Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!

[es] :: ISP :: SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!

[ Pregleda: 4597 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

moukoko

Član broj: 168931
Poruke: 171
*.dynamic.sbb.rs.



+55 Profil

icon SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!28.04.2008. u 11:53 - pre 194 meseci
Evo predajem se i moram da pitam da li iko ima slicnih nedoumica.. Da li neko sa SBB kablovskim internetom ostvaruje onu duplo vecu brzinu u lokalu koju i placa, a da nije iz Bg, Nisa i NS? Naime od pre par nedelja sam uplatio flat paket kod SBB-a 256/128 sa lokalom 512/384, i da ne duzim-posle svih lokalnih torent sajtova i lokalnih hub-oba i svih mogucih podesavanja ja i dalje max download imam oko 25-30 kB/s.. negde sam procitao da lokal vazi samo za gore pomenuta tri grada, pa sam hteo, pre nego sutra-prekosutra odem do njih, ipak da potvrdim da je i u drugim gradovima moguce ostvarivati brzinu lokala koju i placamo..
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!28.04.2008. u 12:30 - pre 194 meseci
'Lokal'-brzina bi trebalo da važi za direktan saobraćaj između bilo koja dva korisnika SBB-a, nezavisno od toga gde se nalaze. Meni u Kruševcu radi kako treba. Evo u prilogu slike iz moje arhive gde se to lepo vidi.

Proveri da nemaš možda u torrent programu podešen speed limit koji je manji od brzine u lokalu.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!28.04.2008. u 13:07 - pre 194 meseci
Davor Vlajkovic, u Uzicu na primer to ne radi vec mesecima. Nema lokala, nema optike ... a cene ostaju bezobrazno visoke ... Klasika za SBB.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!28.04.2008. u 13:17 - pre 194 meseci
Šta da vam kažem, žalite se i eventualno menjajte provajdera ako možete, a ovi se prave blesavi... Ja sa SBB-om nikad nisam imao nekih većih problema. Meni taj lokal i nije od nekog velikog značaja, kad me zakači super, ali mogu i bez njega...

Inače, ovaj screenshot je napravljen pre mesec i kusur dana. Ne sećam se da li mi je pre toga radio 'lokal'...
 
Odgovor na temu

moukoko

Član broj: 168931
Poruke: 171
*.dynamic.sbb.rs.



+55 Profil

icon Re: SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!28.04.2008. u 17:38 - pre 194 meseci
hvala na brzim odgovorima.. ipak, nadam se da ce se naci i neko iz kraljeva sa odgovorom na datu temu.. inace, nemam, naravno, speed limit ni na torrent klijentu, ni na ApexDC++, ali sve dzaba.. kad se nisam slogirao pre neki dan kad sam se vratio sa posla i video ukupni upload od 700 MB, a download 250 MB na lokalnom hub-u?!? nije naravno problem sto su od mene toliko skidali, vec sto bi mi za skidanje filma trebalo nedelju dana, pri tim uslovima.. sta da se radi, zive ljudi i bez toga.. pozz svima
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!29.04.2008. u 19:15 - pre 194 meseci
Koliko vidim, Kraljevo nije povezano sa ostalim lokalima pa tu duplu brzinu možeš da imaš samo ako je sa druge strane neko iz Kraljeva. Ovako ti sav saobraćaj o kome pričaš ide preko glavnog linka i ta brzina 25-30 je realna. Inače nije tu kriv SBB, te lokalne veze zavise od Telekoma, kada im oni puste neku liniju, oni povežu lokal. Ne pratim odavno njihov forum, možda negde piše kada Kraljevo dolazi na red. Tebi je trenutno ADSL mnogo povoljniji od ovoga.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: SBB lokal Kraljevo (ili bilo koji drugi grad sem Bg, Ni, NS)?!

[ Pregleda: 4597 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.