Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SMS sa jednog na drugi telefon

[es] :: GSM - upotreba :: SMS sa jednog na drugi telefon
(Zaključana tema (lock), by skymobile)

[ Pregleda: 6018 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Akademik

Član broj: 116514
Poruke: 20
*.inffo.net.



Profil

icon SMS sa jednog na drugi telefon29.05.2008. u 23:25 - pre 192 meseci
Kako mogu da prebacim poruke sa telefona moje djevojke na svoj telefon, a da to ne bude previse ocigledno?
Ima li kakvih programcica, hakerskih alata i sl. Ona ima Nokiu 3200, a ja SE k750i. Jos bolje bi bilo kada bih nekako mogao da prebacim sav sadrzaj njenog telefona. Tako bih mozda otkrio neke vrlo vazne stvari. Mislim da se primljene i poslate poruke cuvaju u mem. telefona, a da se sacuvane poruke(saved messages) cuvaju na SIM kartici. Mozda je to nacin. Da ubacim njenu karticu u svoj telefon i da prekopiram poruke na svoj tel. Bilo kakva ideja je dobrodosla. Cuo sam za neki virus koji omogucava citanje tudjih poruka, preko bluetooth veze, koliko se sjecam. Samo ne znam da li bi to radilo u ovom slucaju.
 
0

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: SMS sa jednog na drugi telefon30.05.2008. u 00:57 - pre 192 meseci
^ ... ovo ima svoje precizno ime, na sreću uz malo dobre volje može i da se leči (sa promenljivim izgledima na uspeh) pre nego što preraste u krivično delo.

 
0

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.yunix.co.yu.



+257 Profil

icon Re: SMS sa jednog na drugi telefon30.05.2008. u 08:22 - pre 192 meseci
;)))) fenomenalan odgovor!

A da se ti (sto zelis tudje poruke i sve ostalo) zaposlis lepo u nekoj sluzbi koja vrsi spijuniranje, pa ces imati verovatnoi pristup porukama svoje devojke?
Ili jos bolje zaposli nju, pa nek gleda tvoje poruke...

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
0

Akademik

Član broj: 116514
Poruke: 20
*.inffo.net.



Profil

icon Re: SMS sa jednog na drugi telefon30.05.2008. u 11:38 - pre 192 meseci
Jebote, odgovori su bas bili od pomoci. Ionako cemo, nadam se, jednog dana znati sve jedno o drugom, medjutim, bolje na vrijeme otkriti neke stvari, dok se nisam vez'o previse.
Najbolje kad bi mogao dobiti nekako nalog za pretres, pa da fino k'o covjek upadnem joj u kucu i ispreturam stvari, oduzmem sve mobilne telefone(i racunar) i uzmem otiske.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
212.200.65.*



+10242 Profil

icon Re: SMS sa jednog na drugi telefon30.05.2008. u 11:52 - pre 192 meseci
A da je dobro izmlatiš, sad dok je još vreme, dok nije prekasno ? Fino k'o čo'ek. Batina je iz raja izašla. Neće joj pasti na pamet više da prima ili nedajbože šalje SMS ove neprimerenog sadržaja.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4901
*.tekostolac.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: SMS sa jednog na drugi telefon30.05.2008. u 11:54 - pre 192 meseci
Način na koji si postavio pitanje je takav da me čudi da tvoja poruka još uvek nije obrisana... Otuda i odgovori koje si dobio, nema potrebe da se ljutiš.

Kada postavljaš ovakva pitanja, potrudi se da izbegneš elemente koji upućuju na nekakvu krađu i poentu prebaci na tehničke mogućnosti kopiranja sadržaja poruka (telefon, kartica) na drugo mesto.

Toliko od mene.
 
0

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
91.150.117.*



+8 Profil

icon Re: SMS sa jednog na drugi telefon04.06.2008. u 22:51 - pre 192 meseci
Posto je ova materija prezvakana vise puta, nema potrebe da raspravljamo dalje jer tema ionako nema nikakvog smisla.
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
0

[es] :: GSM - upotreba :: SMS sa jednog na drugi telefon
(Zaključana tema (lock), by skymobile)

[ Pregleda: 6018 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.