Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL Telekom - Limited or no connectivity?

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?

[ Pregleda: 5604 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lorien
Lazarevac

Član broj: 120455
Poruke: 2
*.veze.net.

Sajt: www.demether.com


Profil

icon ADSL Telekom - Limited or no connectivity?19.04.2008. u 18:13 - pre 194 meseci
Dakle, problem je sledeci. ADSL je normalno radio dok mi pre par dana nije izaslo "Limited or no connectivity" i ona ikonica u kvik lanchu sa kompjuterchicjem i znakom uzvika. Prvo sam mislio da oni nesto rade, ali evo, vec 2 i po dana ne mogu da se povezem na adsl. Zna li neko u cemu je problem?
 
Odgovor na temu

night-shift
Vukašin Sadžak
• Student FTN, • Software developer
• Futog/Novi Sad

Član broj: 17930
Poruke: 1213
79.101.183.*

Sajt: www.netolerancija.com


+8 Profil

icon Re: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?19.04.2008. u 18:50 - pre 194 meseci
Problem je do tvog računara.

Proveri mrežne postavke.
La parole est d'argent, mais le silence est d'or.
www.netolerancija.com
 
Odgovor na temu

Lorien
Lazarevac

Član broj: 120455
Poruke: 2
91.150.104.*

Sajt: www.demether.com


Profil

icon Re: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?19.04.2008. u 18:55 - pre 194 meseci
Kazu glupost je neunistiva. Da se slozim? hahaha
Sve je ok, jednostavno sam poiskljucivao kablove iz BB rutera i onda ih ponovo prikacio i sada radi.
Nego, samo mi nije jasno zasto to ranije nisam uradio haha

Hvala u svakom slucaju.
LOCK!
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?19.04.2008. u 19:33 - pre 194 meseci
resenja za Telekomov modem znaju cesto da budu veoma banalna, a odgovori podrske jos gluplji... npr, pre mesec dana ja nedelju dana stalno gubim link ka internetu... pozovem tehnicku, a on jedva docekao moju recenicu kako imam kucnu mrezu i pros/ao se za medalju... pozalim se ja prijatelju, a on me pita koji telefon koristim... i onda se setim da sam ja bas u to vreme nabavio novi bezicni, i da link gubim svaki put kada uspostavim vezu... prethodni bezicni nije isao preko splitera jer mi nista nije smetalo u netu i vezi pa sam ja po inerciji povezao i novi bez splitera... kad sam ga prikacio na spliter, problem sa gubitkom konekcije bio je resen... ne znam koliko dugo bih se ovako mucio da mi prijatelj nije postavio jedno banalno pitanje... :)
 
Odgovor na temu

milosh76
Beograd

Član broj: 24952
Poruke: 163
80.93.243.*



+2 Profil

icon Re: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?29.04.2008. u 12:49 - pre 194 meseci
Citat:
superbaka: resenja za Telekomov modem znaju cesto da budu veoma banalna, a odgovori podrske jos gluplji... npr, pre mesec dana ja nedelju dana stalno gubim link ka internetu... pozovem tehnicku, a on jedva docekao moju recenicu kako imam kucnu mrezu i pros/ao se za medalju... pozalim se ja prijatelju, a on me pita koji telefon koristim... i onda se setim da sam ja bas u to vreme nabavio novi bezicni, i da link gubim svaki put kada uspostavim vezu... prethodni bezicni nije isao preko splitera jer mi nista nije smetalo u netu i vezi pa sam ja po inerciji povezao i novi bez splitera... kad sam ga prikacio na spliter, problem sa gubitkom konekcije bio je resen... ne znam koliko dugo bih se ovako mucio da mi prijatelj nije postavio jedno banalno pitanje... :)


Nije "kriv" prijatelj vec zelja da ne citas osnovna uputstva pri povezivanju ADSL. Ako se kaze da telefon MORA na spliter sigurno ima razloga. To sto je nekad radilo i bez splitera apsolutno nista ne znaci jer spliter tome sluzi, da razdvoji telefon od interneta. A podrska je to morala prvo da pita, broj telefonskih aparata i kako su povezani.
 
Odgovor na temu

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.adsl-4.sezampro.yu.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Re: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?29.04.2008. u 16:06 - pre 194 meseci
u pravu si, da ne treba ne bi ni postojao ;)
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
*.adsl-4.sezampro.yu.

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Re: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?29.04.2008. u 16:07 - pre 194 meseci
mada, sto se tice racunara i komponenti, ponekad ima stvarno banalnih gluposti, koliko mi se puta desilo da racunar nece da se ukljuci posle menjanja neke komponente ili nesto slicno.. dok se ne izvadi jednom, dva puta i vrati na svoje mesto i vrati...
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL Telekom - Limited or no connectivity?

[ Pregleda: 5604 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.