Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trazi se OZBILJAN poslodavac...

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Trazi se OZBILJAN poslodavac...
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1700 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rapaic Rajko
Bgd

Član broj: 4105
Poruke: 810
*.grappoloin.com.



+62 Profil

icon Trazi se OZBILJAN poslodavac...11.04.2008. u 14:13 - pre 195 meseci
... za povremeno (moje) angazovanje po projektima. Posao imam, dakle, rec je o dopunskim (intelektualnim) aktivnostima.

Veoma jak Delphi programer, CV i reference su ko Biblija, zeli da se angazuje na dodatnim poslovima, po mogucstvu atraktivnim (i sadrzajem i uslovima). Za rad nad/sa bazama nisam zainteresovan, to je na marginama Delphi programiranja :) . Oblasti u kojima jesam radio: component writing, multithreading (expert), graphics, format conversions - sto se tice Delphi-ja. Izvan Delphi-ja, gradjevinski CAD (C++), PLC programiranje (Intel 8051), akvizicija podataka. Amaterski (neprofitno) uradjene projekte koje sam odradio ne vredi ni nabrajati. Takodje imam iskustva i sa obucavanjem, kako vec afirmisanih programera, tako i ucenika (casovi).

Napomena: ono OZBILJAN (u naslovu) znaci da ovaj oglas zaobidju poslodavci koji nemaju definisan projekat, koji ne znaju kolikim budzetom raspolazu, koji nikad u zivotu nisu programirali, koji neuredno placaju, i koji traze da im se "TEST" posao uradi GRATIS (verovali ili ne, ima i takvih).
Hvala na vasem vremenu i citanju.

S postovanjem

Rajko
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Trazi se OZBILJAN poslodavac...
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1700 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.