Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

CallerID

[es] :: Fiksna telefonija :: CallerID

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KaRRaN
Nemanja karanoviC

Član broj: 5081
Poruke: 13
*.bc.pttrs.net



Profil

icon CallerID23.10.2003. u 13:47 - pre 248 meseci
Cao svima,
znam da je ova tema otvarana dosta puta al meni je opet potrebna.
Dosta sam puta pokusavao da napravim taj CallerID ali mi nikako nije uspijevalo nekad zbog TAPI-a nekad zbog nekih drugih problema zbog starog modema, zbog stare linije, zbog glupih programa ... itd.
ali posto su sad uslovi ispunjeni da rade (Nova centrala i nije tesko ukljuciti CALLID u posti)ostaje jos samo problem modema i programa
zanima me koji modem da uzmem do nekih 15evra a da podrzava prezentaciju dolaznog poziva i program koji se 100% podrzava sa tim modemom


hvala




Peace And Respect !!!
 
Odgovor na temu

genesys

Član broj: 3585
Poruke: 317
*.vtkom.net



Profil

icon Re: CallerID24.10.2003. u 00:14 - pre 248 meseci
Citat:
KaRRaN:

ali posto su sad uslovi ispunjeni da rade (Nova centrala i nije tesko ukljuciti CALLID u posti)ostaje jos samo problem modema i programa
zanima me koji modem da uzmem do nekih 15evra a da podrzava prezentaciju dolaznog poziva i program koji se 100% podrzava sa tim modemom




Lucent interni PCI kupljen za nekih 15 demona, reaguje na at+vcid = 1 (komanda za ukljucenje ispisa CIDa), ali ne ispise nista. Agere AMR modem u laptopu pak radi kako treba...

Od softvera - hyperterminal ili bilo koji drugi terminalski program ;-). Ako zelis nesto fancy a da radi, Advanced Call Center (http://www.voicecallcentral.com/)
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: CallerID

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.