Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Session in C# WPF

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: Session in C# WPF

[ Pregleda: 2444 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dragan BL
Dragan Lalos
Banja Luka

Član broj: 79680
Poruke: 96
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.micronanostudio.com


Profil

icon Session in C# WPF28.03.2008. u 10:07 - pre 194 meseci
Recimo da imam jednu web aplikaciju C# WPF (xaml).

Imam login page standard (username, password) i user se uloguje. Dobije drugu stranicu i sve OK. E sada kako ja da zastitim tu drugu stranicu ako on hoce direktno da pristupi. To jeste kada se on uloguje htio bi da kreiram SESSION kao u PHP-u, ASP-u.

Da li tako nesto slicno potstoji i u WPF-u (SESSION)?
Da li se ovo mozda drugacije radi?

Mozda sam pogesno krenuo ili zamislio rad ove aplikacije. Ako jesam ako bi neko onda mogao da me ispravi i objasni proceduru kojom se ovaj problem rjesava u WPF-u i kako je to sve zamisljeno da radi. :)
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Session in C# WPF28.03.2008. u 11:31 - pre 194 meseci
XBAP aplikacije, iako rade u browseru, su u potpunosti client side aplikacije. Greska koju pravis je sto se uopste prebacujes sa strane na stranu. Treba da organizjues aplikaiju kao da je winforms, dakle glavna form iz koje pozivas formu za login i ako ta forma prodje korisnik je ok i das mu drugu formu.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Dragan BL
Dragan Lalos
Banja Luka

Član broj: 79680
Poruke: 96
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.micronanostudio.com


Profil

icon Re: Session in C# WPF28.03.2008. u 11:46 - pre 194 meseci
OK Hvala.

Da li postoji mogucnost da sakrijem querystring kada pozivam xbap aplikaciju (kao sto radi POST matoda)?
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: Session in C# WPF

[ Pregleda: 2444 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.