Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Software trilogy

[es] :: Muzička produkcija :: Software trilogy

[ Pregleda: 1211 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zwonko

Član broj: 171201
Poruke: 37
77.46.200.*



+1 Profil

icon Software trilogy20.03.2008. u 14:13 - pre 195 meseci
Cuo sam dosta povoljne ocene o ovom bas softveru ali ne umem da ga instaliram. Da li moze neko da mi pomogne i onako postupno objasni postupak.
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr11.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Software trilogy20.03.2008. u 16:06 - pre 195 meseci
Nisam to radio par godina, ali nema tu neke nauke.

Ubacis prvi disk, ucitas installer, pokazes gde ti je VST folder, pokazes gde zelis da smesti sample fajl koji je 3gb (ako ne zelis da ti to opterecuje sistemski drajv).
Posle toga samo menjas diskove kad ti trazi sledeci.
 
Odgovor na temu

Zwonko

Član broj: 171201
Poruke: 37
77.46.200.*



+1 Profil

icon Re: Software trilogy21.03.2008. u 08:05 - pre 195 meseci
Hvala na pomoci, tako sam i ja navikao da instaliram programe ali natrapao sam na nekakvu iscasenu verziju trilogy i sve mi govori da je prosto skinuta sa nekog kompjutera pa cu ako imas strpljenja objasniti kako izgleda jer se nadam da mozda moze da se nestandardnim putem instalira. Na samo jednom disku koji imam stoji direktorijum "program files" koji sadrzi direktorijume "steinberg" od 12mb i "trilogy" od 3,03gb. Trilogy sadrzi direktorijum "trilogy data" od 3,02gb i fajlove kg-trilogy i trilogy.dll . Stainberg sadrzi direktorijum vstplugins, koji opet sadrzi direktorijum "amplitube" i fajlove ROCK AMP LEGENDS.dll i Trilogy.dll.
Sve ovo nebih pisao da jednom nisam uspeo slucajno da dobijem u vst-ima u cubase-u ovaj program i video kako izgleda ali nisam mogao da ga pokrenem jer nisam mogao nista da ucitam.
Ako je ovo sto ja imam neupotrebljivo kako da dodjem do normalne verzije?
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Software trilogy

[ Pregleda: 1211 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.