Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koj ima instalirano vistu i kako je zadovoljan

[es] :: Muzička produkcija :: koj ima instalirano vistu i kako je zadovoljan

[ Pregleda: 2058 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slavko music
slavko risteski
makedonija

Član broj: 170369
Poruke: 93
62.162.148.*



Profil

icon koj ima instalirano vistu i kako je zadovoljan02.04.2008. u 00:47 - pre 195 meseci
Zdravo mene interesuje dali neko radi aktivno sa vistu sa cubase i ostalih programa i kako je zadovoljan za razliku od xp i taj sta ima koju verziju sa 32 bit ili 64 bit i dali zna neko koja e razlika megu 32 i 64 bit vista posto ja imam instalirano vista ultimate 32 bit svi programi sam instalirao lepo radi malo mi hard brci ali radi brze nije lose mene mi je bitno so svi programi mogu da instaliram a i tu ne vidim razliku od xp do vistu samo grafiku dali je tako sa 64 bit dali neko moze da mi objasni...Hvala
slavko
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
217.24.18.*



+30 Profil

icon Re: koj ima instalirano vistu i kako je zadovoljan02.04.2008. u 09:31 - pre 195 meseci
Ja sam do pre mesec dana imao Vistu (32 bit) i sve je radilo kako treba. Nuendo, VST-ovi (mada nisam stigao da instaliram bas sve koje inace koristim), sve stabilno i bez greske.
Vise je ne koristim zato sto ne mogu da nadjem Vista driver za svoju TV kartu (Leadtek externa), sto me jako nervira, jer volim da su mi svi uredjaji intalirani kako treba.
A iskreno...nisam nasao nijedan konkretan razlog zasto bih presao na Vistu...osim sto je sva puna graficke kozmetike pa izgleda fancy
 
Odgovor na temu

djtrale
Dj Trale
ozvucenje i rasveta
Sr. Mitrovica

Član broj: 162697
Poruke: 4
79.101.144.*



Profil

icon Re: koj ima instalirano vistu i kako je zadovoljan14.01.2009. u 22:10 - pre 185 meseci
Imam dva harda i na jednom je XP a na drugom Vista Ultimate 32 bit. Athlon 64 3000+, Ploca Biostar sa TA-G690A cipsetom (Integrisana X1250 graficka), 512 MB ram Hynix, Vista je na Maxtor-u 120GM Diamond Max 9 a XP na WD-640.

Pa sta ja znam, lepo radi sistem, kao sto rece prethodni komentar, fancy. Ima istina dosta opcija oko multikorisnicke upotrebe, u properties-u od mp3 fajlova ima dodatnih rubrika, neke funkcije su drugacije itd. I meni se desava da nekada disk melje do besvesti. Covek moze da se spase ako iskljuci neke servise koji mu ne trebaju a onda opet sto prelaziti na novi sistem ako se nece koristiti sve sto moze. Nekad se zaglupi pa cekaj i cekaj. A ne restartuje mi se svaki put ako radim nesto bitno. Videcemo kakav ce biti Windows 7. Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao acaradio dana 15.01.2009. u 01:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: koj ima instalirano vistu i kako je zadovoljan

[ Pregleda: 2058 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.