Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

horizontalne linije kod monitora samsung 795

[es] :: Video karte i monitori :: horizontalne linije kod monitora samsung 795

[ Pregleda: 1926 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoky22
Zoran Krstic

Član broj: 164199
Poruke: 11
*.rcub.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon horizontalne linije kod monitora samsung 79502.04.2008. u 12:53 - pre 195 meseci
Kupio sam racunar pre 2 godine. Nije proslo 3-4 meseca i monitor je poceo da prikazuje horizontalnu liniju po sradini ekrana, debljine 5-6mm i braon je boje bez obzira na boju pozadine. Ali javljala se povremeno u trajanju od nekoliko sekundi. Odneo sam ga u radnju gde je kupljen i po starom dobrom nasem obicaju kazu nije to strasno. E sad nije strasno nego je UZASNO. Linije su sada preko cele povrsine ekrana i tako stoje nekad i po 5 min. Ali fora je sto nema pravila kada ce se pojaviti. Koristio sam jedno vreme drugi monitor ali nije pokazivao nista, dok je moj monitor na drugom racunaru i dalje sarao linijama sto me dovodi do zakljucka da je on u pitanju, a ne neka druga komponenta. Takodje i u levoj trecini ekrana je vertikalna linija debljine do 2cm. Monitor je trenutno u servisu, ali ako ne otkriju sta je s njim DA LI JE NEKO IMAO SLICAN PROBLEM I ZNA LI STA JE U PITANJU? Da ipak ja menjam monitor? Da li je moguce da ga zamene jer je jos u garanciji?

[Ovu poruku je menjao zoky22 dana 02.04.2008. u 14:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Mungos 7
Mladen Mugoša
Podgorica

Član broj: 12466
Poruke: 739
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: horizontalne linije kod monitora samsung 79502.04.2008. u 13:36 - pre 195 meseci
po opisu kvara i to je jedan od serijskih problema bio sa samsung crt monitorima
ugradnja novog dijela nece biti potrebna vec samo neke akcije na rgb-u
 
Odgovor na temu

zekan13
Student

Član broj: 178291
Poruke: 1
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: horizontalne linije kod monitora samsung 79511.04.2008. u 12:27 - pre 195 meseci
Pazi ovako, ja imam samsung 793df i imam isti problem tj braon linije koje se pojavljuju na monitoru, u pitanju je neki fabricki kvar i koliko sam video po netu opravka kosta oko 20-30 e sto ti se ne isplati. Otkucaj u google brown lines i marku monitora, mozes i ovaj moj i nacices tonu ljudi sa istim problemom i predlozenim resenjima...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: horizontalne linije kod monitora samsung 795

[ Pregleda: 1926 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.