Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Serviranje sadržaja iz foldera na IIS 7.0

[es] :: .NET :: ASP.NET :: Serviranje sadržaja iz foldera na IIS 7.0

[ Pregleda: 1476 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Serviranje sadržaja iz foldera na IIS 7.009.06.2008. u 12:07 - pre 193 meseci
Stvar je sigurno trivijalna, ali nisam se snašao sa Helpom, niti me Google sluša. Postavio sam aplikaciju na IIS 7.0 i imam folder /slike iz kojeg (logično) serviram slike. Postavim adresu kako treba, u browseru stoji lepo http://localhost/sajt/slike/slika.jpg, ali neće da prikaže sliku!? Inače, stavio sam odgovarajuća prava na folder. Kako da omogućim "vađenje" ovih slika?? Kad omogućim listanje direktorijuma /slike, izbacuje stranu "The resource you are looking for does not have a handler associated with it.", kad pokušam da izlistam folder. Je l' mu treba eksplicitno zadati hendler, iako su unutar samo slike??
I da, još nešto Stavio sam u aplikaciji za "Default document" svoju stranu, ali opet izbacuje poruku navedenu malopre, kad otvaram bez zadavanja strane? Inače, program radi OK
 
Odgovor na temu

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Re: Serviranje sadržaja iz foldera na IIS 7.009.06.2008. u 17:22 - pre 193 meseci
OK, nađoh naizgled upotrebljive informacije na BTW već više puta korisnom blogu Ricka Strahla
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: ASP.NET :: Serviranje sadržaja iz foldera na IIS 7.0

[ Pregleda: 1476 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.