Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

UK Visa center informacije

[es] :: Vodič za emigraciju :: UK Visa center informacije

[ Pregleda: 2881 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjanm3

Član broj: 68298
Poruke: 491
*.dynamic.sbb.co.yu.



+60 Profil

icon UK Visa center informacije27.03.2008. u 10:13 - pre 195 meseci
Da li moze neko da mi kaze sledece informacije..treba da putujem sluzbeno u UK pocetkom juna...e sada...privatno bih trebao da idem u Grcku 14-18 aprila... Zanima me da li neko zna...koliko traje citava procedura dobijanja vize za UK?

Od cega zavisi da li cu biti pozvan na onaj drugi razgovor u Ambasadu..i koliko se na to ceka ako ga ima?

Posto moram da predam pasos za viziranje za Grcku sledece nedelje, onda ne mogu da apliciram za vizu za UK i ne mogu da zakazem razgovor u Visa Centru...pre 21.04.

Sto bi u prevodu znacilo, ako zakazem razgovor u viza centru 21.04.2008. da li imam vremena da mi se sredi viza za UK (uzimajuci u obzir ako bude potreban taj razgovor u ambasadi) do pocetka juna jer tada idem u UK.

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

koska
London, UK

Član broj: 987
Poruke: 823
*.adsl.beotel.net.



+61 Profil

icon Re: UK Visa center informacije27.03.2008. u 15:09 - pre 195 meseci
Samo vadjenje UK vize traje oko 7-8 dana ako im kazes da ti NIJE hitno, tako da kapiram da moze i brze...

Savetovao bih ti da vizu vadis sto blize danu polaska, posto trajanje vize pocinje od dana kad ti zalepe vizu u pasos, bez obzira kad putujes...
Tako da ako sada vadis vizu za jun izgubices 2 i po meseca....

Za razgovor u ambasadi ne znam... imam neki utisak da retko koga zovu... ja sam prosle godine cak predao neka dokumenta koja nisu bila ispravna i kulturno su me pozvali da im donesem u ambasadu (ne u VAC) taj papir koji nije bio dobar (rec je o kopiji pasosa moje sestre, garanta, gde je greskom bila iskopirana pogresna strana)... mogli su da me odbiju ili iscimaju na neke dodatne provere... ali nisu....
Ove godine moja majka je vadila vizu i isto su imali razloga da je cimaju (niska penzija i neke nepravilnosti koje je nemoguce izbeci prilikom popunjavanja formulara za penzionere) i opet je dobila bez problema....

E sad, ovo sve vazi za obicne turisticke vize... ako ides poslovno, ne znam da li to menja nesto celu pricu....
 
Odgovor na temu

srdjanm3

Član broj: 68298
Poruke: 491
*.dynamic.sbb.co.yu.



+60 Profil

icon Re: UK Visa center informacije27.03.2008. u 15:13 - pre 195 meseci
Hvala na savetu...i na pomoci...verujem da poslovna viza se lakse dobija..mada ne mora da znaci...u svakom slucaju to mi odgovara...

Hvala puno
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: UK Visa center informacije

[ Pregleda: 2881 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.