Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pozdrav svima! - sugestije - vase ideje - predlozi

elitemadzone.org :: MadZone :: Pozdrav svima! - sugestije - vase ideje - predlozi

[ Pregleda: 2232 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marendo93
Marko Pavlovic
SRBIJA

Član broj: 175958
Poruke: 4
*.sbb.rs.



Profil

icon Pozdrav svima! - sugestije - vase ideje - predlozi01.04.2008. u 12:30 - pre 195 meseci
Moram da vam se pohvalim, mislim da sam se plasirao na republicko takmicenje iz informatike - programske aplikacije. Moja aplikacija je ustvari vrsta programa za testiranje znanja iz bilo koje oblasti, prilicno je dobro prosla kod zirija, ali mislim da je to suvise "tanko" da bi proslo na republickom. Program podrzava:

- unos pitanja u bazu
- sastavljanje od postojecih pitanja test, snimanje tog testa u bazu.
- radjenje nekog od postojecih testova.
- radjenje testa sa nasumicnim pitanjima iz baze(moze se odrediti od koliko pitanja zelite test)
- i na kraju program generise diplomu spremnu za stampanje....

Sad bih dodao jes nesto ali ne znam bas tacno sta... Molim vas da mi date predlog sta bih mogao da dodam programu (slobodno stavite i smelije predloge pa cu ja videti vec). Naravno bilo bi lepo da mi neko ko je vec bio na republickom takmicenju kaze sta se tamo najvise trazi sta se gleda, na sta da obratim paznju i tako...

Molim vas odgovorite..
 
Odgovor na temu

Cyberghost
Aleksandar Jovanović
Programer
S U M A D I J A

Cyberghost
Član broj: 14674
Poruke: 813
79.101.209.*



+1 Profil

icon Re: Pozdrav svima! - sugestije - vase ideje - predlozi01.04.2008. u 13:15 - pre 195 meseci
Predpostavljam da je to Desktop aplikacija ?
Ako jeste, napravis sve to isto samo da bude Web aplikacija, sto je danas mnogo trazenije !
Every program is either trivial or it contains at least one bug.
 
Odgovor na temu

nemnesic
nemnesic
Software Developer
Vranje Florida

nemnesic
Član broj: 44355
Poruke: 802
*.com
Via: [es] mailing liste



+64 Profil

icon Re: Pozdrav svima! - sugestije - vase ideje - predlozi01.04.2008. u 14:26 - pre 195 meseci
kada kreiras pitanja categorisi ih po "tezini"
e sada kada prezentujes test i user odgovara ...na osnovu tacnih /
netacnih pitanja ti odluci koje ces sledece pitanje da postavis. znaci
ako odgovori tacno onda mu pokazes malo teze pitanje, ako odgovori
netacno pokazi malo lakse pitanje...itd.
 
Odgovor na temu

marendo93
Marko Pavlovic
SRBIJA

Član broj: 175958
Poruke: 4
*.sbb.rs.



Profil

icon Re: Pozdrav svima! - sugestije - vase ideje - predlozi01.04.2008. u 16:19 - pre 195 meseci
Hm.... Izvinite zaneo sam se, jer sam program pisao u javi pa sam ga automatski stavio u java forum? Sorry!

Cyberghost, mora da bude desktop aplikacija valjda na takmicenju ne primaju web aplikacije, ali nisam siguran, provericu. Sve jedno bi bilo mnogo posla da se sve to portuje, a plus imam otprilike 20-ak dana, a gde je prijemni......

nemnesic, odlicna ideja! Hvala!! Mislim da cu to najverovatnije da dodam!

Jos neka ideja?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pozdrav svima! - sugestije - vase ideje - predlozi

[ Pregleda: 2232 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.