Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Numerisanje stranica sa outside aligment-om?

[es] :: Office :: Word :: Numerisanje stranica sa outside aligment-om?
(Zaključana tema (lock), by 3okc)

[ Pregleda: 3633 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cvelle989

Član broj: 182909
Poruke: 13
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Numerisanje stranica sa outside aligment-om?29.05.2008. u 23:33 - pre 193 meseci
a ne znam sta se desilo sa temamom, koju sam postavio, ali nema veze., pa evo opet:
Dakle, imam maturski rad pred sobom, i voleo bih da postavim broj stranica od trece stranice, i da bude outside - kao u knjizi, yj. na desnoj u donjem desnom uglu, a na levoj u donjem levom uglu.

napravim breake izmedju druge i prve, iskljucim same as previous u footer-u trece stranice, ali onda kada podesim to outside, ne mzoe...tu se nesto spetljam...
Sve sam citao oko numerisanja, ali niko ne posminje to kako se radi sa outside?:)
Hvala unapred.
 
0

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: Numerisanje stranica sa outside aligment-om?31.05.2008. u 00:07 - pre 193 meseci
Prvo moraš da uključiš ovu opciju:
File / Page Setup / Layout / Different odd and even

--što će reći: hoćeš da parna i neparna strana imaju različita podešavanja. Nakon toga ćeš, na stranu koja ti dolazi "levo", formatirati broj strane ulevo, a onu koja dolazi "desno", udesno. ;)

Ne isključuj opciju Same as previous!
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
0

Matorac
Trstenik

Član broj: 180964
Poruke: 77
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Numerisanje stranica sa outside aligment-om?31.05.2008. u 20:47 - pre 193 meseci
Ako sam dobro razumeo problem, treba da uradiš ovo. Klikni na broj da mu se pojavi okvir (frame). Onda uhvati ivicu okvira izvuci ga iz footer-a i prevuci gde je tebi zgodno. Pogledaj objašnjenje u Help-u pod Page number.
 
0

cvelle989

Član broj: 182909
Poruke: 13
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Numerisanje stranica sa outside aligment-om?01.06.2008. u 11:51 - pre 193 meseci
Ljudi, sila ste! Hvala puno, resio sam problem:)
Ako bude jos nekih zackoljica, pstavicu u ovoj temi post, da ne otvaram milijardu tema, naravno, ako ne nadjem vec nesto sto je napisano na tu temu...
Hvala jos jednom!
 
0

[es] :: Office :: Word :: Numerisanje stranica sa outside aligment-om?
(Zaključana tema (lock), by 3okc)

[ Pregleda: 3633 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.