bjese davno era Wrt54g :) imam dosta iskustva sa njima ako te sta zanima posebno slobodno pitaj :) u sustini sa nekim custom firmwarom nisam uspio da proguram vise od 6mbit na wifi i max 9 lokalno koristio sam dd-wrt flash.
Ako neznas pitaj... ako mozes pomozi..
 
Odgovor na temu

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija13.06.2008. u 03:40 - pre 192 meseci
Bas taj planiram - dd-wrt flash, nije meni brzina vazna, cisto da dobijem opcije za shaping saobracaja, napredne opcije kontrole ukupnog saobracaja, to mi treba , jel imam neke retarde u stanu kojima se startuje bittorent svaki put kad upale racunar i koji tvrde da to nema veze - nista ne skidaju a jede mi net u celom stanu... Duga prica... Nista me posebno ne zanima, mislim nekakva pomoc... Ako zatreba eto me.

Inace nije ovo velika mreza, kucna varijanta - troje nas nakaceno.

Pozz,
Djordje
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
Odgovor na temu

smjesko
Niko Nikogovic
bangladesh

Član broj: 18272
Poruke: 358
*.cust.nbox.cz.

Sajt: www.autotuning.ba


+1 Profil

icon Re: Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija13.06.2008. u 23:31 - pre 192 meseci
jooj :) de ba uzmi neki stari p1 nabaci mikrotik os i zezi ako ti treba samo shaping mtik je zakon za to al ajd poigraj se sa ddwrt preporucio bi ti jednu stvar da prvo flashovanje bude sa micro verzijom pa onda da ides tek na standard.
pozzz
Ako neznas pitaj... ako mozes pomozi..
 
Odgovor na temu

pajo sspa

Član broj: 23315
Poruke: 52
77.28.142.*



Profil

icon Re: Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija12.08.2008. u 15:09 - pre 190 meseci
probaj tomato mnogo je bolji od ddwrt http://www.polarcloud.com/tomato
ali ne znam za porsku na 54g v8 do v4 mislim da moze radi 4mb flash a radi sa gl verzije linksysa

[Ovu poruku je menjao pajo sspa dana 12.08.2008. u 16:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: Linksys 54g v8 flash i dobijanje naprednih opcija

[ Pregleda: 2427 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.