Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)

[es] :: Sertifikati :: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)

[ Pregleda: 3774 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Black Swans
tomislav
student
bg

Član broj: 152081
Poruke: 29
..2.Dial1.Orlando1.Level3.net.



Profil

icon MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)12.03.2008. u 21:30 - pre 195 meseci
Sta mislite o ovom sertifikatu, koliko vredi, ja planiram da idem na tako nesto, koliko je zapravo biti lakse ili teze biti MCSE ili MCSE Trainer...trenutno mi se pruza prilika da zavrsim to u USA, sta vi mislite o svemu tome, Iskustva?
Kako prolaze Trainer MCSE u Srbiji?
Black Swan Theory
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.static.sbb.co.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)13.03.2008. u 14:04 - pre 195 meseci
Uh uh uh pa ti ni ne znas o cemu pricas :)

MCSE - Microsoft certified system engineer
MCT - Microsoft certified trainer


E sad ti prvo moras da polozis MCP pa onda da ides dalje do MCSE i da polazes za MCT koje je u stvari predavanje koje se snima i onda to ovi iz MS gledaju. Kao MCSE mozes dobro da zivis ako znas znanje, MCT ti je samo bonus jer ti treba iskustvo iz svakodnevnog posla.
 
Odgovor na temu

Black Swans
tomislav
student
bg

Član broj: 152081
Poruke: 29
..3.Dial1.Orlando1.Level3.net.



Profil

icon Re: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)13.03.2008. u 15:43 - pre 195 meseci
Sta je MCP, pa zar nije ovako, prvo odem na MCSE pa onda radim taj posao malo, i onda polazem za trenera, Da znam kako zive MCSE u Srbiji Katastrofalno ako nemaju Iskustva i Fax, ali ja sam pitao za trainera, naravno nista nije lako ali opet, ovu temu nisam nasao na forumu a interesujeme pa reko dal ima neko sa iskustvom u tom polju kako sve to ide, il zna nekog, nesto vise o tome?
Black Swan Theory
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)14.03.2008. u 02:18 - pre 195 meseci
Ja sam MCSA a od nedavno i MCT, pazi kad nema sile da odradis MCSE i malo radis taj posao.

Da bi drzao MCSA/MCSE kurseve bez 2-3 godine iskustva nema sile.

Poz
 
Odgovor na temu

Black Swans
tomislav
student
bg

Član broj: 152081
Poruke: 29
..8.Dial1.Orlando1.Level3.net.



Profil

icon Re: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)14.03.2008. u 14:02 - pre 195 meseci
e pa dobro u pravu si, e sad me samo jos interesuje, koliko se bolje isplati da se radi kao trainer ili Eng. ako se uopste isplati?
poz.
Black Swan Theory
 
Odgovor na temu

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.static.sbb.co.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)14.03.2008. u 16:36 - pre 195 meseci
Uglavnom oni koji imaju ambicija i shlifa za predavanje pored uobicajenog svakodnevnog rada i predaju uvece posto su uglavnom polaznici zaposleni ljudi koji mogu samo u vecernjim casovima.
 
Odgovor na temu

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon Re: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)02.04.2008. u 16:16 - pre 195 meseci
Da se nadovezem jos malo.

Koj je minimum ispita da se ide polagat za MCT (to mi prijatelja interesira).

Racimo moze i ovako. Ima 2 god. radnog odnosa na IT održavanju. 2 MS certifikata.
I on bio htio bit MCT. Jel mora doc do MCSA te sta i kako onda. Ako bi netko mogao malo to pojasnit. Ja sam snjim jedom nesto skidao s MS-a al nismo bas dosli do konkretnih inf.
xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: MCSE Trainer???Vrednost ovog sertifikata, odnosno oba:)

[ Pregleda: 3774 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.