Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Corel Draw 11 Service pack 1 - problem

[es] :: Vektorska grafika :: Corel Draw 11 Service pack 1 - problem

[ Pregleda: 5269 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Her Gregor
Goran Radovic - Zorz
Tivat

Član broj: 14990
Poruke: 32
*.podgorica.cg.yu



Profil

icon Corel Draw 11 Service pack 1 - problem13.10.2003. u 18:27 - pre 248 meseci
Kada instaliram service pack, corel vise nece da se pokrene nego ga moram reinstalirati,
Kako pise na corelovom sajtu, poslije updatea coreldrw110.dll treba da promjeni verziju, ali kod mene je taj fajl jednostavno nestao prilikom instalacije jednom prilikom, a drugi put nije nestao nego mi je velicina bila 0kb.
Da li neko zna o cemu se radi tj kako mogu instalirati ovaj update

Unapred hvala
 
Odgovor na temu

nalesnik
Ivana Nalesnik
Beograd

Član broj: 18559
Poruke: 18
*.250.EUnet.yu



Profil

icon Re: Corel Draw 11 Service pack 1 - problem05.01.2004. u 01:49 - pre 245 meseci
Citat:
Her Gregor:
Kada instaliram service pack, corel vise nece da se pokrene nego ga moram reinstalirati,
Kako pise na corelovom sajtu, poslije updatea coreldrw110.dll treba da promjeni verziju, ali kod mene je taj fajl jednostavno nestao prilikom instalacije jednom prilikom, a drugi put nije nestao nego mi je velicina bila 0kb.
Da li neko zna o cemu se radi tj kako mogu instalirati ovaj update

Unapred hvala


na zalost, ja ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali me interesuje da li si imao problema u radu sa corel-om 11 ? naime, ja ga koristim samo za otvaranje fajli koje su radjene u njemu, posto mi je totalno onemogucen rad u istom. svaki put mi, pri bilo kojoj intervenciji na radu, nakon par minuta, izbacuje ekran sa fatalnim greskama i slicnim glupostima. ne znam da li neke veze ima to sto je instaliran pod xp-om ?!?

puno pozdrava, nalesnik
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.www.dial-up.TeamNET.ws



+17 Profil

icon Re: Corel Draw 11 Service pack 1 - problem05.01.2004. u 04:55 - pre 245 meseci
ja o temi znam ovoliko

kad program dobro radi nipošto ne pomišljati na pack-ove



inače meni je cor11 počeo nedavno da posle (dvo)klika na shortcut počinje instalaciju. properties prečice ne vodi nikuda, a čak i u programskom folderu kao da je nestao. da li je nevidljiv, premešten ili ko zna šta nemam volje da istražujem zato što sam na desktop izveo shortcut na neku sličicu što sam pravio u corelu -- otvara ih sve iako je "stelt."

slučajno sam to našao kad sam se već pomirio da ću morati da reinstaliram.

ostalo radi stabilno imajući u vidu da nisam reinstalirao windows pola godine.

_____________
post mi je malo bahat
jer sagovornici ukupno imaju 6 poruka u ovom trenutku
što sugeriše da se neće vraćati a drugi ovo ni ne čitaju.
 
Odgovor na temu

Her Gregor
Goran Radovic - Zorz
Tivat

Član broj: 14990
Poruke: 32
*.crnagora.net



Profil

icon Re: Corel Draw 11 Service pack 1 - problem05.01.2004. u 10:24 - pre 245 meseci
Kod mene Corel Draw 11 odlicno radi,
ponekad samo zabudali kad mu dam neke previse komplikovane komande,

Inace Service pack 1 za Corel Draw 11 ima jednu fenomenalnu stvar koju do sada Corel nije imao, a to je da moze sacuvati PSD format sa svim lejerima, jer do sada je za to trebalo fajl sacuvati kao AI sa lejerima, pa ga prebaciti u Ilustrator kao takvog, pa ga iz Ilustratora sacuvati kao PSD i teko onda otvoriti u Photoshopu, tako da sa service packom ovaj postupak se mnogo skracuje.

PS
Za sve koji rade u Corel Drawu, na sajtu www.oberonplace.com ima odlicnih skripti
 
Odgovor na temu

[es] :: Vektorska grafika :: Corel Draw 11 Service pack 1 - problem

[ Pregleda: 5269 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.