Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Verbalni inzenjering. Naucna kategorija ili jos jedna prevara?

[es] :: Nauka :: Verbalni inzenjering. Naucna kategorija ili jos jedna prevara?
(Zaključana tema (lock), by superbaka)

[ Pregleda: 2429 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

micro_business
Bojan Marinkovic
preduzetnik
Nis

Član broj: 170784
Poruke: 28
91.150.126.*

Sajt: www.cnc-serbia.com


Profil

icon Verbalni inzenjering. Naucna kategorija ili jos jedna prevara?09.03.2008. u 22:16 - pre 196 meseci
Da li je neko cuo za izvesnog gospodina iz Nisa, koji sebe naziva psihoterapeutom koji koristi naprednu metodu verbalnog genetskog inzenjeringa u lecenju poremecaja: nocno mokrenje kod dece, govorne mane, narkomanija, decji debilitet, anksioznost, anoreksija...
Ime pomenutog gospodina je Predrag Nikolic a na njegovoj vizit karti stoji "titula" dipl. profesor of psyhological hynosis.
Pitam zato sto pomenuti gospodin nudi svoje terapeutske usluge koje naplacuje jako skupo (50 EUR/seansa za lecenje anksioznosti) a da se pri tome istice za referencu medjunarodne orgranizacije koje nisam uspeo da pronadjem na Internetu. Ono sto me je navelo na istrazivanje po Internetu je i obelodanjena titula, gde smatram da jedan intelektualac tesko za sebe moze da tvrdi da je diplomirani profesor necega.
Jedino sto sam na Internetu uspeo da pronadjem je tekst u casopisu "Svedok" i "Zona sumraka" u kome se bez ikakvog ponudjenog dokaza plasira prica kako pomenuti gospodin "leci" od navedenih bolesti i poremecaja. Da ne zaboravim, pronasao sam i tekst o tome da je u Podgorici 2005. godine, protiv izvesnog Predraga Nikolica iz Nisa, podignuta optuznica za lazno predstavljanje, nadrilekarstvo i prevaru.
Ono sto bih zeleo da znam je: da li je Predrag Nikolic neshvaceni genije ili jos jedan prevarant koji tudju muku koristi za licnu dobit. Iskreno, voleo bih da me neko razuveri i dokaze kako gresim.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Verbalni inzenjering. Naucna kategorija ili jos jedna prevara?10.03.2008. u 00:32 - pre 196 meseci
"verbalnog genetskog inzenjeringa"
Dotle sam citao. Dalje nema potrebe.
 
0

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Verbalni inzenjering. Naucna kategorija ili jos jedna prevara?10.03.2008. u 14:31 - pre 196 meseci
pogresan forum, ovaj forum se bavi naukom...
 
0

[es] :: Nauka :: Verbalni inzenjering. Naucna kategorija ili jos jedna prevara?
(Zaključana tema (lock), by superbaka)

[ Pregleda: 2429 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.