Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13281 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

night-shift
Vukašin Sadžak
• Student FTN, • Software developer
• Futog/Novi Sad

Član broj: 17930
Poruke: 1213
77.46.228.*

Sajt: www.netolerancija.com


+8 Profil

icon Re: Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.02.07.2008. u 23:08 - pre 192 meseci
Citat:
Agent Smit: nikad ne bi uzeo adsl od lelekoma, pa da je dž


Koristiš ADSL infrastrukturu, koja je, verovao ili ne Telekomova.
Koristš internet, koji je, verovao ili ne, Telekomov (Sezampro zakupljuje link od Telekoma).

Tako da, jedino plaćaš Sezampro-u, internet i većina infrastrukture su Telekomovi ;)
La parole est d'argent, mais le silence est d'or.
www.netolerancija.com
 
Odgovor na temu

Mv2Player
Srbija

Član broj: 49946
Poruke: 86
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

ICQ: 108638496


Profil

icon Re: Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.07.07.2008. u 23:40 - pre 192 meseci
Batancev, Telekom bi davno propao da ne drze monopol jer bi ih svi korisnici napustili. Onog dana (ako ga docekamo) kada se srusi monopol koji drzi kompanija Telekom, mi cemo moci i da razgovaramo i da koristimo internet a do tada se samo zavaravamo a placamo za to zavaravanje sto je najgore. Kod njih su sve sami amateri (cast malobrojnim pojedincima u Beogradu) i banditi (tzv. menadzeri) kojima na prvom mestu nije korisnik (tj. mi - od koga oni zavise i primaju platu) nego razne druge stvari od kojih ni jedna ne ide u prilog nama korisnicima. Cele godine samo sede, nista ne rade i opstruisu druge "nazovimo provajdere", primaju najbolje plate (zajedno sa EPS-om) i smisljaju prevare kao sto je recimo ova da daju mesec dana interneta za dz a ustvari nema modema. A o prevarama na mobilnoj telefoniji i da ne govorim...
Da svi ovi ostali provajderi ne zavise od Telekoma i da linkove mogu da zakupe od drugih fixnih telefonskih kompanija (kao sto je to u pravim drzavama) a ne samo od jedne jedine, onda bi na Telekomu ostale samo tzv.patriote koje me podsecaju na one koji iz "patriotskih" razloga i dan danas kupuju NOVU zastavu 101 pa se posle cude sto rade generalku kroz godinu dana i sto keder guma prokisnjava na prvu jacu kisu. To bi onda znacilo da bi Telekom ili bankrotirao ili bi morali da "igraju" sa osmehom na licu kad se kupac pojavi. Ali posto "im se moze" kako rece Micko u onom indexovom komadu "salterska sluzbenica", onda ce narod Srbije jos dugo morati da trpi telekomovu:

-neljubaznost
-neprofesionalizam
-prevare
-lopovluk i ostalo

O ostalim provajderima nema svrhe da govorim jer sta ti imas od njihovog osmeha, ljubaznosti i profesionalnosti ako ti ljubazno sleze ramenima i kaze "znate, sad jos samo cekamo na Telekom da....bla...bla..."

PS.Do sada sam cuo za mnoge prevare koje Telekom smislja i svaka cast jer i za to trebas imati dara...Ipak ubedljivo najbolja do sada je bila ona kad se ADSL pojavio na nase trzizste pa su ljudi osim Telekoma zvali i sve "ostale" provajdere da uporede cene i gde im je najeftinije pa da se odluce kod koga ce, a Telekom, cim pozoves da se raspitas da li postoje "tehnicke mogucnosti" i koliko to kosta, stavi PRODATO u listi pored tvog telefonskog broja pa kad zovu ovi drugi da ih pitaju isto a oni im kazu "taj se vec odlucio za nas i upravo mu postavljamo ADSL...javite se za 12 meseci kad istekne ugovor" hahaha....
Mv2Player
 
Odgovor na temu

batancev

Član broj: 114637
Poruke: 604
*.beobug.com.



+1 Profil

icon Re: Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.08.07.2008. u 12:17 - pre 192 meseci
ne razumem, pa ja sam svega toga savrseno svestan
i sta sad?
Remember, remember
The 5th of November
The gunpowder treason and plot
I know of no reason
Why the gunpowder treason
Should ever be forgot
 
Odgovor na temu

Milica S.
student

Član broj: 190605
Poruke: 1
93.86.24.*



Profil

icon Re: Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.13.08.2008. u 13:18 - pre 191 meseci
da,prijavila sam se do 31.05 i opet sam platila koriscenje adsl-a za ceo jun
 
Odgovor na temu

MARLONION
nezaposlen
beograd

Član broj: 193244
Poruke: 14
*.static.ikomline.net.



Profil

icon Re: Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.10.09.2008. u 14:07 - pre 190 meseci
Ljudi, u potpunosti se slazem s' vama sto se tice Telekoma i njegove "zloupotrebe moci" zbog monopolskog polozaja.Nesreca je sto ce od Telekoma i u buduce sve zavisiti.Cak i novi operateri koji ce pruzati usluge fiksne telefonije i interneta, bice u tkzv. odnosu "interkonekcije" sa Telekomom gde ce rad tih novih operatera biti tehnicki uslovljen infrastrukturom Telekoma.

A sto se tice Telekom-ovog ADSL-a, ja nemam nikakve primedbe.Bas, naprotiv.Meni je radio odlicno, besprekorno.I sto je najvaznije imao sam svoju dinamicku IP adresu a ne zajednicku kao na ovom IKOM-ovom kablovskom, pa ne mogu da dodjem na red da ista downloadujem sa RAPID-a.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL paketi - za prijavu do 31.05.2008. god. besplatno korišćenje do 01.07.2008. god.

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13281 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.