Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako prodati ideju proizvoda

[es] :: Vodič za posao :: kako prodati ideju proizvoda

[ Pregleda: 4322 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vojvodjan
Zdrava Hrana

Član broj: 181612
Poruke: 4
79.101.14.*



Profil

icon kako prodati ideju proizvoda17.05.2008. u 19:34 - pre 194 meseci
Pozdrav svima.

Mene interesuje da li se moze i gde ponuditi proizvod prehrambeni. Ja imam par proizvoda i hteo sam da sam otvorim proizvodnju ali nemam pare pa bih hteo da nekom to prodam. Proizvodi su interesantni trebao bi samo tehnolog da doradi u vezi roka trajanja i ambalaziranja posto ja nisam strucan. Hvala unapred svima koji mogu da mi pomognu gde da se obratim.
moj mail: [email protected]
 
Odgovor na temu

vojvodjan
Zdrava Hrana

Član broj: 181612
Poruke: 4
79.101.14.*



Profil

icon Re: kako prodati ideju proizvoda14.06.2008. u 21:04 - pre 193 meseci
Proizvode koje zelim da ponudim nema na nasem trzistu to bi bilo nesto novo i jako interesantno.
Sve sto je potrebno za proizvodnju moze se naci u Srbiji tako da netreba nista da se uvozi.
Ako ima neki investitor koji bi hteo da zajedno pokrenemo proizvodnju moze da se javi na mail.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: kako prodati ideju proizvoda14.06.2008. u 22:13 - pre 193 meseci
moze malo vise infoa?

potrebna ulaganja, rok otplate, ocekivana zarada, analiza trzista (ako neceg nema zasto nema i da li uospte ima zainteresovanih potrosaca)

npr, potrebno je 10000 evra, rok otplate 2 godine uz ocekivanu zaradu od 10%, na trzistu nema takvog proizvoda zato sto kvalitet sirovina varira, zaitneresovanih mozda ima medju mladjom populacijom

Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.cable.casema.nl.



+41 Profil

icon Re: kako prodati ideju proizvoda14.06.2008. u 22:17 - pre 193 meseci
Kako bi se prodavao proizvod, smrznut, svez ili kao poluproizvod (ne pecen, ne kuvan...) Gde bi se prodavao? Prodavnice, marketi, brza hrana, kiosci...?
 
Odgovor na temu

vojvodjan
Zdrava Hrana

Član broj: 181612
Poruke: 4
79.101.14.*



Profil

icon Re: kako prodati ideju proizvoda16.06.2008. u 11:49 - pre 193 meseci
Proizvod bi se ambalaziro i prodavao po marketima biznis plan nisam ni pravio jer nemam pare da pocnem. Pravio sam za moje prijijatelje i za moju kucu svi su bili iznenadjeni i zadovoljni tu treba tehnoloska obrada a rok trajanja nebi trebalo da bude duze od tri meseca. Ulaganja mislim da nisu velika netreba masine jedino ambalaza ja sam je zamislio u plasticnoj ambalazi jer smatram da bi to bilo najjeftinije. Zato kazem trebao bi prehrambeni tehnicar ili ljudi iz te branse koji bi uradili tehnicku obradu.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: kako prodati ideju proizvoda16.06.2008. u 14:48 - pre 193 meseci
Citat:
vojvodjan: biznis plan nisam ni pravio jer nemam pare da pocnem.
uglavnom se biznisplan pravi kad se nema para za posao :)
oni sto gledaju vise unapred i imaju para takodje prave bizinis plan da bi znali na cemu su u stvari

za tehnicara (mislim da znam jednog dobrog) cu se raspitati ako argumentovano mislis da proizvod ima prodju
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

vojvodjan
Zdrava Hrana

Član broj: 181612
Poruke: 4
79.101.14.*



Profil

icon Re: kako prodati ideju proizvoda16.06.2008. u 16:49 - pre 193 meseci
momsab ako mozes da vidis sa nekim tehnologom a mogu jedini argument da napravim to kako sam zamislio i da probas
ja imam moju recepturu ali ne znam kako da se ambalazira da to moze da opstane u ambalazi hvala ti unapred
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: kako prodati ideju proizvoda

[ Pregleda: 4322 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.