Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

QuickTime Player,onemoguciti ga da automatski downloduje video klipove

[es] :: Video softver :: QuickTime Player,onemoguciti ga da automatski downloduje video klipove

[ Pregleda: 2451 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Paparino
Vladimir Vasojevic
Podgorica

Član broj: 132754
Poruke: 5
213.133.8.*



Profil

icon QuickTime Player,onemoguciti ga da automatski downloduje video klipove11.06.2008. u 13:41 - pre 193 meseci
Ne znam da li vas, ali mene uzasno nervira kada neki od programa radi po svome..naime..
Prilikom preuzimanja odredjenog video klipa sa neta do sada sam imao situaciju da mi windows media player odradi posao prikazivanja sadrzine video klipa koji zelim pogledati..pa kasnije ako zelim isti mogu skinuti na pc.
Od kako sam instalirao QuickTime to vise nije situacija takva vec mi on preuzima skidanje video klipa automatski..
Zasto on?!
Ne zelim!
Kako da ga onemogucim da to on radi..?
Trazio sam u podesavanjima QuickTime Playera al ocito da nisam uspio jer on i dalje radi po svome..
Postoji resenje..znam..da ga izbrisem iz kompa..ali ...
Da li zna neko kako da ga onemogucim da se ne pokrece automatski prilikom downloada odredjenog video klipa..ukoliko neko zna ..unapred se zahvaljujem!
In Vino Veritas
 
Odgovor na temu

Paparino
Vladimir Vasojevic
Podgorica

Član broj: 132754
Poruke: 5
213.133.8.*



Profil

icon Re: QuickTime Player,onemoguciti ga da automatski downloduje video klipove16.06.2008. u 15:03 - pre 192 meseci
Odgovor sam nasao na ovom forumu :-)
Iskopirao sam Plugins QuickTime Playera u Windows media player..izbrisao QuickTime Player i resio se dosade.. hm..
In Vino Veritas
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: QuickTime Player,onemoguciti ga da automatski downloduje video klipove

[ Pregleda: 2451 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.