Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP 6715b Problemi sa ovim laptopom

[es] :: Laptopovi :: HP 6715b Problemi sa ovim laptopom

[ Pregleda: 2479 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pkt

Član broj: 67358
Poruke: 31
*.beobug.com.



Profil

icon HP 6715b Problemi sa ovim laptopom06.06.2008. u 00:08 - pre 193 meseci
Čni mi se da je na ovom forumu bila tema u kojoj su vlasnici ovo laptopa HP 6715b GR794ES žalili da im se laptop blokira i da im ekran menja boju povremeno. Ne mogu da nađem tu temu, pa sam otvorio novu.

Dakle, ja bih zamolio one koji su imali ovaj problem ili znaju nekoga ko je imao ovaj problem da kaže svoja iskustva, tj. da li je uspeo da reši taj problem i u čemu je u stvari bio problem (1,2,3,4 put upotrebih reč problem u ovoj rečenici )).

Imam još jedno pitanje. Imam nameru da kupim taj laptop i da nadogradim ram sa još jednim modulom od 1GB rama. Na oficijelnom HP'ovom sajtu piše da se preporučuje nadogradnja njihovim HP modulima zbog kompatibilnosti. Reč je o modelu sa šifrom EM994AA. Da li je neko nadograđivao ram modulima Kingstona ili PQI (radi se o 1GB na 667) i kakava su iskustva? Da li je to kompatibilno? Da nije memorija bila uzrok onih problema sa zamrzavanjem laptopa?

I joše jedno pitanje. Da li neko zna gde u Beogradu ima da se kupi ta HP-ova memorija o kojoj sam pričao?

Unapred hvala
 
Odgovor na temu

KLLIKER
Novi Sad

Član broj: 13142
Poruke: 207
89.216.43.*



+4 Profil

icon Re: HP 6715b Problemi sa ovim laptopom07.06.2008. u 13:09 - pre 193 meseci
http://www.pcberza.rs/komponente/group.php?id=29
Ima za svakog po nesto.
Ja sam u svom HP menjao mem. ubacivsi dva modula od 1 gb/takeMS umesto posojecih od 512 mb., radi bez problema.
 
Odgovor na temu

Pkt

Član broj: 67358
Poruke: 31
*.beobug.com.



Profil

icon Re: HP 6715b Problemi sa ovim laptopom06.01.2009. u 19:52 - pre 186 meseci
Jos jedan u nizu problema sa ovim laptopom.

Valjda ne radi wirelles!

Znaci kupio sam lap u junu i do skoro nisam imao gde da probam wirelles, ali kad sam pokusao u Mc Donalds-u na terazijama da pristupim, moj lap nije video mrezu. Svi su se nakacili sa svojim lapovima samo ja nisam uspeo. Kasnije sam pokusao i na fakultetu i u kafeu na Knez Mihajlovom i ni tamo nisam uspeo. Instalirao sam sve drajvere koji su potrebni, cak skinuo i najnovije verzije drajvera sa sajta HP-ovog i opet nista. Instalirao i onaj HP wireless asisstent i pomocu njega disablujem i enablujem bluetooth i wireless. Medjutim iako je wireless ukljucen preko wireless asistenta, lap ne vidi ni jednu mrezu u dometu.

O cemu se radi. Da li je neko imao slicnih problema? Kako da proverim da li je wireless ispravan?
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: HP 6715b Problemi sa ovim laptopom06.01.2009. u 21:03 - pre 186 meseci
Pogledaj ovu temu. Poenta je na regionalnim podesavanjima. Ako to ne upali skini sp34152 i sp34522 i radice kako treba. Poz.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: HP 6715b Problemi sa ovim laptopom

[ Pregleda: 2479 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.